• Bohužel žádné výhody jsem nenašel
    • Neaktuální údaje!

Jako spoustu malých e-shopů prodávají zboží někoho jiného a přesto tvrdí že mají zboží na skladě!! Po týdnu čekání mi napsali že zboží není skladem a ani nebude, přesto že na svých stránkách uvádí že ho mají

• Jedna z mála lékáren která nabízela to co jsem chtěla
    • Neinformovanost o vlastních produktech.

Nakoupila jsem v této lékárně z důvodu dostupnosti zboží, které jsem nemohla sehnat.Jsem v rozpacích. Když si něco objednávám a ještě komunikuji se zaměstnankyní , zda je to přesně to co žádám a ona mi to potvrdí a potom dostanu přesně to co jsem nechtěla. Jako omluvu mi vysvětlila, že nemůže poznat zda je to originál nebo licenční výrobek. Zboží jsem vrátila a musela jsem zaplatit znovu poštovné, což bylo zbytečné.

• Co je to za výhodu když vám vše potvrdí ale pak na sklade ani jinde nemají :D nabízejí něco co nemají a já to vidím jako podvod!
    • Neumějí ani pořádně odpovědět.. odpověď typu expirační mě teda neuspokojila

Objednal jsem Pharmaton Geriavit 100 tobolek, výrobce Švýcarsko, jak je uvedeno na stránkách obchodu. Přípravek dorazil, ale vyroben byl v Německu. Na můj dotaz mi obchod ani po týdnu neodpověděl !!!

• Na stránkách je vyobrazení zcela jiného produktu. Respektive obdobného, ale s dvojnásobným množstvím účinných látek, než je v tom, které dorazilo.

Produkty na obrázcích neodpovídají těm, které pak opravdu dorazí. Obchod jsem na to upozornil, ale nekomunikoval. Nechci se zabývat opětovným balením produktů a stáním fronty na poště, takže jsem to hodil za hlavu, ale v tomto obchodě si produkty už nekoupím.

Reakce obchodu Lékárna-Zdraví.cz

s dotazem na změnu složení se,prosím,obraťte na výrobce.Popis i obrázky zadává výrobce k příslušnému DPK .
    Krejčířová

• Dlouho cekam na zbozi az dorazi

Slabe dlouho cekam nez zasilka dorazi, neobdrzela jsem potvrzeni na muj email

Důvod jsem již napsala,špatná komunikacez vedoucí lékarny.

• zboží bylo jiné,než na objednávce

zboží bylo jiné, než jsem objednával

• amatérismus

Nikdy bych už v obchodě nenakoupil. Chtěl jsem dávkovač léků, který byl skladem. Když jsem objednávku odeslal, nepřišly údaje k platbě. Až po cca 2 dnech upomínka, že jsem ještě nezaplatil. Tak jsem zaplatil. Po dalších 2 dnech přišel email, že zboží nemají skladem. První dojem z obchodu byl hrozný a nakupoval jsem jen kvůli tomu, že mají na heuréce tolik dobrých hodnocení. Ale po své zkušenosti můžu říct ... jsou to amatéři.

• Na shopu bylo možno objednat 4 ks zboží, ve skutečnosti obchod zboží neměl

nikdy více

• Proč ten, kdo píše adresu, píše tak, že ji nikdo na poště nedovedl správně přečíst. Příšerná nechuť toho pracovníka dělat něco pořádně!

Reakce obchodu Lékárna-Zdraví.cz

Veškeré adresy jsou tištěny na tiskárně.Ručně adresy nepíšeme.Krejčířová

Jsem velice nespokojena, nejprve chtěli až po odeslání objednávky zaplatit 3x dopravu (pokud něco takového chtějí musí to mít v obchodních podmínkách, ale mám zkušenost, že při velkých zakázkách je doprava zdarma)z důvodu, příliš velké zakázky (cca 11 tis.) což by pro ně měla být spíše výhoda. Potom nám v zakázce chybělo 7 bezlepkových chlebů, na reklamaci odvětili, že od nich to odešlo všechno. Kontrolovala jsem to spolu s další osobou a skutečně tam bylo chlebů méně. Dělá to asi 500 Kč, zřejmě si nechali peníze na dopravu. Zakázka byla zaplacena předem.
    Po této zkušenosti, již nikdy nebudu zde nakupovat. S pozdravem Dana

• Obchod uvádí v produktech "oves milk" ale po objednání dorazí "ovesný nápoj". Chtělo by to pošéfovat lépe stránky na e-shopu, nebo lépe vybírat zboží při expedici.

přípravek nefunguje!

• Špatná komunikace, delší dodací doba.

Přišlo jiné zboží, než jsem objednala (jednalo se o jiný rozměr, než byl mnou vybrán). Platila jsem předem převodem. To které poslali, bylo o 41,- Kč levnější, ale rozdíl mi nebyl vrácen. Protože jsem zboží již nutně potřebovala, neposílala jsem ho zpět a nežádala výměnu. Stálo by to další peníze za poštovné. O důvodu zaslání jiného výrobku jsem nebyla informována.

Zboží dorazilo poškozené a znehodnocené ..jíž nikdy více

Reakce obchodu Lékárna-Zdraví.cz

Spokojený zákazník je pro nás velmi důležitý.Snažíme se dělat pro to vše.Proto je nutné ,aby fungovala zpětná vazba se zákazníkem,což nebyl tento případ.Žádnou zprávu od zákazníka o poškozeném zboží jsme nedostali.V konečném důsledku to nebyla ani naše chyba ,že zboží přišlo poškozené, ale vina dopravce. Pokud by jsme však byli informováni o vzniklém problému ,mohli jsme jej vyřešit ku spokojenosti zákazníka přímo a neřešit to přes "recenze Heureka "

• redukční dieta dorazila na hranici doby použitelnosti (cca pouze 6 týdnů)

• Léky vyrobené 8/2010, exspirace již 8/2013, 5 měsíců od dodání!
  • Recenze byla smazána na žádost zákazníka, který si spletl hodnotící obchod.