• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Již týden objednáno a zaplaceno stále nedodáno.

Reakce obchodu Lékárna U Kostelíčka

zákazník zboží již má, zásilka se trochu opozdila vlivem jarních prázdnin.

Děkujeme za pochopení

• Nelze platit kartou
    • Když jsem do poznámky napsal dotaz, nebyla žádná reakce, nakoupil jsem tedy to samé jinde

Vážený pane Tihoune,
    velice nás překvapila Vaše negativní recenze, která je velmi nespravedlivá a nás poškozující.
    Udělal jste objednávku, kterou jste neuhradil předem i přesto, že v našem eshopu jiná možnost není a to ani platba kartou. Nevíme tedy na co si stěžujete a nás poškozujete. Informaci, že jste zrušil objednávku a objednal jinde jsme se dozvěděli až nyní z Vaší negativní recenze na Heurece, tedy jsme Vám nyní poslali storno. Jinak jsme stále čekali na Vaši platbu.
    Doufáme, že podobných zákazníků bude co nejméně.

• Jediná - cena zboží
    • Oproti objednávce spatně vyplněné křestní jméno, stejně tak adresa doručení, s tím spojené velké problémy.při doručování. Kurýr neochotný, nepříjemný, ihned odvezl balíček na výdejní místo. Velk zklamání.

Vážená paní Hodačová,
    omlouváme se, ale došlo k záměně adresy fakturační s dodací, jelikož byla hodně podobná, což se může stát...
    Na zaměstnance kurýrní službu PPL a jejich chování vůči našim klientům můžeme podat stížnost...bohužel je to individualní a zatím nemáme více těchto stížností.
    Děkujeme

Zboží nedodáno .

Vazeny pane Zlatniku,

nevim proc jste zadal tak negativni hodnoceni, kdyz jste pozadal o zruseni prvni objednavky sam, jelikoz jste spatne objednal....viz kopie dole...
    A nasledujici jste neuhradil, tzn. Vase objednavka se ani nezacala vyrizovat, jelikoz v podminkach je platba predem.
    Musime konstatovat, ze Vy jste presne ten typ zakaznika o ktereho opravdu nestojime !

viz kopie:

Re: Objednávka (č. 6850) - Lékárna U Kostelíčka .cz
    omlouvám se, špatně zadaný počet.
    Opraveno v další objednávce.
    Děkuji

Jan Zlatník

Po týdnu nic

Vážený pane Tesaři,
    Vaše platba přišla potvrzena bankou 30.5. , 2.6. bylo zboží předáno dopravci, ano bylo tam nějaké zpoždění, ale myslíme , že si to nezasloužilo takové špatné hodnocení.

Už je to několik dní a o zboží nemám žádné informace. Peníze připsány na účet - a zboží nikde. Mohli byste to prosím prověřit!!!
    Už je to podruhé, co požadujete hodnocení. Raději dohlédněte na to, aby byla objednávka doručena!

Vážená paní Chalupová,

omlouváme se za zpoždění zásilky.

Zboží po několika týdnech od zaplacení stále nedorazilo. Zatím bez jakéhokoli infa od lékárny.

Vážená paní Zajdo,

dle našich informací objednávku č.6024 žádná paní Zajda neobjednávala. Tedy pokud chcete reagovat, tak prosím přístě pod jménem objednavatele.
    Nicméně pokud se jedná o objednávku na Erdomed, rozesílali jsme zákazníkům email ohledně jeho dodání.

Děkuji.
    Chytra

• U zboží, u kterého měli po celou dobu uvedeno, že jej mají skladem bylo doručeno až po 25 dnech.

Vážený pane Truhláři,

děkujeme za Vaš příspěvek.
    Na naši obranu musíme říci, že jsme Vám zaslali zprávu, že zboží se doskladňuje a tudíž nebude okamžitě k odeslání.
    Bohužel v předvánočním čase byl velký nápor na eshop a některé zásilky se zpozdily, za což se omlouváme a doufáme, že v budoucnu Vás budeme moci přesvědčit, že toto byla výjímečná situace.

Váš eshop
    www.lekarnaukostelicka.cz

Zboží bylo zaplaceno ihned online platbou, ale celý týden (5 pracovních dní) se nic nedělo, dnes přesně 7 dní od zaplacení a stále nemám zboží ani reakci. Když jsem se zastavila třetí den od objednávky přímo v prodejně, arogantní paní lékárnice mi řekla že si mám laskavě počkat na oznámení o vyzvednutí a že se musí v bance spárovat platby a ona s tím nic rozhodně dělat nebude.... takže takhle si online platbu a okamžité vyřešení objednávky opravdu nepředstavuju.

