Objednávka byla zrušena obchodem. Uvádějí, že jejich odesílatel neposílá tekutiny mimo zemi. Požádal jsem o jiného přepravce, než jakého uvedli. Ostatní lékárny zásilku Zajištění mimo ČR bez problému. Jen je budu nadále používat. Možná zvážit jiného přepravce.

Lékárna nabízela zboží, které uváděla, že je skladem. Po zaplacení zboží předem, přišel email, že rukavice byly hned vyprodané.

• gopay platba na ktere se neda platit kartou, takze je to vlastne uplne na nic. po 30 minutovem boji s gopay se dopracujete k ceskemu cislu uctu kam treba poslat penize jako overeni platby. takze se neda platit kartou, zadnym zpusobem.

Na e-shopu měli zboží uvedeno skladem. Normálně jsem podala objednávku, kterou potvrdili s tím, že dají vědět, až bude na pobočce lékárny připravena k vyzvednutí.
    Po několika dnech ovšem bez dalšího přišel e-mail s tím, že se omlouvají, ale zboží není skladem. Moji obbjednávku bez jakékoliv jiné domluvy stornovali.
    Chápu, že je nyní doba, kdy je problém sehnat jakékoliv desinfekce. Ovšem právě proto měli mít info o nedostatku zásob hned, abych měla možnost poohlédnout se jinde. Za dalších pár dnů už totiž nebylo skladem ani to, co jsem měla vyhlédnuté jako alternativu v jiných lékárnách.

• Obchod nedodržuje zákony, nedodá zboží za nabízenou cenu, ale nabídne mnohem dražší, nekomunikuje, bude řešeno dál

Tovar objednany 2.7.2019 ani za 10 dni nedorazil.

• nevím
    • nabízí na internetu zboží, které je vyprodané

Reakce obchodu www.lekarna-hit.cz

omlouváme se Vám, výrobek se vyprodal tentýž den odpoledne. Dodavatel již ho nebude dovážet.
    S pozdravem PharmDr. Radmila Šugarová

• poslali jste mi zboží jako firemní balík.Jsem fyzická osoba a tudíž jsem si musela dodání balíku domluvit s PPL sama,jinak by ho poslali zpět.Je to nehorázné, ale prý to děláte soustavně.Už nikdy si u Vás nic neobjednám,neumíte poslat ani balík.

NEKUPOVAT !!!!

Reakce obchodu www.lekarna-hit.cz

Vaše objednávka byla přijata dne 6.1.2016 v 9:50 a tentýž den v 15:31 jsme zásilku předali dopravci PPL k doručení. Dle záznamů PPL jste balík obdržela již druhý den 7.1.2016 v pořádku. Speciální požadavky ohledně doručení nám zákazníci píší do poznámky. Rádi všem vyhovíme. S úctou Lékárna HIT

• Nevím
    • Nevím

Objednala jsem si dvoje léky jako dárek k Vánocům. Přišel balíček z PPLka, který byl neporušený, ale krabičky od léků nepoužitelný, a jelikož jsem měla léky jako dárky, tak jsem hned do lékárny psala. Paní poslala krabičky nové. Po rozbalení léků bylo zjištěno, že v jedný krabičce je místo 60 léků jen 18. Opravdu mě nenapadlo léky otevírat a kontrolovat počet. Rozhodně nedoporučuji!