• Zboží přišlo
    • Komunikace obchodu se zákazníkem minimální
    • Zboží bylo skladem a prislo za 14 dní

Objednané zboží bylo skladem, objednala jsem a ihned zaplatila, aby přišlo co nejdříve. Od té doby žádná komunikace ze strany obchodu. Po 4 dnech jsem napsala, jak to s objednávkou vypadá. Do druhého mi odepsali, že do dvou dnů budou odesílat. Od té doby opět nic, po 5 dnech jsem opět psala e-mail, na který mi e-shop ani neodpověděl. Zboží přišlo bez dodacího listu a na jinou adresu než bylo požadováno. Z tohoto důvodu nedoporučuji.

Objednala jsem zboží, ještě ten den zaplatila převodem, to bylo potvrzeno.
    V reklamě bylo napsané, že zboží dostanu během 3.-5.dnů, nikdo nereagoval a zboží dosud nemám, i když je to týden.

• Jak mám popsat výhody, když zboží z neznámých důvodů ještě nedorazilo.

Dva krát som pri objednávke zaklikla dodávka Slovensko a v objednávke bola ČR. Tak som stratila trpezlivosť a objednávku zrušila. Písala som im ani sa neunúvali ozvať sa.

• Nepřišlo potvrzení o přijetí platby a následném odeslání zboží

Je mi líto,ale deka přišla již rozbalena.Nemilé,měla být jako dárek.

• Vstricne jednani
    • Prislo uplne jine zbozi

Nemohu hodnotit, je to 9 dni a zboží jsem zatim neobdrzela.

kde nic tu nic

Objednala jsem si s kanyrem a pak stejně přišly polštáře bez kanyru

• Nevím co bude v balíku

Zbytky byli různého složení. Myslela jsem, že to bude bavlna. Jsou tam zbytky elastických látek. Neni možná kombinace. V žádném případě za tuto cenu nedoporučuji. Hraničí to s podvodem

Obchod vůbec nekomunikuje, ani na urgenci o platební podklady, ani po nově odeslané objednávce. Velké zklamání

Zboží mi po týdnu od objednání zatím nedorazilo.

Nemyslím si že jsem obdržela bavlnu- neodpovídá materiálem. Už bych si nikdy neobjednala. Byla jsem opravdu zklamána. Peripetie z vrácením mi hnulo žaludkem.

• Nepřišel mi žádný potvrzovací email o objednávce
    • Čekala jsem na zaslání 14 dní a nikdo mě z obchodu nekontaktoval, musela jsem si po 14dnech volat sama a zjišťovat kde je problém
    • Objednala jsem povlečení s kanýrem a přišlo bez kanýru. Paní sdělila, že i když je napsáno s kanýrem, tak oni s kanýrem peřiny přece nešijí, tak proč pak mají toto povlečení takto nazváno?
    • Paní v telefonu velice nepříjemná
    • Kvalita za tu cenu nic moc
    • Neodpověděli mi nikdy na ani jeden z mých emailů s dotazy

pred 10 dny jsem si zaplatil za zbozi a DOSUD NEPRISLO!!!

Látka přišla s fleky a neobtěžovali se ani odpovědět na moji stížnost!

• zboží mi nedorazilo, a to i přes to, že mi přišlo několik výzev dopravce, celkem jsem strávila čekáním několik dní

Hrubá látka, střih do lichobezniku, špatně sešito.

• Zboží nedorazilo ani po 14 dnech