• dodací lhůta 9 dnů
    • doba vrátky (za vrácené zboží )přes měsíc

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, ale proč zde uvádíte klamné informace?
    Zboží Vám bylo doručeno čtvrtý pracovní den a při vrácení zboží jste byl informován, že právě máme dovolenou a odstoupení vyřídíme po dovolené.
    S pozdravem Lukashokej.cz

Objednáno doručení na poštu.

Nevím proč mi mněla doručit GLS,
    která mi poslala upozornění, že balík
    Doručí 7:30 - 9:30, sms přišla 9:26

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, ale hokejky doručujeme pouze kurýrem GLS, o čem jsme Vás informovali emailem.

• Již 6 dní se objednávka stále jen vyřizuje.

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, měli jsme dovolenou. Na webu bylo uvedeno, že objednávky expedujeme od 5.2..

• zboží nemám

15.1. objednáno a ten den i zaplaceno, u zboží uváděno, že je skladem
    po více než 14 dnech stále čekám

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, měli jsme dovolenou. Po dovolené jsme Vám zboží odeslali.

• Nekvalitní zboží
    • Prodejce nereaguje

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, měli jsme dovolenou. Jestliže se zbožím nejste spokojen, zašlete nám ho zpět.

Tovar som objednal, prišla mi faktúra v českých korunách (nie v eurách) a do dnešného dňa mi nebol doručený.

Reakce obchodu Lukas hokej

do emailu jsme vám zaslali platební podmníky v mezinárodním tvaru, ale platba od Vás nepřišla, proto Vám zboží nebylo zasláno.

zadne nemam

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, ale od 21.1. do 28.1. jsme měli dovolenou, na webu jsme měli uvedeno, že objednávky expedujeme od 30.1..

• zboží nedorazilo,komunikace obchodu žádná....

Objednáno před týdnem,zboží označené skladem....zaplaceno při objednání.Komunikace obchodu žádná.....

• Ceny
    • Konunikace
    • Dostupnost zboží na webu není aktuální
    • Neseriozni jednani

Objednal jsem pro syna lapacku a vyrazecku
    Na webu bylo skladem ne, 2-3 dny, coz beru jako ze to objedna u dodavatele. Tak jsem chtel tech par dni pockat. Po 5 dnech od objednani, kdy se nikdo neozval, jsem kontaktoval prodejce a ten mi sdelil, ze je zbozi vyprodano a ze mi psal mail po 2 dnech. Zadny mail neprisel a to jsem koukal i do spamu. Jeste ze jsem si to dal poslat na dobirku a nezaplatil predem. To je problém napsat na web, ze je produkt vyprodany, jak to ma vetsina eshopu?

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za komplikace, ale zřejmě došlo ke komunikační chybě.Objednávku jste udělal v neděli večer a hned v pondělí ráno jsme Vám psali email (v odeslaných ho normálně máme), že bohužel zboží nejde momentálně doobjednat ani u dodavatele, proto jsme čekali na Vaší reakci. Ve čtvrtek nás kontaktovala Vaše paní, vše jsme ji vysvětlili a domluvili jsme se, že nám dáte vědět jak dál s Vaší objednávkou, do dnešního dne jste tak neučinili.

• Zboží objednané mělo být skladem, ale obchod teprve až po několika dnech sdělil, že skladem není a už nebude. Nadále na stránkách uvedeno, že skladem je.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás však, že je takto negativní. Zboží jste objednal 30.12. 22:14 hod., odpověděli jsme Vám 3.1.,což byl první pracovní den. Vámi objednané zboží už bohužel nebylo skladem, jako omluvu jsme nabídli za stejnou cenu nový dražší model těchto chráničů. Námi nabízenou alternativu jste odmítl.
    Ještě jednou se omlouváme.

Šílený obchod

Reakce obchodu Lukas hokej

Vážený pane,absolutně nechápeme Vaší recenzi.Do objednávky jste uvedl telefonní číslo,které neexistuje.Na emaily jste také nereagoval,tak jak Vám můžeme zboží doručit?

• Špatně nastavený web

Objednávku jsem dělal v době kdy na strankach bylo skladem. Což se nějak změnilo.

Reakce obchodu Lukas hokej

Skladové zásoby se aktualizují 1x denně a zrovna poslední kus Vámi objednaného zboží se prodal před touto aktualizací,proto jsme už zboží neměli skladem.
    Omlouváme se za komplikace.

• Nekomunikuji se mnou
    • nabízené zboží asi není na skladě,

Obchod se mnou vůbec nekomunikoval, zboží nebylo na skladě a ani jedna zpráva s omluvou.

Reakce obchodu Lukas hokej

je nám líto,že jste nebyla spokojená,ale proč zde uvádíte klamné informace?Vždyt jsme spolu nejméně 3x mluvili po telefonu a při prvním telefonátu jsem se Vám omlouval,že se nám zboží bohužel už nepodařilo najít,ale že máme objednané nové,které dorazí během příštího týdne, s čímž jste souhlasila.Zboží jsme Vám dle domluvy v dalším týdnu dodali.

• Asi mají velký vybert
    • Zboží nedorazí
    • Na zboží čekáte min. 14 dní

Reakce obchodu Lukas hokej

omlouváme se za zdržení,ale od 24.12. do 7.1. jsme měli dovolenou,bylo to na stránkách napsané.

Nabízené zboží není

• ikdyž mají dodání 2-3 po vice jak týdnu zboží nedorazilo žádné info o zpoždění

Reakce obchodu Lukas hokej

Omlouváme se za zpoždění, dnes jsme Vám zboží odeslali. Ale proč zde uvádíte, že Vás nikdo neinformoval? Vždyť jsme minulý týden spolu mluvili a říkal jsem Vám, že zboží není skladem a že by mělo dorazit ke konci týdne.

Zboží bylo objednáno před Vánoci. V momentě objednání bylo na stránkách uvedeno, že je skladem. Když jsem neměla delší dobu reakci napsala jsem do obchodu e-mail s dotazem jak to s objednávkou vypadá...Na tento dotaz mi volali, že hokejové rukavice bohužel nejsou skladem z důvodu nedostatku zboží u Baueru. V tu chvíli nám nevadilo, že zboží přijde o něco později, tak jsem se s pánem domluvila, že se ozve cca za týden, že by zboží již mělo být... Ještě mi byly tedy nabídnuty rukavice jiné za stejnou cenu, ty se nám však nelíbily, tak jsme chtěli počkat... Od té doby se již nikdo neozval a když jsem tedy znovu psala dotaz mailem jak to vypadá s mojí objednávkou žádná reakce nedorazila. Raději si tedy uskutečním objednávku na jiném obchodě. :-(

Reakce obchodu Lukas hokej

velice nás tato situace mrzí, ale jak píšete když jsme Vám volali tak jsme se domluvili, že jakmile rukavice v Lednu dorazí tak se Vám ozveme, ale bohužel rukavice ještě nedorazili.

nikdo mě neinformuje o stavu objednávky, psala jsem proč mi to ještě nepřišlo a nikdo neodpovídá