• prodejce není odborník na baterie, nerozumí tomu, co prodává

Zásadní problém je v tom, že pan prodejce netuší co vlastně prodýává. Na odborné dotazy podává chybné informace. Když jsem ho na to upozornil, naštval se a zrušil objednávku. Další nedostatek je v cenách, jsou příliš vysoké. Když mi zrušil objednávku, následně jsem zakoupil tu samou baterii v Anglii o více než 60% levněji. Cena dopravy do ČR byla jen o 38 Kč vyšší než od Lipobaterie v ČR. Celkově tak nákup z Anglie téže baterie vyšel levěji jnež od Lipobaterie.

Reakce obchodu Lipolbaterie.cz

Vážený pane,
    poslal jste mi průvodní dopis na A4, hustě popsanou s dotazy. Celou dobu jste požadoval Li-ion baterii se 3 vývody (jeden pro teplotní čidlo), ochranou elektroniku a další věci, které mnou nabízené baterie nemají. Proto jsem vás odkázal, abyste to zkusil jinde. Navíc zamýšlené použití nebylo v souladu s obchodními podmínkami.... baterie jsou pro RC modely.

Nakonec jste koupil jinde baterii, která nemá ani jednu vlastnost, kterou jste požadoval.
    Vaše hodnocení není fér. Něco požadujete a něco jiného pak nakupujete.

Ukazujte to pouze na vaše nepochopení a podivné jednání.

U mě jste chtěl dobírku, v Anglii jste zvolil platbu předem. Nemůžete se divit rozdílu ceně za poštovné.

• přišlo něco jiného než jsem objednal

Reakce obchodu Lipolbaterie.cz

pokud jste dostal jiné zboží než jste chtěl, nerozumím tomu, že jste se neozval a zboží nevrátil. Navíc stav skladu souhlasí = zboží jste tedy dostal přesně dle objednávky.