Bez odezvy.

Zboží jsem objednal 6.7 do dnes (20.7) nic nedorazilo 16.7 jsem posílal email s dotazem jak to s objednávkou vypadá a ani nedorazila žádná odpověď hlavně že doručení je 1-2dny a napsáno zboží skladem

• Zboží označené skladem , ve skutečnosti neměli.

Reakce obchodu Svět lovu a střelby

Vážený zákazníku,
    bohužel, objednávku jste učinil 24. 12. 2021 a to jsme měli náš eshop i kamennou prodejnu již uzavřeny. Svou roli zde sehrál lidský faktor, kdy jsme těsně před svátky zmíněný produkt prodali a zapomněli jsme jej na eshopu vypnout. Osobně jsme Vám ještě volali a omlouvali jsme se za komplikace. Evidentně bylo Vaše zklamání větší...přijměte tedy prosím ještě jednou naši omluvu.

Jiří Jirouš a Aleš Hojný
    Svět lovu a střelby

• Funguje
    • Nůž, který jsem objednal, byl nefunkční. Kompas neukazoval na sever, ale směrem k noži. Prý jsem neměl čekat, že za takovou cenu bude fungovat.

Jsou to podvodníci.

Reakce obchodu Svět lovu a střelby

Vážený pane Zettnere,
    děkujeme za Váši negativní reakci a hodnocení, i to patří do prostředí obchodu. Vaše slova, která jste vůči nám zvolil (že jsme podvodníci), se nám zdají poměrně přehnané a nefér. Uveďme věci na pravou míru. Objednal jste si houbařský nůž, ve kterém jako dekorace je umístěn kompas. Ten ovšem díky svým rozměrům nelze používat jako spolehlivou pomůcku. Hlavní funkcí houbařského nožíku je štěteček na čištění hub a nožík na okrajování. Byla Vám nabídnuta výměna zboží za nožík bez kompasu nebo vrácení celé částky zpět na Váš účet. Ani jednu z těchto variant jste si nevybral, odpověď jste neposlal a pouze napsal tuto negativní reakci. Tento přístup nás velice mrzí, ale stalo se. I tak Vám děkujeme za Váš názor a přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok 2014.

Jiří Jirouš a Aleš Hojný
    Svět lovu a střelby