• Všechno proběhlo tak, jak mělo.Ale....
    • Obchod nekomunikuje

Koupil jsem výše zmíněný desulfátor. Všechno proběhlo ke všeobecné spokojenosti. Tedy až do okamžiku kdy sem desulfátor připojil k baterii. Pak....nic. Nic nesvítí, nebliká a není poznat zda zařízení plní poslání nebo ne. Napsal jsem tedy maila prodejci a zase....nic. Žádná komunikace. Zítra vše zabalím a posílám nazpátek. Proto nedoporučuji. M

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi i když je neopodstatněná.
    Kontrolovali jsme s kolegyní oba naše emaily, prohledali jsme složku SPAM, ale nikde nic. Bohužel tedy nemůžeme reagovat na email, který nám nedorazil. :/ Zkuste se schválně podívat do odeslané pošty a napište mi, na jakou adresu jste dotaz zaslal. Docela by mě to zajímalo.

Nicméně kvůli ztracenému emailu není potřeba hned dávat nedoporučení.
    1. lze kdykoliv v pracovní době zavolat
    2. pokud máte zboží na reklamaci, stačí jej zaslat dle instrukcí na našem eshopu k záruční opravě.

Ale chápu, že je dnes taková doba, že jsem všichni rozladění. Musíme to nějak zvládnout.

S pozdravem Jiří Tulach

• Bohužel musím konstatovat, že u baterky na kličku se mi klička ulomila hned při prvním použití. Za to může spíše výrobce, než obchod.

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

děkujeme za recenzi. Zatím si nikdo na takovou závadu nestěžoval. Každopádně máte možnost reklamace.

Hezký den

S pozdravem Jiří Tulach

Zboží nebyli schopni ani po šesti dnech odeslat

Dobrý večer paní Karin,

pokud si objednáte zboží s osobním odběrem na prodejně, nikam jej neposíláme. Čeká na Vás již šest dnů na naší prodejně.
    Kolegyně Vám zasílala email, že je zboží připraveno v podstatě obratem po přijetí Vaší objednávky, jelikož toto zboží je trvale skladem a tudíž ihned k dispozici.Škoda tedy Vašeho nedoporučení.

Přeji Vám krásný a pohodový večer!

• Rychlé odeslání, dodání
    • Komunikace při řešení připojení (dle přiloženého papíru mám jiná relatka k Imobilizéru než je uvedeno)

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

děkujeme za recenzi. Bohužel s Vámi musím nesouhlasit, když si stěžujete na komunikaci. Zakoupil jste obyčejné dálkové ovládání, jehož připojení do auta je o 6-ti vodičích.
    K němu jste zdarma dostal přesný popis zapojení na Fabii a k tomu opět zdarma potřebný odpor 180 ohmů.
    Návod na Fabii je univerzální a neslouží pouze k zapojení dálkového ovládání, ale i k zapojení autoalarmu. V něm jsou uvedena relátka v autě, která lze použít pro blokaci motoru. Toto se ale týká pouze autoalarmu! Proto jsem Vám i doslovně napsal:

"Možná už trochu chápu. Vy se díváte na návod na Fabii I. Tam je o těchto relé zmínka. Ten návod je ale univerzální i pro zapojení autoalarmu, kde se zapojuje blokace motoru. Tu u dálkového ovládání nemáte, čili ta relátka vůbec neřešíte. Zapojíte pouze plus, mínus, blinkry a centrál. Centrál má negativní ovládání a oba vodiče, jak zamykací, tak odemykací se zapojí na modrožlutý vodič v průchodce do dveří. Na odemykací se ještě naletuje odpor 180 ohmů.
    Pokud si na to sám netroufáte, můžeme zaslat kontakt na nějakou montážní firmu v okolí Vašeho bydliště."

Načež jste mi dnes odepsal, že "blokování motoru vynechat nemohu, protože v automobilu je již z výroby namontován imobilizér"

Z toho je vidět, že vůbec nechápete danou problematiku a právě proto jsem Vám již ve výše zmiňovaném emailu doporučoval odbornou montáž.

