• alepoň zavolali a omluvili se a peníze vrátili obratem
    • V nabídce má zboží jako skladové, přitom žádné nemá

Nikdo se za 17 dnů neozval a zboží nebylo dodáno

U zboží, u něhož je běžnou součástí akumulátor, dodali bez nich, aniž by na to výslovně upozornili.
    Jedna položka dodána nefunkční, budu přiletovávat kabílek

• nešly dát baterky a když se povedlo, hned se zahřívaly, zboží končilo v koši

Reakce obchodu LED-tech.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, standardně je dobré nejprve kontaktovat eshop a sjednat nápravu, zboží je originál balené a bohužel "do krabice nevidíme". Koš zřejmě zajistil reklamaci ve zrychleném řízení po svém.

Milan Kolář.

Objednávka nekorespondovala s obrázkem úplně jiný ovladač

• Rychle doruceni
    • Dobra cena
    • Zbozi poskozeno, zadna odpoved eshopu na email, email opetovne zaslat s dotazem na reseni, stale bez odpovedi

Reakce obchodu LED-tech.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel není v našich možnostech reagovat na emaily přes noc a o víkendech. Navíc emaily "yahoo.com" většinou končí ve spamu.
    Každopádně v pondělí vše vyřešeno po telefonu k oboustranné spokojenosti.
    Věřím, že pokud nás znovu vyzkoušíte, uvidíte, že budete opět spokojen.
    Milan Kolář

• špatná komunikace

zboží jsem si jel vyzvednout v deklarované době otevírací doby obchodu (středa v 11h.), prodejna byla zavřená, kontaktní telefon nikdo nezvedal, ani nezavolal zpět.

Reakce obchodu LED-tech.cz

velice se omlouvám, ale zrovna ten den jsem byl u lékaře a kolega nemocný, před polednem již byly informace o zavřené provozovně na webu i na vstupních dveřích.
    Milan Kolář

Objednala jsem 2 druhy zboží. Bylo mi oznámeno, že jeden druh není na skladě. Vzhledem k tomu, že další zboží mělo být vánoční dárek, snažila jsem se obchod kontaktovat mailem i telefonicky, zdali můžu počítat s tím, že mi druhé zboží bude doručeno. Obchod telefon nezvedal, na maily neodpověděl. Ještě štěstí, že jsem zboží neměla zaplacené a že jsem zvolila úhradu dobírkou...

Reakce obchodu LED-tech.cz

vzniklá situace mě mrzí, bohužel jste se ozvala až v době Vánoční dovolené, kdy už nikdo na email ani telefon reagovat nemohl.

• Zařízení nefunguje, určitě to netestují před odesláním. Čímž mi vznikla ztráta.

Reakce obchodu LED-tech.cz

ano, máte pravdu, nemůžeme odesílané zboží kontrolovat, jednak bychom porušili obal a jednak bychom byli asi jediní. V praxi si to nedokážu představit. Nicméně vše se dá vyřešit reklamací, bohužel nás nikdo nekontaktoval.

• Obchod nekomunikuje a zboží po 11 dnech nedorazilo.

Objednávku budu rušit. Po 11 dnech jsem nedostal žádnou informaci o objednávce, jen že ji přijali. Na email žádná reakce a nemyslím si že tento obchod je seriózní.

Reakce obchodu LED-tech.cz

děkuji za hodnocení, je pro nás přínosné. Bohužel jste měl objednané zboží s termínem dodání 30 dnů. Tuto možnost jsme na eshopu vypnuli abychom předešli těmto situacím.

Objednáno 27.12 je 2.2 zboží nikde, nikdo nekomunikuje, peníze pryč. Předpokládám, že se jedná o nový typ úvěrů. Vezmou peníze, žádné zboží nepošlou, a pokud dojde na nejhorší, uraženě velkoryse vrátí peníze.

Reakce obchodu LED-tech.cz

Mrzí mě, že přišla jen led páska osvětlení, ale nepřišel k tomu napájecí kabel. Na fotografii na vašich stránkách byl vyfocen u produktů, který jsem objednala. Nikde nebylo napsáno, že není součástí balení. Takže páska mi přišla v pořádku, ale bez jakéhokoliv kabelu k zapojení...

Dobrý den paní Kotorová,
    vzniklá situace nás mrzí. Chtělo by to více číst a méně psát, ideálně objednávat věci, kterým člověk rozumí. Nyní budu citovat popisek u zboží:
    K připojení na 230V je potřeba stejnosměrné napětí, proto je nutné použít originální napájecí kabel nebo usměrňovací můstek - !!! není součástí balení, nutno doobjednat zvlášť!!!

viz: https://www.led-tech.cz/led-neonove-pasky/995-led-neon-pasek-230v-teple-bily-1100687981438.html

Milan Kolář, jednatel LEDtech.cz

30 dní na dodání zboží?????

