Vyobrazení neodpovídá skutečnosti! Objednala jsem si čepochladnik s vnitřní nádobou na led- který byl na obrázku, ale přišel mi barel, který se mi nevejde do lednice!

Reakce obchodu leko-shop

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojená s doručeným zbožím. U produktu, který jste si objednala jsou napsány v popisu přesné rozměry nádoby, kterou můžete dát do lednice. Čepochladnik s vnitřní nádobou na led jste si neobjednala, objednala jste si Barrel čepochladník zásobník na nápoje 2,3l růžový.
    V případě, že z jakéhokoli důvodu jste nebyla spokojena se zbožím, mohla jste využít odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od doručení .

Jsem velmi zklamaná. Objednávala jsem zboží jako dárek a potřebovala jsem ho mít do určitého data doma. Objednala jsem v pátek a žádala o doručení do středy a pokud to nebude možné, ať mi dají vědět.
    V neděli přišel odkaz na sledování zásilky přes Zásilkovnu (ta funguje skvěle). Jenže pořád bylo pouze info, že přijali elektronická data a na zásilku čekají. Zpráva o expedici balíčku resp. automatický email přišel až ve středu (to už jsem ho potřebovala mít doma). Ale ještě ve čtvrtek nebyla zásilka předána dopravci. Vzhledem k tomu, že komunikace ze strany prodejce byla nulová a na tel. se nedalo dovolat, tak jsem objednávku emailem zrušila.

Rozhodně tu už nic objednávat nebudu.

• Zásilku jsem chtěla do vánoc a tento obchod v termínu mé objednávky,garantoval doručení.Dcera byla pod stromkem zklamaná,jelikož dárek o který si psala pod stromeček nedorazil.Toť vše =D

• žádné prostě hrůza
    • dlouhé dodání žboží

nespolehlivý obchod,dlouhé čekání na zboží i po 5 dnech pořád nic tak jsem objednávku zrušil.

• Nezajímala jsem se o výhody obchodu poté co mi bylo sděleno, že objednaný kus, který nabízí na svých stránkách už nemá.
    • Nabízí zboží, které nemá!

Stala se chyba ze strany obchodu,snad ostatní kupující budou mít štěstí a objednané zboží bude mít obchod na skladě.

• ŠPATNÝ PROGRAM PŘI OBJEDNÁVÁNÍ.NAKOUPILA JSEM ZBOŽÍ,ZAPLATILA PŘEVODEM.PO 15 MINUTÁCH PŘIŠEL MEIL,ŽE JIŽ ZBOŽÍ NENÍ. TOTO BY SE NEMĚLO STÁT. JE PRAVDA,ŽE MI BYLY PENÍZE VRÁCENY IHNED,ALE TO ZKLAMÁNÍ......

zboží bylo doručeno na fakturační adresu, nikoliv na doručovací adresu, tím vznikl problém, kdy balík na poště vyzvednout (jsem v práci do večera a pošta nemá tak dlouho otevřeno). Proto jsem změnila i fakturační adresu jako je doručovací, abych nikoho ve firmě nemátla a příště bylo zboží doručeno na adresu, kterou jsem si zadala.

• člověk si může nakoupit z pohodlí domova
    • zákazník nemá přehled o stávající objednávce, v jaké je fázi

vzhledem k tomu, že doposud zboží nedošlo i když bylo skladem a nikdo se mi doposud neozval, nemohu hodnotit pozitivně, nicméně je to jen subjektivní názor.

• Přišel pouze jeden e-mail, hned po objednání. Informoval,že musím počkat na další e-mail s platebními podmínkami a potvrzením ,že zboží je skladem. Více jak týden žádná informace, objednal jsem tedy jinde a snad se poštěstí...

Pokud chcete čekat na godota, objednávejte...

Reakce obchodu leko-shop

Vážený pane, hned v den Vašeho objednání jsem Vám odeslala platební podklady, zboží je bylo pro Vás připraveno, jen jsem neobdržela vaši platbu.Jak píšete, že jste objednávku zrušil , tak nezrušil, žádné neobdržela jsem od Vás žádný e-mail o zrušení Vaší objednávky.

• dobré ceny
    • špatná komunikace, pokud není zboží na skladě, jak bylo uvedeno, mělo by být samozřejmostí poslat mail a informovat o tom

• poměrně levně nabízí zboží, které jsem jinde nenašla
    • nepřehlednost, málo druhů zboží