• Falešné odstřiky vůní

Objednal jsem si odstřiky vůní Dior Sauvage parfém a elixír a Armani Si Eau de parfum Intense 2021 EdP a nic z toho nevonělo tak, jako originální vůně. Byly to nějaké ubohé levné náhražky. Bohužel mne toto velmi zklamalo a rozhodně si v tomto eshopu nebudu objednávat vůni. Bůh ví co by přišlo.

Vážený zákazníku,
    neevidujeme od Vás reklamaci odstřiků. Odstřiky děláme z originálních parfémů. Pokud máte nějaké pochybnosti můžete navštívit naši kamennou prodejnu a parfémy si vyzkoušet a zhlédnout na místě.

Tým Marianet

Nejedná se o originál, ale o kopii za cenu originálu. Proto nedoporučuji.
    E-shop Marianet nemá licenci na prodej značky Chanel a tudíž nemůže prodávat originály. (vyjádření spol. Chanel)

Vážený zákazníku,
    neevidujeme od Vás žádnou reklamaci ani zpětnou vazbu, že byste nebyl s produktem spokojen. Zboží zakoupené u nás je originál, na trhu jsme již řadu let a máme za sebou i řadu kontrol a také spoustu spokojených zákazníku. Můžete nás také navštívit v naši kamenné prodejně, kde si můžete veškeré produkty vyzkoušet.

Marianet

Vše perfektní, vřele doporučuji.

• Špatně zabaleno, je zázrak, že se parfém nerozbil, přišlo poškozené balení

Reakce obchodu MARIANET

je nám líto, že Vám přišel produkt poničen při přepravě. Prověříme balení zásilek.
    Děkujeme za recenzi.

Tým Marianet

Dodávka bohužel nebyla kompletní.
    Místo 11 ks odstřiku 1 ml došel pouze 1 kus - objednáno i zaplaceno
    11 kusů
    číslo objednávky 198865 a číslo faktury 202308455.

Reakce obchodu MARIANET

omlouváme se za chybu v expedici, hned druhý den bylo zboží doposláno. Doufáme, že se již doma těšíte z kompletní zásilky.

Tým Marianet

Zboží uváděno jako skladem, skladem nebylo. Obchod ani neinformoval, že se prodlouží doba dodání.

Tresor Lancome kupuji už aspoň 10 let,ale teď se mi stalo poprvé,že na lahvičce úplně chybí nápis s názvem parfému a výrobce,obávám se,že to není originál.

Reakce obchodu MARIANET

všechny naše produkty jsou originál nemusíte mít tedy obavu. Je možné, že došlo ke změně lahvičky u výrobce. Pokud byste měla jakékoliv pochybnosti, je možné zaslat produkt k posouzení.

Tým Marianet

• Jeden odstrik poslaly ne ten, co sem chtela

Reakce obchodu MARIANET

kontrolovali jsme Vaší objednávku a nezjistili jsme v ní žádné nesrovnalosti, všechny odstřiky Vám byly dodány přesně ty, které byly objednány. Nemáme žádný důvod k tomu, abychom Vám zasílali jiný odstřik, než požadujete.
    S pozdravem,
    Marianet.cz

Tento eshop využívá klamné praktiky. Objednal jsem zboží a to konkrétně parfém od Kelvin Klein. Přišel mi jiný parfém. Zboží jsem poslal zpět. Eshop v zastoupení arogantní paní požadoval 150 kč, prý za použití parfému. Parfém nebyl použity, jen mi přišel jiný než jsem měl objednaný. Po zdlouhavém dopisovaní eshop, stálé trval na svém a celou částku mi nevrátil. Praktiky a chování eshop je otřesné.

Vážený zákazníku,
    parfém který jste si objednal, dle Vaši objednávky, jste také obdržel. Produkt jste vrátil bez folie a použitý, reklamační oddělení tedy po kontrole rozhodlo, dle našich obchodních podmínek, že Vám bude stržen poplatek. Každý zákazník má u nás možnost zakoupení vzorečku k parfému a pokud vůni nezná, může ji takto vyzkoušet. Pokud by byl vrácen produkt neporušený, neměli bychom důvod účtovat poplatek .
    Máme spousty spokojených zákazníku a vždy se snažíme vyjít vstříc, nemyslím si tedy, že by naše jednání bylo otřesné, jak uvádíte.

• Parfém není originál... vracím

• vůbec na objednávku nereagujete

hrůza

Reakce obchodu MARIANET

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka nebyla vyexpedována z důvodu neuhrazení, jelikož jste si zvolil bankovním převodem. I po upozornění a obnově objednávky uhrazena nebyla.
    S pozdravem tým Marianet

dodání drahých parfémů v mnoha obchodech je zdarma a téměř vždy dáte nějaké vzorníky jako dárek

Bohužel si myslím, že jsem dostal nekvalitní parfémy, objednal jsem si mj. skvělý 10ml odstřik Acqua di Gio Prufomo a po 2 hodinách není skoro cítit. S tímto parfémem mám ale úplně jiné zkušenosti z dřívějška.