Dobrý den pane F. Orálku,
    s tímto hodnocením si dovolíme nesouhlasit, protože nás cíleně poškozuje.
    V nabídce máme přes 1 500 druhů zboží. Bývá samozřejmostí, že pokud se určité zboží doprodá, ihned se u něj upraví dodací podmínky. Velice si zakládáme na tom, aby každý zákazník před nákupem věděl o skladové dostupnosti. Tuto dostupnost vidíte přímo u produktu i v košíku a k nákupu Vás opravdu nikdo nenutí, vše je na Vás.

Milan Kolář, jednatel LEDtech.cz

Vánoční led řetěz přišel ale fungoval z poloviny...jen zelená a modrá světýlka posláno zpět (z obchodu psali že je funkční... chtěla bych to vidět i manželovi jsem to ukazovala a nešli ostatní barvy) zaslali nový sice funkční ale je vidět že se někdo hrabal v té krabičce z které vedou drátky k ledkam je poškrábaná, drátky nejsou umístěny v otvorech kde mají být a chybí tam i šroubek...(napsala jsem ať řetěz vyzkouší než ho zašlou ale aby se hrabali v té krabičce to fakt ne... přijde mi že taky nefungoval tak to museli rozdělat aby ho zprovoznili!!!

Dobrý den paní Řeháková.
    Jak už bývá zvykem, všem se prostě nezavděčíte.
    Poslali jsme Vám funkční zboží, na naše náklady zpět přijali funkční zboží a po domluvě zaslali nové vyzkoušené funkční zboží. Odměnou za to je nám Váš komentář plný pomluv, domněnek a hypotéz.
    Ona krabička, ze které vedu dráty je totiž multifunkční přepínač barev, což možná mnohé vysvětluje.

Milan Kolář, jednatel LEDtech.cz

Obchod je v pořádku, ale pro mne má laser malou svítivost a malou výdrž baterie

Dobrý den pane Spurný,
    děkujeme za Vaše hodnocení, které si tak trochu protiřečí.
    Předmětem obchodu bylo laserové ukazovátko, které má svůj výkon a tomu odpovídá i životnost vložených baterií.
    Takže buď máte výkon nebo dlouhou životnost baterií, obojí prostě nejde.

Baterka fungovala 60 vterin

Reakce obchodu LED-tech.cz

... a do dnešního dne ji nikdo nereklamoval...

• Zboží bylo poškozené

Reakce obchodu LED-tech.cz

děkujeme za negativní zpětnou vazbu, alespoň víme, že je stále co zlepšovat.
    Správnější postup nápravy dodání poškozeného zboží by bylo nás kontaktovat a vzniklou situaci řešit - pokud je zásilka viditelně poškozena, sepsat s kurýrem zápis o škodě nebo zásilku nepřebírat, pokud je poškozené zboží uvnitř, kontaktovat telefonicky nebo emailem naši zákaznickou podporu.
    Takto s tím bohužel nemůžeme nic udělat.
    S pozdravem Milan Kolář.

• Nevím o žádné
    • 10 dní od objednávky a kde nic tu nic...

Reakce obchodu LED-tech.cz

objednávka bohužel obsahovala zboží, které bylo skladem u dodavatele v EU. Byl jste upozorněn na to, že dodací lhůta je v tomto případě cca 10 pracovních dní.
    Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum, zboží jsme obratem objednali, nicméně zpoždění nastalo díky Velikonočním Svátkům, ale i tak jsme odeslali již 10. pracovní den.
    Toto hodnocení mě mrzí, vrhá špatné světlo na náš eshop, i když v tomto případě bohužel neprávem.

Milan Kolář, expedice.

• Rychle zaslani
    • Nekontroluji kvalitu poslaneho zboží?!

Ze 6 zakoupených spojek pro led pásky měly 2 spojky ulomeny drátek. Nikdo asi nekouká, co posílá?!

Reakce obchodu LED-tech.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které plně chápeme.
    Za mně lepší kontaktovat nás emailem, rádi bychom Vám poslali zboží nové, takto s tím moc nenaděláme :(

• Zatím o ní nevím.
    • Dlouhá snad dodací doba.

Reakce obchodu LED-tech.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, zboží bylo posláno v pondělí, na doručení v úterý, dnes je pátek... myslím, že chyba nebude na naší straně ;)
    za ledtech.cz Milan Kolář