• rychlost doručení,
    • zboží super
    • nízká cena

žádné

Výborná domluva, ochotný personál (vyzvednuto na prodejně), dobré ceny a široký výběr.

První nákup, pro údajnou poruchu IT delší dodací lhůta

• veliké plus je komunikace
    • ceny
    • věci skladem

o žádném nevím

• Deklarovaná kvalita, pěkný vzhled.

kvalita

výborná komunikace

• Skvělá komunikace

Zkušenost zatím žádná, ani po 10ti dnech nevím zda mi zboží bude doručeno.

Trochu zmatené při zadávání do košíku , nešlo mi zadat barvu ale napsala jsem to do poznámky a došlo vše jak jsem chtěla

• rychlé vyřízení objednávky

A stále nemám peníze zpět na účtu za své zboží.

• Je to rychlé.
    • Na veb stránkách,zlepšit kvalitu fota,prodávajícíjo zboží.

Rychlost a ochota.

• Nejlepší cena, rychlé dodání. Kočárek jsme obdrželi den po objednávce.
    • Žádné

Zboží bylo odesláno ihned v den objednání. Vyborná cena.

• Objednávka proběhla 2.6. a doteď zboží nepřišlo.

• Pomala aktualizace e-shopu, pomala a nevhodna komunikace

Zbozi, ktere bylo na strankach oznaceno, ze maji skladem, nakonec skladem nebylo, coz mi bohuzel oznamila neprijemna pani az po nekolika dnech.

• . možnost výběru a objednání zboží z domova
    • . doručení přímo na adresu bydliště

.po první objednávce, která byla vyřešena k mé spokojenosti zatím nemohu více hodnotit
    .obcho budu doporučovat i ostatním

Po víc jak týdnu jsme museli do obchodu volat, jak to vypadá s naši již uhrazenou objednávkou, kde nám sdělili, ze žádnou objednávku nemají, po dalších dvou dnech tedy zboží odeslali, zboží které bylo skladem nám doručují skoro dva týdny, za me první s zároveň poslední nákup!

• požadované zboží (mexciká bola) se nabízí pouze v několika málo obchodech v ČR
    • - na stránkách uvádí zboží skladem, které je ve skutečnosti nedostupné
    • - reakce obchodu (emailová korespondence)
    • - dodací lhůta byla delší než je standardní (a než jsem očekával) a doprace mě před doručením zboží nekontaktoval (jak bylo požadováno v poznámce nákupu)

Pokud si ze skladových položek budete chtít něco objednat, tak raději nepočítejte, že Vám to bude následně i potvrzeno. Komunikace s obchodem je zdlouhavá (několik dní mezi odpověďmi), ale nabídli mi alternativu produktu (nedozvěděl jsem se jaká byla její cena a původní zboží bylo již předem zaplaceno, pravda však že na toto jsem se neptal). Ta se mi zprvu nelíbila a objednal jsem si jiný produkt "skladem", který byl však nakonec také nedostupný. Nakonec jsem tedy uvedenou jinou alternativu přijmul abych dostal alespoň něco.
    Zboží však nakonec dorazilo v pořádku, ale dodací lhůta byla cca 5 pracovních dnů, takže nepočítejte, že potřebujete honem něco na poslední chvíli. Zkrátka mezi mým objednáním původně zamýšleného zboží a dodáním alternativy uplynuli 3 týdny.

• Zatím žádné.
    • Uvádějí zboží skladem, ale skladem není.

Nutno zavolat dopředu, zda je zboží opravdu skladem. Poté objednat.

• Špatná komunikace