Dále to byl Prada Luna Rossa Carbon - opět si myslím, že to je příliš slabé a moc dlouho nevydrží.

Poslední Prada L'Homme Intense - Tady si nejsem jistý, vůně je silná a vydrží.

Mám v plánu všechny parfémy objednat jinde a porovnat.

• Nedostal jsem slíbený dárek. Takže podraz na zákazníka.

Nevěřte všemu co slibují.

Dobrý den pane Prokůpek,
    při kontrole Vaší objednávky jsme nezjistili žádná pochybení. Pokud se Vám v nákupním košíku objevil na výběr dárek, je potřeba si tento dárek vybrat, jinak nemáme jak zjistit, že dárek chcete. U Vaší objednávky jste zaškrtl, že nechcete žádný dárek. Příště, pokud se Vám tato situace stane, je nejlepší kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vám dárek do objednávky přidají.
    S pozdravem,
    Marianet.cz

• Nedávají vzorečky

• Dobrá cena
    • chaotický e-shop
    • ignorují poznámky při objednávce

Během objednávky ceny na každé obrazovce zběsile přeskakovaly z eur na czk, nakonec skončily na CZK i když většina obrazovek trvala na EURech. Platil jsem předem a dal jsem tam jedinou poznámku, ať mi fakturu neposílají v balíku, ale jen elektronicky, protože je to dárek pro mamku který si vyzvedne přímo ona. No info od mamky je, když si dárek na Vánoce rozbalila, že "cena byla vysoká a že to jsem nemusel", cenu si samozřejmě přečetla v přiložené faktuře kterou tam přibalili vtipně i s červeným nápisem "fakturu nedávat"... Takže komunikace 0 bodů.

Vážený zákazníku,

omlouváme se pokud jste měl s našim webem nějaké potíže i za fakturu v zásilce, bohužel před Vánoci je velký shon a pravděpodobně toto bylo přehlédnuto.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Marianet

• Nevýhodou je, že jsem dostal bohužel fake edp od někud z turecka. Tohle není Dior Sauvage edp, ten znám moc dobře

Vážený zákazníku,

od nás jste žádný fake, jak uvádíte rozhodně nedostal. Reklamaci produktu od Vás žádnou neevidujeme. Prodáváme pouze originál zboží, které si před koupi můžete vyzkoušet v naší kamenné pobočce. Popřípadě můžete odstoupit od smlouvy, pokud nejste spokojen, což jste také neučinil.

• výhodné ceny
    • objednaný parfém Channel vykazuje mnohem menší intenzitu než je obvyklá; zřejmě se jedná o nějakou druhovýrobu

Více již u tohoto obchodu nenakoupím, za relativně výhodnější ceny jsem nakoupil podřadnou kvalitu.

Vážený zákazníku,

z Vaši strany nedošlo k žádné komunikaci, či reklamaci , že by vůně vykazovala nějaké odchylky od normálu. U nás zakoupíte pouze originální zboží určeno pro Český trh, které si můžete vyzkoušet i v naši kamenné pobočce. Dále uvádíte, že zboží dorazilo za 4 dny, což je také nepravdivá informace, zboží jste objednal 17.9. a 17.9. bylo také odesláno, k výdeji na Vámi zvolené zásilkovně pak 18.9.!
    Vaše recenze tedy není pravdivá a dochází k neoprávněnému poškozování našeho jména.
    Marianet

• Personál absolutně neodpovídá na telefonáty, smsky a emaily
    • Špatná komunikace

Reakce obchodu MARIANET

Vaše objednávka nebyla odeslána z důvodu neuhrazení, kdy jste si zvolila platbu kartou a ta Vám neprošla. Na email s příkazem na převod jste nereagovala. Nevíme tedy, kde nastal problém.
    Beáta Prokop

Zakupovala jsem parfém Black Opium Nuit Blanche. Je zajímavé, že ve Fann parfumerii, Douglas, Sephora, apod.. je o poznání dražší než na této stránce. Příští už vím, že raději přidám dva tisíce a budu mít jistotu, že jsem zakoupila originál. Nemůžu psát recenzi parfému, když mám v ruce jakýsi padělek, který nemá nic společného s originálem, tudíž nevím jak voní, jakou má výdrž apod. Reklamovat již nebudu, dopoužívám ho, co mi zbyde...čtvrtina je již pryč, člověk na sebe musí lít, aby šlo po hodině aspoň něco cítit. Děkuji za zkušenost.

Vážená zákaznice,
    objednávku jste u naši společnosti udělala 2x, kdy 2x jsme zboží dodali a ani v jednom případě jste nás nekontaktovala, neposlala reklamaci ani email o tom, že by zboží nebylo v pořádku. Naše společnost je na trhu již několik let a neoriginální zboží jak uvádíte rozhodně neprodává. To jak neoprávněně uvádíte, že je naše zboží padělek je veřejná pomluva. Na výzvy po této Vaši recenzi také nereagujete. Nerozumíme tedy Vašemu hodnocení. S pozdravem Marianet.cz