• Nemohu hodnotit,když mi ještě nic nedošlo.

Jsem vždy moc spokojená

zboží přichází o něco později, ale vyplatí se na něj počkat

Skvělý přistup a kvalitní zboží

Prodávají kvalitní zboží, ale trochu vázne komunikace.

Nakupuji zde pravidelně,zásilka vždy v pořádku brzy dorazí.

Nikdo nekomunikuje ani na FB ani na mail

• Komunikace ze strany obchodu, velký výběr přírodních produktů, bambuckých másel, afrických mýdel ...

• Výborný, rychle a ochotně jednani

S nákupem jsem moc spokojená, obchod nabízí kvalitní produkty a nejlepší bambucke máslo, které jsem kdy vyzkoušela. Vřele doporučuji, ráda se vracím

Nakupuji zde pravidelně a kvalita nabízených produktů je nesrovnatelná s jinými obchody

Zboží dorazí vždy včas.

• Kvalitní zboží
    • Dlouhá doba doručení
    • Docela vysoké poštovné
    • Nelze platit přímo z karty
    • Nedá se zjistit v jakém stavu je objednávka

• Přehledné stránky ,kde se o každém produktu dočtete vše
    • Zatím nic

*DE SOLEIL používám denně už dlouhou dobu - v létě, v zimě - jako náhradu za opalovací krém na obličej (kvůli náchylnosti k pigmentovým skrvnám-ne na jejich odstranění, ale jako prevenci jejich tvorby i při zimním sluníčku) - už vlastně na obličej žádný jiný krém nepoužívám
    *IVORY ČERNÁ ORCHIDEJ mně krásně voní
    *mamka si chválí balzámy na rty - už bez nich nejde spát:-)
    * dětský krém bezva - ošetří suchá místa, v zimě tvářičky (jako všechno bambucké máslo z Lulalu), s ekzémem zatím nemám zkušenost - používám chvíli
    *Mursalský čaj - můj oblíbenec

A to hlavní, co mě nesmírně potěšilo na této objednávce, že se díky "inovaci" už nádherně roztírají, to je pro mě velký bonus, dřív se mi totiž nechtělo natírat celé tělo, protože jsem z toho byla "sedřená":-) Děkuji.

• Individuální přístup a hluboká znalost problematiky.

Přírodní produkty, na trhu ojedinělé.

• Úžasné zboží
    • Rozumné ceny
    • Kvalita

• Mnohem kalitnější zboží (bambucká másla, africké černé mýdlo) než běžně dostupné, přitom za konkurenční ceny.
    • U jednotlivých produktů není uvedeno přesné složení (INCI), seznam složení jsem obdržela až po nákupu emailem.

Reakce obchodu Lulalu

Děkujeme za milé ocenění ohledně ceny a kvality, složení odesílané emailem společně s elektronickou fakturou považujeme za praktické řešení, nežli leták. Můžete jej mít k dispozici kdykoliv. PF 2018

• super kvalita zboží, zásilka vždy v pořádku

Reakce obchodu Lulalu

DÍKY MOC A PŘEJEME KRÁSNÝ ROK 2018.

• Nemohu nákup ohodnotit neboť mi zatím nebylo zboží doručeno.

Reakce obchodu Lulalu

Vaše zboží bylo včas odesláno, jak bylo avizováno emailem, bohužel toto je problém výhradně dopravce, nicméně recenzi jste napsala 7.12 a od 5.12 Vás dopravce dle trackingu nemůže zastihnout. Je nám to líto, s recenzí se dá počkat, vina není na naší straně.