• Objednaná kabelka přišla, po vánocích,ale mně
    • to nevadí, váš zaměstnanec se mi před svátky předem omluvil a upozornil na zpoždění.
    • S kabelkou jsem spokojená.

Objednám si zase příště něco u vás.

• dobrá komunikace,
    • rychlost vyřízení objednávky
    • ---

S Marketem 17 jsem spokojena.

• ŽÁDNÉ!!!
    • Objednala jsem si mikinu, to co ale přišlo, bych nazvala kusem smradlavého hadru!!! Budu posílat zpět a trvat na vrácení peněz!

Nedoporučuji!!!!

• rychlá reakce
    • není

Doporučila bych obchod

• dobrá cena a zboží v mém případě límec na kabát je moc pěkný

Skvělá komunikace na dotaz o zboží mi odpověd přišla do druhého dne vzhledem k tomu že se blíží vánoce tak se trochu zdrželo dodání a aniž bych se ptala protože jsem s tím trochu počítala přišla mi sms s informací a omluvou za zdržení

• Dobré ceny a šaty jsou opravdu hezké
    • Na email odověděli během dne
    • je potřeba dát pozor na velikosti

Dobré ceny a velký výběr
    Vracela jsem plavky, protože mi byly velké a peníze vrátili už za 12 dní

• -nic
    • -špatná komunikace

Objednávala jsem si kabát na obrázku pěkný,ale to co jsem obdržela se s kabátem nedalo porovnávat,zmačkaný,zapáchal jak o větnamcu,všude samé nitě,následující den jsem zboží vracela zpět.Po 14.dnech jsem psala email,ohledně vrácení peněz,žádná reakce počkala jsem 30.dní,zda peníze dorazí,ale bohužel,ani peníze ani email,psala jsem další email,ohledně vrácení peněz to už jsem zmínila policii ČR.Odpověd přišla následující"Netuším".Peníze přišli druhý den na učet,ale za jakých podmínek!!!Do dnešního dne žádná omluva tak NETUŠÍM!!!!OBCHOD URČITĚ NEDOPORUČUJI,UŽ NIKDY VÍC

Reakce obchodu Market17

Dobrý den. Kdybyste napsala tak jak to je, tak to beru. Nejsme perfektní a děláme chyby, ale takto si ještě vymýšlet :)

• výhodná cena
    • ve všem informují

doporučuji obchod
    přehledné a cenově na úrovni

• Mám objednané zboží zaplacené 11.11. Doposud mi zboží nepřišlo. Na první dotaz co se děje mi nikdo neodpověděl. Na druhý dotaz jsem se konečně dočkala odpovědi, že nestíhají. Zboží hodnotit nemůžu, ale co týče dodání nedoporučuji.
    • Připisuji další recenzi po doručení zboží. Pán mi volal, že měli inventuru, proto se zboží tak opozdilo. Pokaždé říkají něco jiného. Zboží mi přišlo v jiné velikosti! Sem opravdu zklamaná. A výměna se mi s nimi vůbec nechce řešit, když jen to dodání trvalo strašně dlouho. NEDOPORUČUJI.

- čas dodání, jiná velikost
    + zatím žádné

• - relativne rychle odpovede mailom na prípadné dotazy
    • - dodaci lhuta 6-14 dni; avšak čakám už tretí týždeň

dodací lhuta je opravdu dlouhá, na balík čakám po zaplatení už tretí týždeň. pred 6 dňami mi bol odoslany mail, že objednávku prijali a že dodanie prebehne v najbližších 6-14 dnoch.. na čo som zareagovala a žiadala vysvetlenie. Dostala som ospravedlnenie, že za to nemůžu, kvoli celni kontrole, ktorá zboží mohla zadržať a v mailu malo byť uvedené že maximálne do 6 dní - tak som zvedavá, či mi balík dnes stihne doraziť, ale spis to nepredpokladám :) ak by som potrebovala vymeniť velkosť, asi by som kvoli tejto dlhej dobe dodania už nešla.

• Férové jednání
    • Cena odpovídá kvalitě
    • Rychlost doručení
    • Popis velikostí v cm (díky tomu jsem vybrala správnou velikost)

Nedodali jim kabat co jsem si objednala ale pan zavolal a nabídl ze ho posle později samozřejmě bez poštovného kvůli tomu že byl podzimni a začínala zima jsem tu nabídku nepřijala ale mile me potěšilo jednání a to že když se něco nepovede jsme jenom lidi a domluvíme se.možná to zní jako samozdrejmost ale zažila jsem i opak a pak čekáte na balík klidně 3 měsíce...

