Po pěti dnech od potvrzení objednávky přišel e-mail se sdělením, že objednané zboží je bohužel vyprodáno. Stále však je na stránkách obchodu označené jako "skladem". Jednalo se o zboží, které dlouho sháním, takže jsem zklamaná.

• dobré ceny, pěkné věcičky
    • špatná velikost oblečků pro děti.. např. číslování overalů absolutně neodpovídá věku dítěte

obchod nabízí pěkné věci za slušné ceny, překvapila mne taky rychlost odeslání zboží, v tomto směru vše super..Bohužel již zde nakupovat nebudu, jelikož to, co jsem objednala, jsem okamžitě musela z šatníku syna vyřadit..bylo mu to malé.. to teď nosí vel. 80 a je mu to velké, overaly s číslováním 86 jsou však malé (krátké nožičky). Takže obchod spíše nedoporučuji a pokud se rozhodnete zde nakoupit, objednávejte větší čísla, aby to dětem bylo :)

• klamavé informace o složení výrobku

informovala jsem se zda jsou osušky ze 100% bavlny a paní odpověděla , že ano , pochopitelné , když osušky dorazily nebyla to pravda

Reakce obchodu Lidovka

Važená paní musím reagovat na vaší recenzi,která nás velice mrzí a pokud jste byla nespokojená mohla jste zboží vrátit.Štítek na osušce byl od výrobce ze 100% bavlny.Pěkný den.

Nebyla jsme s pokojena. Mela jsem objednaneho uplne neco jineho nez me prislo. Ze 6 veci ktere jsem mela objednane prisla pouze jedna vec spravna! Nevracela jsem, ale z me strany obchod nedoporucuji!