• Látka přišla špinavá a navíc velký kaz, naprosto k nepoužití

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Pokud bylo zboží poškozené, měla se nám zákaznice ozvat. Ale o žádné takovéto zkušenosti ze strany tohoto zákazníka nevíme, nemáme tuto informaci, tudíž jsme neměli možnost reagovat. Pokud je snad zboží dle zákazníka vadné, měl jej poslat zpět, a my bychom jej, pokud by tomu tak skutečně bylo, ihned vyměnili.

Látka byla nepoužitelná, tyl nebyl měký, jak bylo u zboží uvedeno, navíc v něm byly díry.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Mrzí nás, že zákaznice s objednávkou nebyla spokojena, ale mohla ji tudíž vrátit, jak jí bylo i nabídnuto v telefonickém rozhovoru. Trváme však na tom, že tyl crizia, který si objednala, je měkčí. Pokud jej chtějí zákaznice mít hrubý, tak si jej právě naškrobí.

• Farba látky je diametrálne odlišná na eshope od reality

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Tyto látky, které si zákaznice objednala jsou již vyprodány a nikdo jiný si na tuto skutečnost nestěžoval. Vždy záleží na nastavení monitoru obrazovky počítače, či mobilního telefonu, kde si zákazník látky prohlíží. Malá obchylka v tomto směru, zvláště u jednobarevných materiálů je vždy možná. Proto zákazníkům, kteří váhají nad barvou nabízíme možnost zaslání vzorků.

• Chtěla jsem 3,50 m saténové látky, látka dorazila, po přeměření jedna strana 3,5 m, druhá 3,42 m. Už od pohledu je látka křivě ustřižená. Proto nedoporučuji.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Nemělo by se to stávat, a ani se nám to nestává, ale i skladník je jen člověk, a člověk, jak známo, občas chybuje. Omlouváme se za vzniklé potíže. Zákaznici jsme již navrhli výměnu zboží za nové.

• absolutní neochota a nemožnost vrácení či výměny zboží, což v jiných obchodech funguje zcela běžně a bez problémů

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Zboží si zákaznice na IČO objednala dle námi předem zaslaného vzorku materiálu, tudíž jsme nepřistoupily na vracení zboží které bylo dle objednávky dodáno a proto považujeme tento požadavek za neakceptovatelný.

Objednané zboží mně došlo pomačkané s fleky na několika místech. Jsem značně zklamaná.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Zákaznice měla objednaný materiál Rongo což je 100% polyester, ten nemohl být zmačkaný a pochybuji že jsou na něm “fleky”. Nicméně nám tento materiál pošlete k výměně a příště, prosím, neřešte reklamaci tímto způsobem, ale kontaktujte nás. Vše vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

látky pěkné, ustřiženo křivě, místy byl rozdíl i minus 5 cm.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Nemělo by se to stávat, a ani se nám to nestává, ale i skladnice jsou jen lidé, a člověk, jak známo, občas chybuje. Omlouváme se za vzniklé potíže. Věříme, že příště již budete spokojená.

• Obrazek neodpovida vubec skutecnosti, ani material a zejmena barva je ve skutecnosti zcela jina.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Tohoto materiálu v této barvě se prostřednictvím e-shopu prodalo 183 m a dosud nikdo nenamítal, že barva neodpovídá skutečnosti. Kontrolovali jsme tuto barvu a nemyslím, že by tomu bylo jinak. Pokud se zákazníci barva nepozdávala, pak měla možnost oněch 0,5m vrátit.

• Ponúka široký sortiment látok, stránka je pestrá, prehľadná.
    • Ja som si objednala tovar, na ktorý som čakala 7 dní. Na stránke som nikde nevidela dodaciu lehotu. Tovar som si vyzdvihla na obchodom určenom mieste.

Obchod seriózny, stránka prehľadná s porovnaním s ostatnými stránkami. Keď si objednáte tovar musíte počkať dlhšie než v iných obchodoch.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Pokud si zákaznice zvolila platbu předem, pochopitelně se s expedicí čekalo, než platba za objednané zboží dorazí. Zboží bylo na druhý den po obdržení platby expedováno, což je možno doložit. Není naší chybou, že zákaznice provedla bankovní převod po několika dnech od objednání.

Dobry den,objednala jsem si KOZENKU,coz je imitace kuze..prisla mi obycejna latka s nejakym opravdu hroznym vzorem,coz zrejme mela byt ta imitace lamane kuze..ale ani zdaleka to tak nevypada.
    Jsem velmi zklamana..jeste nevim,co budu s tak prisernou latkou delat,ale rozhodne by mela pani zvazit pozmeneni nazvu latky a jeji detailnejsi vyfoceni.
    Hezky den,

Sucha

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Tato koženka je z poslední italské kolekce a před měsícem se mimo jiné i konfekce z tohoto materiálu prezentovala na módní přehlídce v Paříži. Nevím, co bychom k tomuto více dodali.

