• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Špatná komunikace nelze se pořádně dovolat. Místo objednané bílé barvy mi přišel tefon v růžové barvě. Dodací lhůta 5 dní.

• Objednal a ZAPLATIL jsem si dodání Českou poštou, protože přes den jsem v práci, pro obchod bylo zřejmě výhodnější poslat zboží spediční firmou, tak se musela měnit na konec dodací adresa, abych měl zboží na Vánoce....

Reakce obchodu LuckyMobil

Bohužel pošta před 24.12 nestíhala dodávat zboží do 24hod . Proto jsem museli posílat balíky přes DPD,kteté opravdu zboží doručí do druhého dne.

• špatná komunikace

• nabýzejí zboží které jsou schopni v daném termínu doručit
    • komunikace otřesná čekáte týden na odpověď na dotaz

Telefon sice dorazil, ale bez českého návodu, který mi sice poslali na mail, ale to že by ho zaslali poštou je zřejmě nenapadlo, a že si navod z počítače nemohu vytisknout ani otevřít. Tak přemýšlíš že nejspíše telefon vratím jelikož nikde nevyčtu jak ho mam obsluhovat

Reakce obchodu LuckyMobil

Dobrý den,telefon je byl nový-nepoužitý,návod jsem na vaši žádost poslal na e-mail. O doručení poštou jste nežádala. Dodací lhůta -v pátek večer 27.12.2013 jste objednala a v úterý byl telefon u vás-2pracovní dny na doručení myslím že je v pořádku.

• Cena. "Šedivky"
    • Komunikace. "Šedivky". Příslušenství

• komunikace,

• nevím
    • komunikace se zákazníky

12 dní jsem čekala zda telefon dorazí, či nikoli. Poté jsem vznesla dotaz, zda se má objednávka nemohla někde "ztratit". Obratem mi odpověděli, že mění stav objednávky na "storno", protože tento typ mobilu je vyprodaný. Bez omluvy. Jistě, může se stát, že se zboží vyprodá. Neměl by ale v takovém případě dát obchod zákazníkovi vědět dřív, než je sám nucen se informovat...?

• dle E-shopu, je zboží na skladě, skutečnost je , ale jiná

Ceny dobré, zboží žádné ??????

• Velmi nízká cena, rychlá expedice a jiné samozřejmé služby jako pravidelné info na mail.
    • polská T-Mobile distribuce (nutno nastavit na české operátory ručně, telefon obsahoval polské aplikace napevno napálené na system partition telefonu, pro jejich smazání je třeba odemknout bootloader a přepsat systém staženým z neoficiálních zdrojů, obsah balení odlišný od české distribuce, [nfc tags namísto pouzdra]) telefon dále trpí vadou displeje (jedna z prvních sérií ale Sony nabízí výměnu zdarma)

• Odstranovani prislusenstvi garantovane vyrobcem skoda jinak bylo vse v poradku

Reakce obchodu LuckyMobil

Pán si objednal Sony Xperia S, v popisu produktu byl uveden obsah prodejního balení. I přesto pán nabyl dojmu, že by měl obdržet příslušensví, které v popisu nebylo uvedeno. Obsah balení byl kompletní od výrobce SONY. Děkujeme.

Poté, co jsem se zeptal na možnost storna objednávky mi bylo sděleno následující: "Dobrý den, ano bezevšeho, nemáme nic jiného na práci než vyřizovat a pak zase rušit objednávky." Naprosto neprofesionální přístup. Nikdy více.

Reakce obchodu LuckyMobil

Pán si objednal zakázkové zboží a po třech dnech kdy bylo zboží již odesláno, objednávku bez udání důvodu stornoval. Tím nám způsobil nemalé komplikace. Za emotivní reakci se omlouváme.