• Ceny
    • Zboží ani po 10 dnech nedorazilo

Reakce obchodu LIVRO.CZ

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že firma přechází pod nového majitele a nový systém fungování, je možné, že některé objednávky nám bohužel "vypadli". Prosím, kontaktujte [email protected] . Jsme si vědomi, že nám to někdy trvá, ale snažíme se všechny staré neduhy vyřešit. Děkujeme za pochopení

• Obchod mi doporučil syn.
    • Překvapila mne rychlost vyřízení objednávky.

Byl to jeden z mála obchodů,kde byla tato kniha k dostání.
    Byla jsem velmi spokojena.

• Zajímavá cena
    • Hlavně je tu super uvedený časový údaj, kdy zboží dorazí, pokud jej objednám právě teď. Nicméně dorazilo dokonce i dříve.

Objednal jsem si knihu a ta bez problémů dorazila.

• přehled,dobre ceny
    • nevim ..snad žadne :)

kupujte ,obchod je fajn :)

zboží bylo slevněno - nejspíše z důvodu poškození (podřená obálka), ale nebylo to nikde napsáno (funkčnosti to nevadí, přesto bych ocenila, kdybych věděla, že kupuji poškozené zboží a mohla se rozhodnout, jestli ho chci)

Reakce obchodu LIVRO.CZ

Dobrý den, použité zboží u nás prodávají jen antikvariáty, nebo uživatelé. Takové zboží je pak ve sloupci použitá kniha. Měla-li jste podřenou obálku, byla nám už takto dodána od distributora:( V takovém případě není problém knihu vyreklamovat.

• nízké ceny
    • velký výběr

• Přehledný obchod, dobré ceny, váýborná komunikace a rychlé dodání zboží.
    • o žádných nevím

Ráda ho všem doporučím. !!!

• to ze zbozi neprijde rovnou od vas

Reakce obchodu LIVRO.CZ

Dobrý den. Nevím, jak to myslíte, ale od nás nepřijde jen použité zboží. Nové zboží od nás chodí.

• rychlost dodání

Zboží jsem objednala 24.1. a hned druhý den zaplatila. Zatím nic nedorazilo, snad brzy a při troše štěstí (u zboží bylo uvedeno, že jej mají skladem)... Jinak komunikace pod bodem mrazu, žádný mail s potvrzením o přijetí platby, nic. Čekala jsem a stále nic, tudíž jsem na Livro zaslala dotaz, v jakém stavu je má objednávka a dočkala jsem se nějaké výmluvy o nespárování platby a že mám dodat výpis z účtu, kde bude jasně patrné, že jsem platbu odeslala. Když jsem tak učinila, odepsali, že zboží již odesílají, tak snad se knihy už konečně dočkám. Navazuji na ostatní negativní zkušenosti a pokud máte možnost, raději jiný internetový obchod s knihami.

• Cena knih.
    • Dodací lhůta.

• snadno,
    • rychle,
    • levně

• nízké ceny
    • o žádné zatím nevím

mohu doporučit

• nejlevnšjší kniha na netu
    • dodací lhůta, na knihu čekám více jak týden

Naprostá nespokojenost - na knihu čekám více jak týden, což se značně neshoduje s tím, jakou má obchod uvedenou dodací dobu na svých stránkách.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

• možnost nakoupit knížky z druhé ruky
    • nepřehlednost v knížkách, nabízejí se na hlavní straně knihy, které se nedají okamžitě objednat, protože nejsou skladem, řekla bych, že relativně drahé poštovné

Obchod je vhodný pro ty, co přesně vědí, co chtějí, naopak když se jen tak koukáte, jsou stránky matoucí, výhodná je cena, ale poštovné mi přišlo zbytečně drahé, stejně tak nejde sloučit poštovné za novou a použitou knihu, která jde od majitele, takže náklady navíc

• - nejnižší cena, kterou jsem našla
    • - dodací lhůta!!!
    • - komunikace

Po 12 dnech od objednání (bylo to úterý) jsem se na 2. pokus dovolala na infolinku, abych se informovala na stav objednávky. Slečna nebo paní mi asi po 3 minutách naprostého ticha, kdy jsem myslela, že si odběhla na kafíčko, sdělila, že kvůli inventuře došlo ke zpoždění a že do konce týdne zásilka dorazí. Samozřejmě nedorazila a dorazila až na konci toho dalšího týdne-dnes v pátek, tj. 22. den ode dne objednání(!!!). Myslím si, že naprosto nemají přehled o stavu jejich objednávek a informace zákazníkům si cucají z prstu. Četla jsem recenze s podobnýma výmluvama, takže mě to ani nepřekvapilo. Dodací lhůta je tak dlouhá jako když objednávám zboží někde z Bangoku, tam uvádí dodací lhůtu 20-30 dní. Každopádně nevím, co tomuto obchodu tak dlouho trvá. Že by to bylo taky posíláno z Bangkoku?? Objednala jsem z tohoto obchodu kvůli nejnižší ceně, nicméně po tak dlouhé době si už člověk myslí, že mu to ani nedorazí a proklíná svůj dávný úmysl ušetřit. Příště si radši pár korun připlatím a budu to mít doma za pár dní. A aby toho nebylo málo, knížka mi dorazila bez účtenky!
    Opravdu by mě z profesionálního hlediska zajímalo, jak v této firmě funguje proces objednávky - dodávky zákazníkovi. Nedokážu si představit, že bych já takto ve firmě fungovala a ona mě buďto nevyhodila nebo nezkrachovala

Spolehlivý obchod, rychlé dodání, všem doporučuji.

• Přehlednost
    • Nevím

Já jsem maximálně spokojen a proto všem doporučuji

• Prosím pěkně, jak může být 74% lidí spokojených s nákupem, když jen na této jedné straně čtu minimálně od 4 lidí, že zaplatili a knihy jim nedošly?A´t si firma livro přestane psát sama sobě kladné recenze a uvidíme, kolik bude spokojených zákazníků!!!

Je to podvod, knihy nemají, peníze nevrací, pozor na ně