• Profesionální poradenství
    • Výborná komunikace, změna objednávky bez problémů
    • Rychlé dodání, ochotný řidič, který pomohl se vším až do domu
    • Skvělá cena

Velmi profesionální internetový obchod, poradili, změnili objednávku dle mých potřeb, rychlé dodání, komunikace i fakturece bez problémů.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme Vám za vaši laskavou recenzi! Vaše slova jsou pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že naše snaha o profesionální a přátelský servis přináší pozitivní zkušenost zákazníkům. Budeme nadále pracovat na udržení vysoké úrovně služeb a jsme tu, abychom vám poskytli podporu i nadále. Vaše spokojenost je pro nás prioritou! Ještě jednou děkujeme, Váše Levná Koupelna.

• levné zboží, vše došlo rychle a v pořádku, doporučuji

Reakce obchodu Levná koupelna

Krásná recenze která potěší všechny z našeho týmu LK - děkujeme a krásné Velikonoce přejeme !!!!!

• rychlé dodání, konzultace po telefonu
    • zatím žádné

Krásné Velikonoční svátky přejeme . Je radost číst tak pěknou recenzi. Tým LK

• Rychle doručení
    • Dobrá komunikace s pracovníky při úpravě zakázky na míru

Reakce obchodu Levná koupelna

Děkujeme za racenzi a jsme rádi, že servis zafungoval na 100%. Tým LK a krásné slunečné dny přejeme

• rychlost,výběr zboží.

Děkujeme za krásnou recenzi a přejeme hezký den. Tým LK

• rychlost dodání

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, velmi nás těší, že jste byla spokojena s rychlostí dodání našeho zboží! Snažíme se vždy co nejrychleji a co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků. Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte. S pozdravem, Váš tým LK

• Rychlé dodání, krásně zabalené, vše plně funkční, úžasná cena.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním, krásným balením a funkčností produktu. Vaše podpora znamená pro nás hodně. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru, přejeme hezký zbytek dne a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• Kvalitni produkt, rychle dodani

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojeni a že jsme mohli splnit vaše očekávání ohledně dodacího termínu. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, Váš tým LK.

vše bylo ok

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a potěšilo nás, že jste byli spokojeni s našimi službami. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• dodáno rychle a v pořádku :-)) , již instalováno

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, jsme velmi rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a bezproblémové dodání! Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo požadavek ohledně instalace, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme a jsme s pozdravem. Váš tým LK.

• Rychlé a kvalitní vyřízení

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami a že jsme vám mohli poskytnout rychlé a kvalitní vyřízení. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• -rychlost
    • - cena

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• Skvělá komunikace.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za skvělou recenzi a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• rychlé jednání, možnost podrobné konzultace výrobku

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Moc si toho vážíme a jsme s pozdravem, Váš tým LK.

• skvěle popsané zboží
    • perfektně zabalené
    • rychlé odeslání

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme Vám za vaši milou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s naším zbožím a našimi službami. Náš tým se vždy snaží poskytovat zákazníkům kvalitní produkty a rychlé odeslání, a je pro nás potěšením slyšet, že se nám to podařilo. Vaše slova nám dodávají energii a motivaci pracovat ještě lépe, abychom vám mohli i nadále nabízet skvělý nákupní zážitek. Pokud budete mít nějaké další dotazy či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• Vše proběhlo hladce, rychlé dodání zboží a bez jakýchkoliv závad. Děkuji

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, rádi slyšíme, že vše proběhlo hladce a zboží bylo dodáno rychle a bez jakýchkoliv závad. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další dotazy nebo potřebujete naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám byli nápomocní. Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.

• Rychlé dodání . Zboží bylo doručeno v pořádku.

Reakce obchodu Levná koupelna

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi, velice nás potěšilo, že jste s naším rychlým dodáním spokojeni. Jsme rádi, že všechno zboží dorazilo v pořádku. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým LK.