• První nákup,a moc se nepovedl.Objednáno před týdnem a zatím zboží nedorazilo.Nepřišlo ani potvrzení objednávky

• Kvalita zboží

Jsem spokojená.

Obchod mi neodpovídá na mail ani neberou telefon, informace o stavu
    objednávky veškerá žádná. Co víc dodat.

nereagují

26.2.2018 jsem zboží objednala a ihned zaplatila, 27.2.2018 přišlo e-mailem potvrzení přijetí platby a do dnešního dne 9.3.2018, přes dvě mailové urgence, zboží nedorazilo a obchod absolutně nereaguje. Je to pro mě velké zklamání, neseriozní jednání a varování pro případné zájemce o zboží

• Z obchodu se mi po objednávce už nikdy nikdo neozval.

• Možnost velkého výběru.
    • Možnost dopravy - "Zásilkovna".
    • Zatím nenacházím.

• Dobré ceny
    • Téměř žádná komunikace eshopu
    • Dlouhá čekací doba na zboží skladem

Zboží jsem objednala v neděli. V neděli přišlo také potvrzení o objednávky. Na můj středeční dotaz, jak to vypadá s objednávkou, nikdo neodpověděl. Až další neděli přišel email, že poslali zboží (v obchodních podmínkách uvádí eshop 2 dny u zboží skladem).Už jsem si chtěla objednat zboží jinde.

Po zaplacení zboží neproběhla žádná komunikace - žádná zpráva o expedování zboží, nebo že přepravce přijal zásilku apod. Po několika dnech telefonátů a urgencích mi byly peníze vráceny na účet. Obecně mám z tohoto obchodu pocit, že něco není v pořádku.

• V tomto obchodu nenakupujte!
    • Zřejmě se jedná o podvodný web. Zboží jsem zaplatila, ale nic nepřišlo a obchod nekomunikuje. Telefon nikdo nezvedá, na mail nikdo neodpovídá.

Na web jsem se dostala přes webové stránky Glami.cz.. Mylně jsem se domnívala, že je to nějaká záruka.

• Dodneška nemám zboží ani žádnou odpověď.

• rychlé jednání,
    • zboží je v požadované kvalitě a provedení

• Komunikace- nulová
    • Nedoručení zboží
    • Ochota- nulová

Objednala jsem si kabelku a zimní šálu. Objednávka byla zaplacena dne 24. 10. 2017, zboží bylo skladem. 27. 10. 2017 jsem se chtěla jen informovat o stavu objednávky, dle jejich slov: jeli zboží skladem, bude doručeno do dvou dnů, bez reakce. 1. 11. 2017 jsem psala podruhé, opět bez reakce. 3. 11. 2017 jsem se dovolala panu Noskovi, odpověděl, že se na to podívá a pošle mail. Mail neposlal. Poté už mi ani nezvedali telefon, po pár pípnutí to položili. Psala jsem na mail i přes SMS, že odstupuji od kupní smlouvy, bez reakce. 10. 11. 2017 jsem požádala mámu, o zavolání ze svého čísla, po rozhovoru jsem tedy poslala číslo účtu a peníze mi byly vráceny.

Velmi mě to mrzí, na kabelku i šálu jsem se moc těšila, bohužel z jejich strany nebyl o moji objednávku zájem.

• Rychlé jednání

• velká nabídka

Problém byl s platbou v rámci Fio banky- mám zde také účet,variabilní symbol zde nebyl uveden. Byl u účtu v KB.Musela jsem si telefonicky ověřit ,že platí i pro Fio banku.Bylo by dobré to doplnit.

• Kabelka se mi tak líbila, mohla jsem na ni oči nechat, že jsem si ji ihned koupila a do dvou tří dnů jsem ji měla.
    • Kabelku přes internet jsem kupovala teprve podruhé. Nejsem si jista, jestli to byl stejný internetový obchod jako poprvé. V obou případech jsem byla spokojena. Poprvé jsem si nechala balíček poslat do bytu a po dohodě vyzvedla v jiné zásilkovně v místě bydliště.
    • Jediné to, že jsem si ji neosahala.
    • Kabelky na internetu jsem si prohlížela několikrát. U některých nebyl uveden rozměr, to mi vadilo.

Za mě spokojenost, protože kabelky se mi líbily na monitoru i v reálu.
    Pěkně a důkladně zabaleno.
    Ráda bych dostala na můj e-mail zprávu, když budou slevy.

nabídka je přehledná, dodání vemi rychlé, zboží kvalitní

• Rychlé vyřízení objednávky

Zboží přišlo rychle a bylo dobře zabalené . Spokojena.

můžu jedině doporučit, naprostá spokojenost, zboží přesně odpovídalo obrázku, měla jsem strach z barvy kabelky, aby nebyla jiná než na fotce, protože kabelka byla na svatbu a nevěsta si vybrala barvu našich doplňků :-)))) Psaníčko je naprosto dokonalé a přesně odpovídá popisu i foto