• Rychlost komunikace
    • Cenná super

Maximální spokojenost,od objednání okamžitá expedice a rychlé doručení..

Ahoj Kamila
    Děkujeme velmi pěkně za pozitivní recenzi, velmi nás to potěšilo a vážíme si toho. Přejeme Vás všechno jen to dobré

Obchod perfektni, ocenuji moznost okamzite telefonicke konzultace k objednanemu dilu a take promptni reakce na email.

Reakce obchodu mamauto.cz

Děkujeme velmi pěkně za pozitivní recenzi, velmi nás to potěšilo a vážíme si toho. Rychlá komunikace je u nás samozřejmost. Přejeme Vás všechno jen to dobré

• skvělá a okamžitá komunikace

Pokud něco nemají skladem, nebojte se napsat. Nemeli, napsali jsme a zjistili jsme že materiál je před skladem. Děkuji za skvělé vybavení objednávky :)

Ahoj Linda
    Děkujeme velmi pěkně za krásnou recenzi :) Velmi jste nás potěšili a jsme rádi že jste s nákupem spokojeni. Kdykoli budete něco potřebovat, jsme tu pro Vás :)

Vše v pořádku.

Ahoj Rene

• Ok

Ok

• Spokojenost na 100%

Ahoj Jaroslav

• dobré ceny
    • bleskurychlé doručení
    • mají i takové zboží, které se jinde těžko shání

Reakce obchodu mamauto.cz

Děkujeme velmi pěkně za recenzi, velmi nás těší že jste s našimi službami spokojeni, kdykoli budete potřebovat poradit s výběrem neváhejte nás kontaktovat. Přejeme všechno jen to dobré

Reakce obchodu mamauto.cz

• Rychlé vyřízení a dodání.

Velice rychle vyřízeno..Super!!!

Reakce obchodu mamauto.cz

Děkujeme velmi pěkně za pozitivní recenzi, rychlé doručení je u nás samozřejmost, velmi nás to potěšilo a vážíme si toho. Přejeme Vás všechno jen to dobré

Perfektní služba, zboží jsem obdržela do 24 hodin od zakoupení.

Ahoj Jana

• Výrobek v pořádku

Ahoj Zuzik,
    děkujeme velmi pěkně za pozitivní recenzi, velmi nás to potěšilo a vážíme si toho. Přejeme Vás všechno jen to dobré

• Vše ok

Ahoj Olda,