• Dlouhá doba dodání a dá se sehnat jinde levněji

Dnes je to 10 dní od objednávky a stále čekám. Z obchodu žádná komunikace....

• Obchod nereaguje na emaily
    • Obchod nereaguje na telefonaty

• Ani po měsíci po potvrzení objednávky (zboží na skladě!) obchod nereaguje na emaily nebo webovou komunikaci, telefon nikdo nebere...

Přišly mi filtry z objednávky a na krabičce filtru je nalepen štítek, že není vhodný pro kávovar který je uvedený na objednávce. Telefonicky jsem kontaktovala obchod, chtěli fotku a dále se mnou nekomunikuji je to již více jak týden.

• Dlouhá dodací lhůta. Jestli vůbec dorazí .Zatím ne.

• 1) Pan Martin Vlasák z firmy LepšíVoda.cz mi poslal kód na slevu na další nákup. Bohužel kód nešel uplatnit a na můj e-mailový dotaz jsem nedostal žádnou odpověď.
    • Objednávku jsem tedy udělal beze slevy. Trable však pokračovaly. Na webu bylo dostupné zboží, které jejich dodavatel nedodal, takže bylo nedostupné. Z toho vyplynuly další trable s platbou a dodáním zboží, které byly způsobeny špatnou komunikací z obou stran. E-shop se snažil komunikovat telefonicky, já jednoznačně preferuji e-mailovou korespondenci. Ta je jasná a nelze se tedy dohadovat, jestli někdo něco pochopil tak jak to bylo myšleno nebo něco nepřeslechl.

• Zboží jsem objednala 24. prosince, samozřejmě jsem nečekala rychlé doručení, kvůli svátkům, ale to že dnes je 20. ledna a nemám ani konvici, ani nedošel žádný email, není normální! Po svátcích mi volala paní s tím, že konvici kterou jsem si objednala rozbili na skladě a ve stejné barvě ji nemají. To chápu. Paní mi řekla, že další týden konvice bude a hned mi ji pošlou a ozvou se mailem, no a od té doby NIC!

Objednaná filtrační konvice byla doručena rozbitá, reklamace dosud nevyřízená.

• Před 10 dny jsem si objednala filtr do konvice a dosud mi nebyl doručen.

• Nedodali slíbený dárek

Garážovka.

Reakce obchodu www.lepsivoda.cz

tímto si dovolujeme reagovat na Vaše hodnocení. Jak je uvedeno u popisu dárkového zboží, dostupnost dárků je 15 – 25 dnů. Informace o doručení dárku byla také uvedena v automatickém e-mailu, který Vám byl zaslán po přijetí objednávky. Z výše uvedeného důvodu Vám nebyl dárek předán ve stejnou chvíli jako Vámi objednané zboží, ale bude Vám doručen v samostatném balíku Českou poštou. I tato informace byla uvedena v potvrzujícím e-mailu.

Pro úplnost informací: Vaše objednávka byla přijata 8. 7. 2015. Zásilka byla připravena na výdejním místě 10. 7. 2015 a o této skutečnosti jste byl informován prostřednictvím SMS zprávy.

LepšíVoda.cz není garážový obchod. Na trhu působíme již 6 let – na spokojenosti našich zákazníků si zakládáme.
    Hodnocení internetových obchodů by mělo být objektivní. Vaše hodnocení dle našeho názoru je negativní z toho důvodu, že jste nevěnoval pozornost uvedeným informacím
    V případě potřeby reakce prosím využijte tuto stránku. Přejeme si, aby všichni naši zákazníci měli objektivní informace.

Tomáš Zalabák
    www.lepsivoda.cz