S pozdravem Jiří Tulach

• Obchodník toho moc neví o některých produktech

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

díky za recenzi, i když mě mrzí vaše nedoporučení. Náš eshop běží již déle než 15 let a osobně se mu denně plně věnuji. Myslím si, že Vám o spoustě produktů řeknu okamžitě mnohem víc, než většina prodejců velkých a známých obchodních domů, kteří prodávají vše od jehly až po lokomotivu. U nás děláme velmi specifický sortiment a to právě proto, abychom věděli co prodáváme.
    Vy jste konkrétně kupoval velmi kvalitní zámek od značky ABUS a před koupí jste se ptal: zámek ABUS 8078 je vyráběn kde , takzvaně je tam ňáká Čína ?
    Načež jsem Vám odepsal že nikoliv, že se jedná o německou značku a poslal jsem Vám odklik přímo na stránky firmy:
    Načež jste po obdržení zámku zjistil, že je uvnitř na obalu zámku nášivka "Made in China", což jsem tedy netušil ani já a napsal jste mi toto:
    "poskytl jste mi nepravdivé informace o produktu , na otázku jestli se na tom zámku nějakým způsobem podíleli Číňané jste psal že vůbec , tak co má znamenat tohle !!!"

Odpověděl jsem Vám, že to nic nemění na tom, že se jedná o německou firmu. Je to stejné, jako byste řekl, že je třeba iPhone čínský výrobek.
    Nabídl jsem Vám rovněž vrácení peněz a to i přesto, že jsem si vědom, že nic kvalitnějšího neseženete. Sám si budu jeden model od ABUSU kupovat pro sebe.

Přeji hezký a úspěšný den.

S pozdravem Jiří Tulach

Co se tice obchodu velmi dobra spoluprace ale bohuzel do auta suzuky tonejde pouzit.muzete zavolat na telefon +420608769767. Dekuji J.C.

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

škoda nedoporučení, když sám píšete že je s námi velmi dobrá spolupráce :/
    Bral jste univerzální modul SE085 pro rozsvěcení světel. Ten pasuje na všechna auta s kladným ovládáním světel. Těch je zhruba 90%. Suzuki to mají bohužel tuším ovládané mínusem, takže tam bude potřeba dát o něco dražší T SWITCH. Jestli chcete, můžeme Vám to vyměnit :)

Hezký zbytek dne!

S pozdavem Jiří Tulach

Zboží bylo doručeno tak jak mělo, ale kvalita klíče Ford který mi byl doručen odpovídá ceně něco mezi 100kč z AliExpress po výměně elektroniky do nového obalu, obal netěsní klíč jako takový se velice vyklá proto jsem radši přehodil vše do originál obalu klíče Ford hrozí zalomení ve spínací skříňce tudíž rozhodně za ty peníze nedoporučuji !!!

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.

Škoda toho nedoporučení. Sám píšete, že Vám zboží dorazilo tak jak mělo. Čili z naší strany se o žádnou chybu nejedná. Navíc, pokud nejste s výrobkem spokojený, tak jej jednoduše vraťte a problém je vyřešen.
    Co se týče kvality prodávaného zboží tak většinou zákazníci tyto náhradní klíče chválí, ale chápu, že se může mezi nimi vyskytnout kousek, který není zrovna ideální. Každopádně, ano, můžete si naprosto to samé koupit na Alině, jen s tím rozdílem, že už Vám to číňani nevezmou zpět.
    Co se týče cen je to už takový ohraný kolovrátek, kdy minimálně jednou za měsíc slyším od zákazníka, že "Takových zlodějů se teď vyrojilo spousty". Bohužel český zákazník si nějak neuvědomuje nebo nechce uvědomit, že jsou bohužel nastaveny dost nerovné podmínky pro číňany a pro nás jako obchodníky. My musíme řešit atesty, návody. záruku, vracení zboží, atd. zatímco po číňanech nikdo nic nechce. Když se zboží pokazí, nikdo nepíše do číny, kdo že mu uhradí montáž a demontáž plus cestovní výlohy, ale prostě zboží jednoduše vyhodí. A to je právě ten rozdíl, který je znát v ceně.
    Čili pokud Vám Aliexpres za těchto podmínek vyhovuje, určitě tam vřele doporučuji nakupovat, sám to občas dělám. Nicméně pak neobviňuji české prodejce, že mají vysoké ceny, protože vím, co za tím je a vím že za hrst rýže to bohužel v Česku dělat nelze.

Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek neděle.

