• komunikace a nedostupnost prodejce v kamenné prodejně.

Už nikdy.

• dobrá cena
    • kvalita rozhraní e-shopu, komunikace, doslova hrůza

Musí se naučit komunikovat po objednávce.

• Zbozi dorazilo,vse v poradku,ale faktura ohledne vraceni zbozi nebo reklamace 3 nedelich zadna.Bylo mi receno,ze dorazi na email porad nic.Oproti jinym obchodum,ktere posilaji fakturu se zbozim primo s balikem a jeste ji poslouna email.

• Jako výhoda je pro mne možnost vyzvednutí zboží na prodejně bez výrazného navýšení ceny
    • Slabinou je minimální komunikace se zákazníkem. Do současné doby nevím, v jakém stavu je moje objednávka a to po 10-ti dnech od objednání

Doporučil bych tento obchod jen v případě, že není jiná alternativa

• -

-Chtěla jsem zde zakoupit navigaci, která zde vycházela nejlevněji.
    -To, že zboží není na skladě a že bych musela přes měsíc a půl čekat mi nikdo neoznámil, po uhrazení mi jen přišel mail, že je objednávka uvolněna k odeslaní. Přes 14 dní jsem čekala a až po tom, co jsem se začala dotazovat kde je zboží, mi bylo řečeno, že budu muset ještě přes měsíc čekat. Proto jsem objednávku zrušila a tento nákup nenákup byl první a také poslední.
    -Bohužel tento obchod nedoporučuji.

• špatná komunikace, čekání na zboží, nepoužitelný obchod

Nedoporučuji

Reakce obchodu Luneco computers

Je jasné ,že zboží nedodáme do druhého dne když bylo jasně u zboží uvedeno ,ž není skladem a že je nedostupné!

• komunikace

• Přehledné levné
    • Trvalo dlouho naž mi přišla moje obědnávka

Ujde

• Jedna objednaná položka nebyla objednatelná > změna objednávky, rychlá komunikace. Zbylé zboží mělo přijít balíkem České pošty, přišlo dvěma balíky, a to ČP a DPD.

• Nulová komunikace, neakceptovatelná pomalost vyřízení objednávky

Pokud máte hodně času, dejte jim šanci.. Já trpělivost neměl..

Neprofesionalni jednání

• zajímavé ceny, levná doprava, ale kvalita doručení odpovídá ceně...
    • nepřehledná komunikace při platbě předem
    • absence dodacího dokladu - podezření na nedaněné příjmy

Objednal jsem si drobnost - paměťovou kartu. V záchvatu spořivosti jsem zvolil platbu předem (úspora 20 Kč oproti dobírce). Trochu jsem spoléhal na to, že bude umožněna rychlá platba kartou, systémem PayU apod. Bohužel jsem se mýlil. Dorazila mi "zálohová faktura" pouze v podobě webového formuláře, na mailovou adresu nepřišlo nic, pouze následující den dorazily fakturační údaje v SMS. Následně se nědělo nic. Po deseti dnech jsem svoji objednávku urgoval, dodavatel se mi omluvil (údajně závada v e-shopu)a zboží skutečně dodal. Přišla docela velká krabice, v níž byl malý blistr s paměťovou kartou velikosti dětského nehtu (očekával jsem bublinkovou obálku nebo malou krabičku), bez faktury či dodacího listu. Musím říci, že na webu nakupuji docela často, ale s něčím podobným jsem se ještě nikdy nesetkal. Na základě této zkušenosti obchod důrazně NEDOPORUČUJI.

29.4,zboží objednáno a zaplaceno 10:00
    29.4.zítra očekávejte zboží 17:20
    8.5.zítra doskladněno(9.5)
    12.5.expedice povolena
    15.5.zboží dorazilo

Reakce obchodu Luneco computers

Pokud chcete mít zboží následující den doma ,objednávejte si prosím z toho co je skladem. Je logické ,že pokud zboží není na skladě tak není z čeho posílat...

• Objednala jsem si zboží, nikdo se mnou objednávkou nezabýval, telefon nedostupný.

O služby tohoto obchodu nemám zájem a známým bych je pro nekomunikaci nedoporučila.

• neudává veškeré informace o zboží

Reakce obchodu Luneco computers

U každého zboží udáváme veškeré info

• Žádné
    • Komunikace, kvalita

Komunikace žádná! Ochota už vůbec ne! Předražené poštovné a jiné než bylo uváděno. Zboží nepoužitelné!

Reakce obchodu Luneco computers

Poštovné jsme zlevnily dle požadavků zákazníků

Při nákupu nás zaujal nabízený sortiment, po převzetí zboží jsme zjistili že popisované funkce a vlastnosti neodopovídají, odstoupili jsme dle občanského zákoníku od koupi a vrátili zboží do 14dní zpět. Zboží bylo přebráno od té doby s náma nikdo nekomunikuje a peníze nemáme zpět.

Reakce obchodu Luneco computers

Peníze byly odeslány na účet zákazníka dle občanského zákoníku tak jak to má být.

• Ani sa nevedeli ozvat

Ani nepozret

• ZBOŽÍ SKLADEM - EXPEDICE ZA 5 DNÍ? No v dnešní době asi s takovým přístupem neuspějete.. pokud hodláte komentovat tím, že zboží bylo SKLADEM, ale nikoliv u vás, ale vašeho dodavatele, tak snad raději ani nekomentujte, protože je to klamání spotřebitele.. NEDOPORUČUJI !