• neaktuálnost zboží

Objednané zboží nedorazilo, po dvou týdnech nemám od obchodu žádné informace.

• Psala jsem ze mi zboží nevyhovuje a do dnes jsem neobdržela odpověď..

Už si tu nikdy nic nekoupim

Reakce obchodu LINK4YOU.CZ

Dobrý den, váš dotaz jste bohužel nejen nepodepsala, ale ani jste neuvedla číslo objednávky nebo jakýkoliv další údaj pro identifikaci. Nevyhovující zboží samozřejmě můžete za zákonem daných podmínek vrátit, tato informace ale je součástí obchodních podmínek, které jste odsouhlasila při nákupu zboží.

• Dlouhá doba dodání !!!!

Reakce obchodu LINK4YOU.CZ

Dobrý den, zboží jste objednal v průběhu čtvrtka, odesláno na vaší adresu bylo v pondělí, tedy druhý pracovní den od objednávky.

Je to již přes 10 dni co jsem v tomto obchodě chtěla nakoupit USB EMTEC, zboží jsem 2x objednala, ani jednou nepřišlo. Psala jsem i zprávy a dodnes mi nikdo neodepsal, ani mi nic nepřišlo.

Reakce obchodu LINK4YOU.CZ

Dobrý den, vámi objednaný produkt je bohužel dlouhodobě nedostupný, poslední kus byl prodán 12/2013 (informace že není skladem je uvedena v e-shopu), k dispozici ho nemá ani dovozce zn. EMTEC do ČR. Každopádně se ale omlouváme za naší pozdní reakci, váš mail s žádostí o informace bohužel neprošel spamovým filtrem. Pokud máte zájem, vyberte si prosím některý z výrobků, který je skladem, obratem vám ho zašleme za výhodnějších podmínek.
    Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den,
    LINK4YOU.CZ

• Úplně rozdílná fotografie a popis předmětu.

Reakce obchodu LINK4YOU.CZ

Dobrý den, veškeré produktové informace přebíráme přímo od dovozce do ČR. Podobné nesrovnalosti s dovozcem řešíme a napravujeme ;-)

• Objednávka nepřišla kompletní.....

měsíc bez pouzdra, týden dotaz bez odpovědi, o pouzdro nemám zájem

Zboží dorazilo vpořádku,bohužel úplně jiné barvě,než jsem objednal :-(

Reakce obchodu LINK4YOU.CZ

Dobrý den, vámi objednané zboží dodavatel nabízel ve dvou odstínech, bohužel bez rozlišení na jedné skladové kartě, proto mohlo dojít k vámi zmíněné záměně. Jde o výrobek, který byl doprodáván, navíc za vyjímečnou cenu.
    Každopádně se za vzniklou nepříjemnost omlouváme.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.