S pozdravem Jiří Tulach

Jelikož do současné doby, zboží přes sliby nedorazilo, zrudil jsem celou objednávku.

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

tato situace nás velmi mrzí. Není to u nás rozhodně zvykem, viz. ostatní recenze. Pro dodání zboží jsme dělali co bylo v našich silách. Dovozci jsme neustále volali, ale bohužel i to bylo marné. Stejně tak jsme i Vás informovali o aktuální dostupnosti zboží, takže trochu nerozumím té půlhvězdičce za komunikaci.
    Škoda že zrovna dnes, když Vám kolegyně volala, že už bychom mohli zítra odesílat, jste objednávku zrušil. Nicméně chápu Vaše rozhořčení a aby se to příště neopakovalo, smazali jsme z eshopu kompletně celý sortiment od daného dodavatele.

Přeji Vám krásný den a ještě jednou se omlouvám za prodlevu.

S pozdravem Jiří Tulach

• Zasláno jiné zboží než jsem požadoval, obal souhlasil, vnitřek né

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

velice mě mrzí, že jste měl v balení jiné trafo než bylo uvedeno na obalu. Tato chyba se ale nestala u nás a jistě uznáte sám, že není reálné všechno zboží vybalovat a kontrolovat, zda je v balení to samé, co je uvedeno na obalu. Chyba se stát může kdekoliv. Nicméně důležitý je pak přístup konkrétní firmy. Stačilo zavolat a mohli jsme Vám poslat správný napájecí zdroj. Takto jsme neměli o žádném problému informaci a nemohli jsme tím pádem nijak reagovat. Takže, škoda nedoporučení...

Krásný den!

S pozdravem Jiří Tulach

• Zaplacena doprava u PPL ale dodáno do druhého města na výdejní místo Horší než pošta Nedoporučuji

Reakce obchodu LevnéAlarmy.cz

zde asi jako obchod nemám co dodat. Jste nespokojený s dopravou PPL, kterou jste si navíc sám vybral, i když jste měl možnost zvolit jiného přepravce, ale nedoporučení dáte eShopu, který Vám zboží expedoval správně a v co nejkratším termínu. Škoda že nerozlišujete, komu píšete recenzi...

I tak hezký den a mnoho úspěchů ve Vaší práci!

S pozdravem Jiří Tulach

• Podle českého manuálu nelze řídící jednotku zapojit. Nesouhlasí barvy kabelů. Proč je český manuál součástí balení , když originál v angličtině je dostatečně srozumitelný i pro " neznalce" angličtiny.

Dobrý den pane Bílek,

děkuji za Vaši recenzi, i když mě dost mrzí, že nás nedoporučujete jen kvůli chybě českého dovozce, tedy ne naší. Pokud vím, nijak jste se na nás neobrátil s problémem, že je v balení špatný český návod. Pokud byste tak učinil, poradil bych Vám, že na našich stránkách, přímo u Vámi objednaného produktu, je návod v češtině v pořádku. A je tam už několik měsíců. Jeden náš zákazník nám jej totiž sám předělal a byl tak hodný, že nám jej zaslal. My jsme jej vystavili na stránky a zároveň zaslali našemu dodavateli. Jak se zdá, nebylo to nic platné. To už ale u nás neovlivníme. :-/
    K Vašemu dotazu, proč přikládáme český návod - jedná se o zákonnou povinost.

S pozdravem Jiří Tulach

• objednal sem si av cable ale ja sem chtěl aby na koci byl konec do mobilu a ne to same

Vážený zákazníku,

pokud něco chcete, je to nutné i objednat! Pokud totiž objednáte AV cabel s CINCH konektory na obou stranách, nesmíte se na nás zlobit, že Vám jej dodáme. My opravdu nemáme křišťálovou kouli, abychom odhadli, že to co jste objednal jste nechtěl a to co jste chtěl jste neobjednal a díky tomu bychom Vám předem zboží vyměnili za nějaké jiné, abyste nám dal kladnou recenzi.

Děkuji za pochopení!

