• Led žárovka E 27 9 W 806 Im, denní, ekvivalent 60 W po 15 minutách svícení začala opakovaně zhasínat, byl to zmetek. Má vydržet 30 000 hodin. Na krabičce MADE IN CHINA. Jako záruka dobré kvality to nevypadá. Budou osudy ostatních Led žárovek podobné?

Reakce obchodu LTC elektro

mrzí nás, že máte s naší žárovkou problém. Při sériové výrobě se občas stane, že se vyrobí zmetek. Žárovku reklamujte, viz náš web, menu reklamace. Je to snadné a rychlé. Mimochodem, všechny led žárovky se vyrábějí v Číně.

zdraví Tým LEDTechnics CZ

• zmatečný přístup k vyřízení objednávky.Nevyřízeno.

Reakce obchodu LTC elektro

objednávka nebyla vyřízena, protože pořád marně čekáme na úhradu zálohové faktury, kterou jsme Vám 27.11. poslali.

zdraví Tým LEDTechnics CZ

• Zboží neni skladem v pozadovanem množství, žádné info o dodaci lhůtě nebo alespoň orientační dobe jak dlouho by to mohlo trvat ani po 10ti dnech od potvrzeni objednavky

Zákazník "opomněl" uvést důležité okolnosti:
    V našem e-shopu rovnou vidí, kolik kusů je skladem, a když si objenal více, než bylo skladem, byl na to při odesílání objenávky upozorněn rovnou systémem. V den podání objenávky s námi komunikoval na chatu, kde jsme mu sdělili dodací dobu na kusy, které nebyly skladem s dotazem, zda mu je máme objednat, na což žádným způsobem nereagoval. Problém je zjevně v komunikaci, ovšem na straně nekontaktního zákazníka. Z tohoto důvodu považujeme toto hodnocení za nefér.

Nejedná se o výhradu k obchodu, ale ke zboží. Koupil jsem dvě LED žárovky, jedna svítí, ale druhá svítila asi jen 5 minut. Takže z mého pohledu nízká kvalita = poměrně ztrátový nákup.
    Proto nemohu obchod doporučit.

Reakce obchodu LTC elektro

pokud máte s naší žárovkou nějaký problém, snadno ji vyreklamujete - viz menu reklamace.

• CENA?
    • KDYBYCH NEZAVOLAL TAK SE OBJEDNÁVKA KTERÁ BYLA DÁVNO ZAPLACENA ZTRATILA A TA PANI CO TO POKAZILA,ÚDAJNĚ MARODÍ?!

Reakce obchodu LTC elektro

ještě jednou se omlouváme, byla to chyba na naší straně. Kolegyně, která Vaši objednávku řešila, měla vážný úraz a skončila v nemocnici. Za této situace nepředala Vaši objednávku k vyřízení, a zbytek týmu ji přehlédl. Nicméně zpochybňování jejího zdravotního stavu je od Vás necitlivé, doufáme, že se brzy zotaví.

• ???
    • ???

Reakce obchodu LTC elektro

co na takovou recenzi odepsat? ???