Nespokojeny, nedoporucuju:
    koupil jsem 2X zbozi a dorazil balicek s 1X.
    Reklamoval jsem pres email y nikdo neodpovedel. Pak jsem zavolal minuly Ctvrtek a mi rikali, ze uz poslali druhy zbozi. Dneska je streda a jeste nedostanu ani SMS ...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Uvádí jiné ceny doručení než mají na svých stránkách.

Reakce obchodu LUMICAR.cz

objednala jste si autobaterii, která nelze přepravovat klasickou přepravní službou. Ihned po uzavření objednávky jsme vás kontaktovali, že je potřeba vybrat speciální přepravu určenou pro přepravu autobaterií, která je samozřejmě dražší a to z důvodu potřeby velmi šetrného zacházení s autobaterií. Vše máme uvedeno v podmínkách: https://lumicar.cz/informace/preprava-autobaterii

Váš komentář a Vaše hodnocení je neoprávněné!
    Lumicar.cz

• Nízké ceny
    • Dlouhá doba dodání

firma Lumicar nevystavuje doklady o zaplacení!
    i po vyžádání žádná odezva,tudíž není možnost o navrácení peněz za špatné zboží.Zdeněk Král

Reakce obchodu LUMICAR.cz

Dobrý den, u každé odeslané objednávky je faktura přiložena uvnitř balíku. Nevíme proč by jste ji neměl obdržet. Pokud ji opravdu nemáte nebo jste ji nenašel v balení, neni problém fakturu poslat na Váš email. Děkuji

• Žádna komunikace. Když jsem si šel pro zboží po potvrzení o doručení, část zboží chyběla a výdejce netušil, kde je. Následně jsme se domluvili, že zavolá zpět, ale už nezavolal.

• Zvyseni ceny dopravy, bez jakehokoliv upozorneni z 89 kc na 159 kc.

• dobré ceny
    • dodací lhůta

Doporučil bych,kvůli dobrým cenám.
    Horší byla dodací lhůta

• ceny
    • zboží došlo poškozené, vrátit nelze, telefony vypnuté, na email neodpovídají

nenechte se nalákat cenou, nakupuji často přes internet, ale s takovým chováním jsem se ještě nesetkal

• -dlouhá dodací doba- čekat v dnešní době týden na balík je dost
    • -Komunikace telefon byl hlasovka a na emaily nikdo neodpovídal
    • -i když mě přes jejich support bylo řečeno, že zásilka byla odeslána email o odeslání nebo předání zásilky zádný
    • -baterie nakonec dorazila i když jsem jí rušil, nicméně byla prasklá a vyteklý elektrolit

nedoporučuji, radši si 100 připlatit a mít doma věc v pořádku druhý den, než takový starosti.

Reakce obchodu LUMICAR.cz

Dobrý den, mezi svátky bylo zavřeno.
    K odeslání objednávky došlo ihned po novém roce.

Lumicar.cz