PS: Zboží jste si přebíral osobním odběrem. Trochu nechápu, proč jste si jej odebral, když jste objednal špatně? Vždyť přece stačí říct, jé já jsem se spletl, můžete mi to vyměnit? A ne se pak vypisovat s 10% recenzí. Trochu Vás podezírám, že Vy jste agent od konkurence? ;-)

• Uhradíte im dopredu platbu za tovar a potom vám napíšu, že na Slovensko tovar len na dobierku. Nedokážu to vyriešiť cez sesterskú firmu, ale zrušia vám objednávku. Platba ma vyšla na 28,67€ a vrátili mi 26,92€. Ešte mi tvrdili, že nie ja, ale oni sú stratový na vrátení platby. Tak keď stratili toľko ako ja (1,75€), mohli nájsť nejaký spôsob zaslania zásielky. Stalo sa mi to prvý krát, že z Česka je problém zaslať tovar.

Veľké sklamanie

Dobrý den!

Děkujeme za Vaši recenzi pane Sklamaný!

K Vaší stížnosti:
    Nechápu, jak Vás mohlo napadnout, že posíláme zboží na Slovensko za stejné ceny dopravy, jako když objednáte na Slovensku? To by Vám přišlo normální i když si objednáváte třeba z Německa?
    Myslím, že logické by bylo, si kliknout na slovenskou vlajku v pravém horním rohu eshopu a přepnut se tak do SK verze eshopu. Nebo se alespoň trochu zajímat, zda na Slovensko zasíláme, kliknout si jednoduše na kolonku "Doprava" a tam byste se vše přehledně dočetl.
    Bohužel, náš stát nedotuje dopravu tak jako Čína, a tak je jednou z "výhod" rozděleného Československa neúměrně vysoké poštovné k Vám :-/ To bohužel musíme při objednákách zohlednit.
    Co se týče vrácené částky, vzal jsem částku v CZK, kterou jste zaplatil a přepočítal ji aktuálním kurzem. Pokud máte nějaký lepší nápad, jak jsem to měl udělat, za radu budu vděčný. Platil jste bohužel na ČESKÉM eshopu a tak jsme částku obdrželi v CZK nikoliv v EUR. Kdybych Vám ji chtěl vrátit v CZK, stál by mě převod cca 200,- Kč jen na poplatku a to za převedení Vašich 350,- Kč. A stejně by se to přepočetlo aktuálním kurzem.
    Platby kartou jsme bohužel museli u slovenských zákazníků zrušit kvůli tomu, že lidé dost často nečtou text, který je v průběhu objednávky doprovází. A tak jsou schopni objednat zboží na firmu včetně DPH, zaplatit jej kartou a my následně musíme řešit, jak jim peníze za DPH vrátit, protože na SK se zboží pro firmy posílá bez DPH. Mimochodem, také jste bral zboží na firmu...

PS: Nemáme žádnou sesterskou firmu. Máme pouze SK verzi webu. Ta je určena pro zákazníky ze Slovenska, které velice rádi obsloužíme.

Děkuji za pochopení!

• Zhrdzaveny drziak majaku =(

Dobrý den!

Děkujeme za Vaši recenzi! Mrzí mě, že jste dostal zboží se kterým nejste spokojený. Škoda ale té nedoporučující recenze. Přeci jen - takovýto vadný kus můžete koupit naprosto kdekoliv. To nemáme my jako obchodník možnost absolutně nijak ovlivnit.
    Co můžeme ovlivnit, je vyřízení následné reklamace. O tu jste se bohužel ani nepokusil, takže nebylo možné Vám jakkoliv pomoci. Každopádně pokud maják pošlete zpět, určitě nebude problém jej vyměnit za bezvadný :-)

Přeji Vám krásný zbytek neděle!

S pozdravem Jiří Tulach - LevnéAlarmy.cz

Již po několikáté zboží poškozeno třeba u xenonových výbojek poškozená kabeláž, koupil jsem si Bixenon sadu a byly proříznuté vysokonapěťové kabely "zřejmě způsobeno špatným skladováním a manipulací, nechal jsem si je opravit na vlastní náklady protože jsem je potřeboval, podruhé jsem objednal samotnou výbojku a opět to samé už to ani u nich nebudu reklamovat opět nechám opravit a raději objednám z číny!!!

Vážený pane XXX!

