• Velký výběr
    • Trochu delší dodací lhůta.

• Dobrá cena.
    • Po 10-ti dnech po objednávce se dozvím, že "sa čaká na dotlačok". Aha ok, nečekejme, pošlete bez dotisku. Následující týden se dozvím, že zakázka opět nebyla odeslána. Na jeden titul se čeká (cože???). Vše zavčas objednáno, přesto nevěřím, že stihneme knihy pod stromeček..k zakázce by mi měli přibalit lexaurin.

Cena je vyhovující, ale slovíčku "skladem" bych tolik nevěřila.

• rychlost a dostupnost
    • nevím

jsem spokojená

• Penize převedeny ihned, ale i přes zrušení objednávky ze strany obchodu před 10 dny dosud nevráceny

překupník co má jen internet

Nic extra.Knihu jsem objednávala 2.12 ještě jí nemám a to je prej skladem,tak nevím.Příjde mi to tedy jako docela dlouhá doba.

• Žádné
    • Nabízejí zboží, které nejsou schopny dodat. Trvá jim to více než týden než to zjistí. Pak bez omluvy napíší objednávka zrušena. U knih bylo uvedené skladem u dodavatele více než 20ks!!!
    • Vracení peněz trvalo 16 dní od objednávky!!

Vyhněte se tomuto obchodu a ušetříte si nervy. Hlavně pokud mají knihy sloužit jako dárek!!! Negativní recenze jsem si přečetl bohužel až po objednání.

• sehnal sem knihu kterou sem si pral
    • asi zadne

vyskouset

Nedoporučuju

• Měli by více sledovat svou nabídku a vymazat nedostupné zboží.

Slušné jednání, omluva zákazníkovi.

• nedostupnost

• Koupíte si knihu za 1000,- a oni vám ji pošlou jen v bublinkové obálce, takže můžete klasicky čekat že přijde poničená, ohnuté-zdeformované rohy, na hřbetu větší šrám jak jí asi Česká pošta při přepravě házela. Když jsem k nim volal, knihu je možno zaslat zpět, oni to posoudí a pak případně zašlou novou, asi zas v pouhé bublinkaté obálce, má na to někdo čas toto řešit? Já ne :-(

Nechápu že profi internetové knihkupectví zasílá drahé publikace jen volně vložené v bublinkaté obálce = skoro 100% jistota, že vám kniha přijde poškozená. Copak neznají profi papírové boxy na zasílání knih co má ostatní dobrá konkurence?

• dlouha dorucovaci doba, nabizene zbozi fyzicky nemaji

• V soucasnosti netusim...
    • Nabízí tituly, které ve vysledku zakaznikovi není schopny dodat.

I presto, ze ma objednavka nebyla vyrizena, bych obchod doporucil ostatním zakaznikum, a to zejména diky rychle a prijemne komunikaci.

Problemem obchodu je, ze nabízí tituly, které zakaznikum není schopny zajistit (a to ani s casovym prodlenim, který uvadi pri potvrzeni objednávky).

jedním slovem spokojená perfektní

• Miesta odberu

Vyborna dostupnost

• Má na webu publikace, které nejsou dostupné, ale přesto svítí na webu zeleně - neaktuálnost webu

Bez omluvy zrušili objednávku.

• Pohodlí z domu
    • Musel jsem sám zavolat,jak to vypadá s objednávkou.Pak už to vzalo rychlý spád k mé spokojenosti.

Přes počátečný problém se obchod zachoval korektně.

Objednala jsem 2 knihy, ktere byly skladem, druhy den po objednani bylo zbozi zaplaceno. Dnes je 25 dni po objednavce, knihy nikde, informace o dodani veskere zadne.

• Komunikaci

Nefunkcni reakce na objednavku elektronicky.potvrzeni az po urgenci. Telefonicky vubec bez reakce, Klír

• když už zboží nemá, nebo jej nemůže zaručit ať nepíše zboží skladem. Je to klamání zákazníka, který zboží nakonec shání a sežene jinde, což už mohl udělat o týden. dřív.

Již nemám důvod tento obchod někdy navštívit.