jsem zklamaná svetr jsem vracela......

• Nedodání zboží!! Celkem závažná "slabina"

nedoporučuji, objednala jsem zboží, které jsem nikdy nedostala

Reakce obchodu Market17

Dobrý den, můžete nám prosím napsat konkrétněji? Buď sem nebo na [email protected] a podíváme se na to. Pokud někomu zboží nedoručíme, tak k tomu máme důvod a o každém zpoždění, či pozdějším doručení informujeme zákazníky. Na doručení si ponecháváme 6-14 dní a doručení postupně zrychlujeme. Děkuji.

• velká nabídka zboží
    • velká různost
    • dostupnost
    • termíny

super

• Velice příznivé ceny
    • Nevím o nich.

• Nízké ceny a platba dobírkou
    • Objednala sem si 2 veci kabelku a boty. Kabelka hrozná nekvalitní pomackana ale boty jsou dobry.

Kazdy obchod ma neco dobrého a něco horšího. Určitě si příště objednam další valenky ale kabelku uz ne.

• Pěkné a originální zboží
    • Příjemné ceny

• platba dobírkou
    • -komunikace a informace o stavu objednávky
    • -po měsíci čekání byla moje objednávka stornována, důvod neuveden

je to marný...

Reakce obchodu Market17

Dobrý den, ke stornu jsme měli důvod a určitě jsme Vám volali, abychom se dohodli, ale ani jednou jsme se nedovolali a důvod storna, byl uveden ve storno emailu ;) Máme v nabídce více než 600 položek a může se stát, že je položka vyprodána a již se dál nabízet nebude. Na emaily odpovídáme do 24 pracovních hodin a všechny telefony zvedáme. Ohledně této objednávky jste obdržela více emailů a případně posíláme také sms zprávy. Děláme to nejlepší pro zákazníky a snažíme se vyjít všem vstříc. Každopádně děkujeme za recenzi, urychlí náš posun k lepšímu. Přeji hezký den. Honza

• Zboží je naprosto odlišné od foto
    • příšerné provedení - hadr
    • velikost neodpovídá

Reakce obchodu Market17

Můžete být konkrétnější, o které zboží se jedná? U každého produktu najdete tabulku velikostí, kde jsou přesné míry a upozorňujeme na to, že se velikosti mohou lišit, proto je tam ta tabulka, aby jste to porovnala :) Děkuji, Jan Uher

• -super komunikace a ochota po telefonu
    • -dodací lhůta byla dlouhá,ikdyž na e-shopu měly napsáno zboží skladem
    • -měla jsem objednané a zaplacené 2 věci a dorazila pouze jedna
    • -zboží sem platila převodem a nepřišel žádný e-mail o potvrzeni platby

zboží jsem platila převodem na účet a nebyl mi doručen žádný e-mail o došlé částce,po telefoním hovoru jsem se dozvěděla,že jim to blbne(pán byl velice milí a ochotný),zboží které sem měla objednané bylo na e-shopu skladem,ale skladem nebylo,opět po telefoním hovoru mi bylo zděleno,že je to chyba IT a že se na tom pracuje,ve finále když zboží dorazilo,tak mi byl dodána pouze poloviční objednávka,opět po telefonické domluvě se mi pán omluvil,stím že je to jejich chyba(podotýkám že byl slušný a ochotný),že mi odešlou zbytek objednávky druhý den.Nakonec sem nebyla spokojené z materiálem dodaného zboží,takže sem druhou část objednávky stornovala a zboží jim poslal zpět.E-mailem sem poslala všechny podklady k vrácení peněz a důvod proč vracím,bohužel mi nikdo ani neodpověděl.
    Takže já bych už u nich asi nenakoupila,nutno podotknou že chybovat je lidské a telefoní komunikace byla v pořádku:)))

• neodpovídají velikosti

Reakce obchodu Market17

Dobrý den, velikosti odpovídají tabulce velikostí, která je u každého produktu a také u každého produktu vyzýváme k přeměření a porovnání, abychom se vyhnuli případným výměnám velikostí.

• - pěkné oblečení
    • - příjemné ceny
    • - dodací lhůta

- zatím nevím, zboží jsem ještě nedostala

Reakce obchodu Market17

Dobrý den, dnes budeme zboží odesílat! Dobu doručení uvádíme 6-14 dní a Vy to budete mít doma jedenáctý den. Omlouváme se za odeslání emailu pro hodnocení zde na Heuréce po desíti dnech. Již jsme to opravili. Děkuji a hezký den. Jan Uher, majitel e-shopu.

• Nekomunikuje, objednavka nedorazila

Pro me spatna zkusenost, zbozi nedorazilo

Reakce obchodu Market17

Dobrý den, odpovídáme na každý email do 24 pracovních hodin, zvedáme každý telefon, případně voláme zpátky. Zboží vždy odesíláme dle našich podmínek a to je 6-14 dní, jak je uvedeno na eshopu!

• žiadne
    • všetky