• Dekuji za rychle vyrizeni objednavky. Jsem s kabatem velice spokojena, sedi perfektne :)

• NIC
    • Pisete tady ze vas vsichni kdo vam udeli zapornou recenzi pomlouvaji,ale pravem,prisel mi od vas smradlavy ale opravdu smradlavy kus kabatku z nejake syntetiky,vsude lezou nitky,hanba ze tady vubec dokazete zakaznikum jeste tvrdit,ze vas spini.Svou povest si delate sami.Uz nikdy bych si u vas nic nekoupila a pratele take ne.Doufam,ze na to brzy prijdou i ostatni.

Hruza,nikdy vic.

Reakce obchodu Market17

Dobry den. Pokud nejste spokojena, tak muzete zbozi do 30 dnu vratit a vratime Vam penize i za postovne. U produktu vzdy uvadime z jakeho je materialu a ze byl citit, tak za to se omlouvame a verte, ze to nedelame schvalne!

I kdybychom chteli, tak nikdy neuspokojime vsechny, ale verte, ze bychom radi. Vzdy se muze objevit nejaka chybka a my se z ni poucime a budeme pracovat na zlepseni! ;)

Pokud muzu poprosit o odkaz na dany produkt budu rad.

Diky a fajn vecer!

Honza

• Kvalita

Dekujeme!

• Líbíl se mi kabát na obrázku i cena byla přijetelná
    • kvalita odovídájící ceně

Byla jsem spokojená s nákupem doporučuji

Dekujeme!

• Stylové
    • Materiál
    • Nitky všude
    • Zpracování

Zezačátku vypadal nádherně, ale poté přišlo zklamání. Hned po prvním nošení se utrhlo malé ouško nahoře na tašce.
    Dala jsem na zašití a měsíc nosila dále, ale poté se mi začal zezdola na tašce narhávat lem, po celé tašce jsou šňůrky a ucha se začala v lemu natrhávat. Už to vypadá, že nic nekoupím. Materiál dobrý, ale zpracování.. ---

• Super cena.
    • Rychle dodání.
    • Ferove podmínky.

Urcite zase objednam, obchudek jsem doporučila kamaradce a je také nadsena, hlavně oblečení pro male deti, za par kacek a zcela nove ! ;)

• Vse ok
    • Dobre ceny

Spokojena manzelka je zaklad

• Já mám také čerstvý zážitek, objednala jsem dvoje dívčí šatečky pro dvojčata, ale to co přišlo je úplně něco jiného, než je na fotkách vyobrazeno v nabídce, tak teď čekám, už třetí e-mail, nikdo se nechytá, uvidím co bude, ale nechce se mi opakovaně platit, když jsem chybu nezavinila já. Irena

No jaké shrnutí, čekám, že se mi někdo ozve a budeme to spolu řešit, poněvadž chyba není na mé straně! Je to jednoduše klamání spotřebitele!!!

Reakce obchodu Market17

Vaši objednávku jsem si dohledal. Vím, že se jedná o šatičky pro malé družičky.

Jediný problém, který nastal je ten, že na obrázku má holčička šaty až po zem, ale Vaše holčičky je až po zem neměly. U většiny produktů navádíme zákazníka, aby se přeměřil a porovnal délky oděvů a u každého produktu máme velikostní tabulku, která jasně říká, jak jsou šaty dlouhé a nikde u obrázku není napsané, jak je vyfocená holčička vysoká a jakou má oblečenou velikost.

Šaty, které jsou na obrázku jsou stejné, jako ty které Vám přišly!

Na všechny emaily na 100% odpovídáme v co nejkratším možném čase (většinou do 1-24 hodin).

Mrzí mne, že jste nespokojená, zboží můžete samozřejmě vrátit, ale nikde nevidím pochybení z naší strany!

Děkuji a hezký den,
    Honza

• - rychlé jednání
    • - výborná komunikace
    • - pozor na velikosti (hlavně délku oblečení)
    • - materiál není příliš kvalitní

Celkově spolupráce a komunikace na výbornou, ale materiál zboží není kvalitní. Každopádně to odpovídá nízké ceně výrobků.