Vážená paní Bulvová,

děkujeme za Vaši reakci, bohužel Vaše platba nebyla opravdu spárována s Vaší objednávkou, což se někdy opravdu stane.
    Pokud tedy po odeslání Vaší platby, nedojde nějaká další informace od prodejce, je potřeba ho kontaktovat.
    Nyní jsme platbu dohledali a objednávku vyřídíme co nejdříve.
    Děkujeme,

Tým,
    www.lekarnaukostelicka.cz

• mají bordel v účetnictví
    • komunikace mizerná

Neskutečný bordel - objednala jsem zboží, které bylo uvedeno jako skladem, zaplatila ihned kartou a týden se nic nedělo. Až po urgenci mi sdělili, že "se jim nespárovala platba" (kde byl správně uvedený variabil) a že zboží teprve budou posílat. Vzhledem k tomu, že se jednalo o stravu pro nemocného, který normální jídlo nemůže a zdechl by hlady, byli jsme nuceni nakoupit jinde a objednávku zrušit. Poučení pro příště - u neprověřených obchodů neplatit předem, nebo se zboží nedočkáte.

Vážená paní Marková,

děkujeme za Vaší reakci i když není pozitivní.

Bohužel, zboží nemůžeme odeslat, pokud nemáme informaci o platbě ( takto jsou podmínky nastaveny), tedy pokud Vám nepřišlo potvrzení o platbě a na zboží spěcháte, měla byste vznést dotaz, zda je Vaše platba registrována u prodejce, to je obvyklý postup. Není v našich silách a ani ostatních eshopů kontaktovat všechny zákazníky, zda již uhradili objednávku.
    Jakmile jste vznesla dotaz, okamžitě jsme Vám dohledali platbu a chtěli odeslat zboží, což jste již odmítla a chtěla jste stornovat objednávku a vrátit platbu, což jsme obratem také udělali.
    Vzniklá situace nás mrzí, ale v dané situaci jsme se pro Vás snažili udělat maximum možného.

S pozdravem,

Tým,
    www.lekarnaukostelicka.cz

Docela tragická zkušenost, ale nejedná se o podvod. Majitel si všechny problémy, které si vytvoří, snaží řešit. Nakoupit se tu dá, ale já už příště nebudu riskovat a nakoupím jinde.

Vážený,

děkujeme za Vaši reakci, budeme se snažit naše služby zlepšit, abyste byl příště spokojen.

Váš eshop.

Balík měl být odeslán ihned po připsání platby. Platba zaslána v úterý (30 minut) po příchozím emailu s instrukcí k platbě. Zvolila jsem expresní platbu a bylo mi potvrzeno mailem, že platba došla. Přesto zboží odesláno až v pátek a doručováno bylo v pondělí službou PPL. Produkt jsem potřebovala akutně a čekala jsem 6 dní. Děkuji nikdy více.

Reakce obchodu Lékárna U Kostelíčka

mrzí nás Vaše špatná reakce, nicméně zasíláme zboží okamžitě po připsání platby, někdy to ale chvíli trvá než banka platbu připíše na učet, záleží z které je platba. Po špatných zkušeností s dobírkou ( vracení nevyzvednutých zásilek) požadujeme platbu předem. Pokud potřebujete zboží akutně, zvolte jiný eshop,
    nebo nakupujte přímo v lékárně.
    Děkujeme.
    www.lekarnaukostelicka.cz

Dobrý den,jediná informace ( po 4 dnech),která přišla bylo,že pokud nebude jedno zboží z objednávky skladem,objednávku zruší celou.Objednávku jsem sama zrušila.K mému překvapení přišel po 3 týdnech mail,že se na mé objednávce pracuje,objednávku jsem zrušila podruhé.

Reakce obchodu Lékárna U Kostelíčka

děkujeme za Vaší reakci, která určitě zlepší naše služby, doufáme, že toto bylo ojedinělé.
    S pozdravem,
    www.lekarnaukostelicka.cz

• Eshop zrušil řádně uzavřenou objednávku.

Nechápu, proč v eshopu nabízí zboží, které nemohou dodat a objednávku pak zruší. Zbytečná práce a ztráta času.

Reakce obchodu Lékárna U Kostelíčka

bohužel, když je v jednu krátkou chvíli převis objednávek na určité zboží, stane se, že některé zboží již nevykryjeme, zpravidla ale rychle doskladníme, pokud, ale není zboží ani u našeho dodavatele, radši informujeme rychle zákazníka o stornu, abych ho neblokovali v koupi v jiném obchodě.
    Děkuji za pochopení,
    www.lekarnaukostelicka.cz

• Nechápu způsob komunikace a plané sliby

• Zboží ještě nebylo doručeno
    • Obchod neuvedl důvod proč zboží ještě nedoručil

• Zboží nedorazilo , komunikace obchodu žádná

Eshop.

• Nepoznáte, jestli máte nebo nemáte něco objednáno.

Reakce obchodu Lékárna U Kostelíčka

po objednání Vám přijde informace na email, který jste zadali, že Vaše objednávka byla registrována. Po té objednávka se vyřizuje a následně je připravena k vyzvednutí či je odeslána.
    Provozovatel
    www.lekarnaukostelicka.cz

• I přesto že bylo zboží skladem, obchod bez udání důvodu stornoval objednávku.

Děkuji za pochopení,