Nejsem si jistý, jestli píšete opravdu recenzi na naše služby nebo došlo k nějaké mýlce.
    1) výbojky skladujeme v suchém a čistém skladu - příjďte se osobně podívat
    2) výbojky H4 mají kabely chráněné oproti standardním výbojkám tzv" husím krkem" a nikdy za cca 11 let co mám eshop jsem neslyšel, že by to měl kdokoliv proříznuté.
    3) kupoval jste u nás pouze jedinou výbojku, nekupoval jste žádnou sadu. Z toho důvodu mám vážné pochybnosti o Vašem tvrzení, že jste u nás kupoval někdy celou sadu.
    4) ano, určitě, nakupujte v Číně, sám už jsem si tam objednal sluneční brýle.
    Díky skvělé strategii naší vlády bohužel zřejmě brzy zanikne spousta kvalitních prodejců, kteří zákazníkům poskytují kromě prodeje i poradenství, servis a další potřebné služby. Místo reklamací prostě budeme zboží házet do popelnice a pak si jednoduše objednáme další kousek s poštovným zdarma z opačné strany planety. Není to skvělé?
    Obchodníci v ČR totiž, narozdíl od číňanů, musí platit daně, cla, držet záruky, atd. A když pošlu zboží přes Českou poštu byť jen do vedlejšího domu, zaplatím cca 100,- Kč. Z Číny lze objednat jakoukoliv drobnost, třeba jen v ceně 20,- Kč a doprava je zdarma.

Tedy 0 Km = 100,- Kč
    7000 Km = zdarma

Asi je někde chyba...

Dodatek 17.7.2018:

Tak v Číně už si asi nic nekoupím. Brýle jsem téměř nepoužíval, přesto se včera, po cca 3 měsících přelomily samy od sebe vejpůl. Nikdo si na ně nesedl, nebyly nijak namáhané. Takže asi není Čína jako Čína. Vyhozené peníze.

• Nepřesná specifikace výrobku a záruka funkčnosti.

Dobrý večer!

Objednal jste LED žárovku za 54,- Kč, u které bylo specifikováno, že je vhodná pro novější vozidla s canbus sběrnicí. Lepší specifikaci výrobce neposkytuje. U některých vozidel se i přesto stává, že elektronika vozu hlásí chybu. Je to tím, že elektronické systémy některých vozidel jsou opravdu velmi citlivé na jakékoliv změny v osazení žárovek. Do takového vozu bohužel neexistuje LED žárovka, která by Vám chybu nehlásila. Je potřeba dokoupit paralelní rezistor, který okruh světel zatíží stejně jako žárovka, což jsem Vám po Vaší reklamaci nabídnul.
    Omlouvám se, ale LED žárovky nelze přesněji specifikovat. Děkuji za pochopení a přeji hezký večer!

S pozdravem Jiří Tulach

• Obchod není schopen sdělit kdy bude objednávka expedována.

Dobrý den!

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel co se týče dostupnosti Vámi objednaných náhradních dálkových ovladačů nejsme opravdu schopni sdělit, kdy je dovozce naskladní. Jak jsem zjišťoval, kolegyně Vás o nedostupnosti tohoto výrobku informovala. Čili stačilo říct, že chcete zaslat jen zbytek objednávky a zboží jste mohl mít už doma...
    Popř.můžeme zaslat ovladače jiného typu, která budou na Vašem zařízení také bez problému fungovat. Ty můžeme expedovat nejpozději do 2 dnů.. Přeji Vám krásný víkend a omlouvám se za zdržení.

S pozdravem Jiří Tulach

• Nabízený klakson, za údajně nejnižší cenu a s perfektním a hlasitým (údajně) tónem za skoro tisíc korun (na motorku), přeřvalo i malé dítě. Když mi technik v servisu ukázal, za co jsem vyhodil peníze, okamžitě jsem klakson posílal zpět. I zvonek na kolo byl hlasitější!!!

Radši nakoupit jinde !!!

Děkuji za Vaši recenzi.

Bohužel trochu nechápu, co má společného Vaše nespokojenost se zakoupeným zbožím s nespokojeností s naším eShopem? Že něco nefunguje tak jak má, se přeci stát někdy může? Důležité je, jak na to prodejce zareaguje.

