• U zboží píší, že mají skladem a po zaplacení zjistíte, že je přeposílané z externího skladu
    • Jednu položku psali, že mají skladem. Po 5ti dnech napsal automat, že není skladem a vrátí peníze. 10 dnu pryč a peníze stále nemám na účtu...
    • Nereagují na emaily. Nulová komunikace.
    • Překupníci. Nejspíš nemají ani vlastní sklad.

Rozhodně nedoporučuji.Komunikace nulová. Už nikdy více

• Zbozi bylo uvedeno jako skladem, po tydnu cekani jsem napsala dotaz, kdy bude odeslane a obchod sdelil, ze nemaki a doobjednali.

• Docela rychlá, ale nepřesná reakce na objednávku
    • Zatím nevím, co si mám myslet, v jedno e-mailu mi přišla zpráva, že tričko bylo předáno poště do balíkovny, ale ve faktuře bylo toto přeškrtnuto, že není skladem (tak nevím, zda čekat zboží, nebo vrácené peníze na účet?)

Doporučuji, pěkný sortiment zboží, dobrá, ale nepřesná komunikace, příjemné vystupovaní vůči zákazníkovi

• Po 6 dnech od objednání zboží ač zaplacené a deklarované jako skladem nedorazilo. Z e-shopu žádná zpráva. Už si zde víc neobjednám
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zbozi bylo oznaceno jako skladem, coz tak nebylo. Obchod nekomunikuje

• Nějak jsem žádnou nenašla
    • E-shop bych nazvala, že levá ruka neví, co dělá pravá
    • E-shop uvádí jinou, než skutečnou dobu dodání
    • Na e-shopu mají jako skladem zboží, které ve skutečnosti vůbec nemají

Otřesné. Nejdřív jsem si objednala jedny plavky, které uváděli jako skladem. Druhy den napsali, že podprsenka již není, jestli chci poslat spodek, zrušila jsem celou objednávku. Udělala jsem druhou, objednala zase plavkové podprsenky, kalhotky a tentokrát přidala i plavky pro chlapa. Celou objednávku jsem zaplatila kartou. Za dva dny info, že jedna podprsenka není. OK, mám tam ještě dvoje komplet plavky. Dodání mělo být 20.7., 21.7. volám, že nic nepřišlo. Paní prověřila, ještě ten den mi volala, že jedny plavky ze dvou ten den odesílají. Druhý den e-mail, že mi bylo odesláno zboží, plavky, které den předtím ještě neměli. Došly jedny dámské plavky, avšak místo podprsenky a kalhotek dorazily dvě podprsenky, no v tom se koupat fakt nebudu. Zároveň dorazil e-mail, že mají k odeslání objednávku, ale že neevidují platbu. Takže telefonát, ať si zboží nechají, ptž akorát odjíždím k moři a holt se starými plavkami. Za mne obchod děs běs, mají v tom totální bordel. Jsem zvědavá, jak dopadnu u vracení, jelikož dle jejich OP si odečítají cenu balného, což určitě za jejich chybně dodanou objednávku platit nebudu. Naopak budu požadovat kompenzaci zaplaceného poštovného při vrácení zboží.