Metráž kterou jsem si objednala přišla v pořádku, bohužel neodpovídala popisu na internetu. Barva byla zcela jiná než na obrázku, a jakost objednané metráže nedostatečná. Tento obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Zákaznice očividně chtěla napsat negativní hodnocení, aníž by se zakládalo na skutečnosti:
    - objednávka byla odeslána následující den po objednání
    - trváme na tom, že barva odpovídá skutečnosti (rozdíl může být dán pouze v rozlišení monitoru, což bohužel neovlivníme. Dosud nikdo neměl podobný názor na tuto látku jako tato zákaznice
    - zboží je v 1.kategorii

• Na obrázku to vypadalo jinak než co přišlo!!

To co je na fotce asi vždy není to co přijde...

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Objednávka zněla 1ks. černého boa. To bylo zákazníkovi rovněž zasláno. V popisku produktu je uvedeno černé boa, i na obrázku produktu je správně černé boa. Proto považujeme Vaše hodnocení za nespravedlivé a pokud se Vám zboží nelíbí, můžete jej vrátit.

jiné zboží

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Zákaznice si objednala černé rongo a to taktéž obdržela. Nerozumíme proto její reakci.

• nikam nemusím jezdit a kamenné obchody s látkami téměř vymizely

jděte do toho

• nedostatečná informace o látkách - v mém případě jsem nevěděla,že krajka bude impregnovaná a naprosto nepoužitelná na šaty - snad jen na nepromokavou pláštěnku.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

U této krajky byla uvedena informace, že je podšitá a vhodná na korzety. Není impregnovaná, jak mylně uvádíte. Již je vyprodána a nikdo neměl žádných připomínek. Pokud si nejste jista svým výběrem, rádi Vám poradíme. I tak se omlouváme za vzniklé potíže.

• Nafocena struktura nabizene latky neodpovidala strukture dodane latky

Podle obrazku struktury latky na webovych strankach eshopu neodpovidala dodana latka.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Nevím přesně, čím myslíte "strukturu" látky. Nicméně fotka je použita z uvedené potahové látky, které jsme prodali přes e-shop doposud 63m různým zákazníkům a nikdo nic nenamítal. A že by ten 1m, který si zákazník objednal byl jiný? Ne, to není pravděpodobné.

nedodali objednané zboží .Druhý den po objednání mi napsali ,že se zakázka vyřizuje a dnes je to 10 dní a zboží nikde !!!

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Pokud si zákazník objedná materiál, který není skladem a je to uvedené u produktu, musí počítat s tím, že mu bude odesláno v termínu uvedeném u daného produktu. Pokud tuto informaci zákazník přehlédne, není chyba na straně dodavatele. Proto považujeme toto hodnocení za nespravedlivé.

• Nabízí široký sortiment
    • Nabízené zboží zřejmě nemá na skladě

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Pokud si objednáváte potahové látky, tak jako tomu bylo i ve Vašem případě, máte zde uvedeno, zda jsou, či ne skladem. Vy jste si objednala materiály, které nemáme na skladě a bylo to uvedeno v kartě produktu. Prosím, příště si prohlédněte popis produktu, ať nemusíte objednávku, tak jako tomu bylo i nyní, stornovávat a počítáte s dodáním do 10ti dnů, což bylo u tohoto produktu i uvedeno. Potahové látky jsou pro nás doplňkový sortiment a náš bonus pro zákazníky je v tom, že je nabízíme za ceny velkoobchodu. Na druhou stranu ne všechny barvy jsou na skladě k okamžitému dodání.

• Zboží dorazilo brzy,doprava v pořádku, ale objednaná látka obsahuje díry a jelikož látku chci použít jako dekoraci k oknům, bude to problém zalátat.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Pokud náhodou tato situace nastane a uvědomíte nás, materiál vám pochopitelně ihned vyměníme. Ale pokud se o této skutečnosti dozvíme pouze přes hodnocení na Heurece, pak jsme neměli možnost na reklamaci reagovat.... Se zákazníkem se spojíme a vše vyřešíme k jeho spokojenosti.

Prisla mi latka, ktora vyzera uplne inak ako na stranke.

Reakce obchodu Latky-eshop.cz

Popis i foto této látky (společenská látka ve výprodeji) je dle našeho posouzení vpořádku. Pokud Vám však nevyhovuje, tak ji můžete vrátit zpět.