Není pravda, že jste klakson zasílal "okamžitě zpět". Klakson nám dorazil tento týden. Tedy skoro měsíc od objednání. Máte tedy štěstí, že jste jej zakoupil právě u nás, protože "JINDE" dodržují zákonné lhůty a ty jsou pro vrácení zboží 14 dní. U nás jsme tuto lhůtu pro větší vstřícnost zákazníkům prodloužili až na jeden měsíc nebo dle dohody.
    "JINDE" by se s Vámi pravděpodobně vůbec nebavili a klakson Vám zaslali zpět. My jsme Vám již odeslali platbu jak za zboží, tak za dopravu. Škoda té recenze...

Přeji Vám hezký den!

• relativně rychlá dodávka
    • obchod má jiné parametry o výrobku na webu a jiné jsou na přiloženém návodu
    • příklad na webu- zapojit přímo na napětí palubní sítě - v návodu přes napájecí kabel CL
    • na kameře i v návodu je napájecí na napětí 5V, takže připojte to natvrdo k autosíti kde je až 14V
    • dotazem emailem mě pracovník firmy odkázal na doporučení zapojení dle webu tedy na 14V
    • jo když to shoří, tak asi můj problém

obchod prodává něco o čem nedokáže podat dostatek informací
    navíc na webu napsáno-kabel USB pro zapojení do počítače- v návodu a při zkoušče je to jen kabel k napájení kamery,nikoliv k přenosu dat
    kamera je miniaturní a kabeláž k ní maximálně tlustá, protože obsahuje i vodiče k monitoru pro nastavení kamery,takže si musíte tyto maxi vodiče namontovat i do vozu, abyste se dostali k nastevení kamery.Je to prostě zmetek první třídy a prodávající kupujícího oblbuje na webu o jiných kvalitách, než kamera za ty peníze má.Nákup nedoporučuji.

Dobý den!

Děkujeme Vám za Vaši recenzi. K Vašim postřehům se jen krátce vyjádřím:

- V návodu je, že je kamera na 5V, na webu, že je na 12V. Na toto jste se dotazoval mimo naši pracovní dobu, tuším že dokonce o víkendu, přesto jsem Vám obratem odpověděl, že kamera je na 5V, ale kabeláž je na zapojení do 12V. Pokud jste něčemu nerozumněl stačilo se zeptat znovu, jsem k dispozici prakticky kdykoliv.
    - V návodu je chybka. CL adaptér v balení není, zapojuje se to pomocí přiložené kabeláže přímo na vodiče v autě. Chybu jsem nyní reklamoval u dovozce, který návod opraví.
    - Nic Vám neshoří, to bych Vám to nedoporučoval. Stačí použít přiloženou kabeláž a tak jak jsem Vám o víkendu psal, zapojit na 12V

Co se týče výtek ke zboží, ty by bylo dobré napsat do hodnocení produktu, nikoliv do hodnocení eshopu. Navíc, pokud Vám produkt nevyhovuje, tak jej jednoduše vraťte a my Vám vrátíme peníze. U nás máte nad rámec zákona možnost vrátit výrobek až do 30-ti dnů od jeho zakoupení.

Přeji Vám hezký jarní den!

S pozdravem Jiří Tulach

Na stránkách a také v potvrzení objednávky byl slíben termín dodání 23.12.2014, dodnes, tj. dne 1.1.2015, jsem objednané zboží neobdržela, takže to co píšete na svých stránkách, není dodrženo, což mne mrzí.

Dobrý den!

Za chybu v datu doručení uvedeném u produktu se omlouvám.
    Systém je nastavený tak, že ukazuje termín dodání dle kalendáře, zohledňuje víkendy a státní svátky. Bohužel nezohledňuje mimořádné zavírací doby, které jsou u nás prakticky jen o vánocích. Nemáme možnost toto nijak v systému eshopu ovlivnit. Proto je mimořádná zavírací doba na stránkách vyznačena červeným tučným písmem a proto jsem Vám i každému jednotlivému zákazníkovi odeslal osobně odpověď na objednávku s upřesněním termínu dodání. Přišlo mi to tak fér, abychom Vás nijak netahali za nos i přes to, že jste třeba přehlédla upozornění o tom, že je mezi svátky zavřeno.

Přeji Vám krásné svátky a do nového roku hodně optimismu a dobré nálady!

S pozdravem Jiří Tulach

PS: Již jsem zažádal webmastera o zapracování možnosti vložení mimořádné zavírací doby přes administraci shopu. V dohledné době to bude zpracováno. Rozhodně nechceme nikoho mystifikovat.