• zadne vyhody.lzou
    • lzou zakazniky

nespokojen

• Dopravce

hodně předražené zboží proto tento obchod nedoporučuju

Reakce obchodu Levnej pneu

Ceny se snažíme držet na nejnižší možné úrovni a dle předchozích reakcí je vidět, že se nám to i daří. Pokud se Vám zda cena na některou položku vysoká, nikdo Vás přece nenutí u nás nakupovat. Toto hodnocení opravdu nechápeme... Že by závistivá konkurence?

příliš drahá doprava

Reakce obchodu Levnej pneu

Děkujeme za hodnocení, jen nechápeme špatné celkové hodnocení díky ceně dopravy. Pokud se Vám zda cena dopravy vysoká, můžete přece nakoupit u konkurence s nižší cenou dopravy...

Potvrdili objednávku a poté reagovali s tím, že nemohou za cenu uvedenou v internetovém obchodě dodat. Trval jsem na dodávce, protože asi ještě další 4 dny nabízeli stejné zboží za cenu, za kterou jsem objednal a kterou mi potvrdili. Na námitku, že potvrzením objednávky byla uzavřena kupní smlouva se odvolávali na jejich obchodní podmínky.

Reakce obchodu Levnej pneu

Dobrý den, data o pneumatikách importujeme od několika dodavatelů z celé EU každou hodinu, abychom zajistili našim zákazníkům nejnižší možné ceny. Může se stát, že některý z dodavatelů má určitou dobu špatně uvedenou cenu, kterou od něj načteme. Proto máme v obchodních podmínkách uvedenou možnost navýšení ceny po předchozí domluvě se zákazníkem, případně zrušení objednávky.