• Komunikace!!

Objednané zboží jsem měl jako vánoční dárek. Objednával jsem jej s předstihem, dostal jsem sms že už je pouze jedna varianta zboží jestli jí chci odeslat. To jsem potvrdil a od té doby se nic nedělo. Psal jsem 3x e-mail na poslední mi bylo odpověděno, že mám napsat číslo objednávky a tak jsem učinil! Od té doby se nic nedělo, chápu moc dobře, že toho před Vánocemi je opravdu moc, ale stačilo jen napsat že zboží prostě není skladem, nebo že se něco pokazilo a objednávka mi nemůže přijít. Zařídil bych si to všechno jinak, ale mlčet a dělat že my vlastně nic tak to takhle nejde...

Obchod je velice neprehledny. Nebyla jsem si jista, jestli jsem do kosiku dala vec, co jsem chtela. Musela jsem do poznamky dat, co chci. Nebyl zde vyber moznosti platby. Zbozi mi nedodali za garantovanou cenu. Ja vsechny podminky splnila. A nakonec mi zbozi dodali pres DPD, ikdyz jsem ho chtela pres zasilkovku. Takze misto 564 korun me balik stal 820 korun a to je velky rozdil. Cenu jsem zaplatila, protoze jsem moc o zbozi stala (uz se neda jinde sehnat).

• Nekomunikuje se zákazníkem a neodesílá zboží včas. Zboží jsem objednala 7.12. zatím nedorazilo (dnes je 18.12.). Navíc nepředávají informace o trase zboží na pobočky Zásilkovny, proto se ani tam nedozvíte, zda zboží přišlo a můžete si ho vyzvednout.

Už nikdy více :-(((((

• chybí průběžné info o stavu objednávky, na kontaktních telefonních číslech je záznamník.

dlouhá doba dodání, nelze se kontaktovat

• není snaha

já už ne

Nabízejí zboží, které je označeno "skladem" a následně přijde zrušení objednávky, že je zboží vyprodané. Nenabídnou náhradní alternativu, nesnaží se vyprodané zboží sehnat.
    Obchod nedoporučuji.

• Při hledání obchodu magicky.cz v mailu, jsem nenašla žádnou svou objednávku, která by byla uskutečněná na magicky.cz.
    • A pokud jsem tedy objednávala, nic mi nepřišlo - žádné zboží..
    • Vím jen já, co jsem urgentně poptávala a tento obchod nedodal.
    • Dokonce jsem nenašla ani storno mé objednávky ve svém emailu..
    • Tudíž komunikace nulová.

• nízké ceny
    • nedostatečná aktualizace stavu skladových zásob

• Obchod jsem si vybrala, protože měli zboží skladem.
    • Příjemné ceny.
    • Velmi špatná, spíše žádná komunikace se zákazníkem.
    • Uvedené kontaktní tel. čísla patří soukromým osobám.
    • Zboží jsem objednávala 23.11 a do čtvrtku 1.12. jsem nevěděla, zda mi zboží bude doručeno či nikoli.
    • Vše jsem si musela zjistit sama.

Obchod nedoporučuji.
    Komunikace se zákazníkem není žádná.
    Provolala jsem spoustu peněz, abych si sama zjistila, zda mi zboží bude vůbec doručeno.