Jsem toho názoru, že pokud není v silách obchodu odeslat kompletní objednávku, měl by o tom zákazníka sám informovat a dát mu možnost se rozhodnout, zda si přeje objednávku vyřídit nekompletně či ji zrušit. Takhle si zbylé zboží musím objednat jinde a platit podruhé poštovné. O nekompletnosti objednávky jsem se dozvěděla díky připsané vrácené částce na účet, která přišla dřív než samotný balíček. Váš obchod jsem si vybrala díky výbornému hodnocení, ale asi jsem měla smůlu.

Dobrý den paní Valentová,

škoda, že jste se neozvala mě na mail nebo na telefon :) Takto na Heurece cokoliv těžko vyřešíme. Psala jsem Vám mail, na který jsme nedostali odpověď. Příště i volám :) Dulse vločky RAW a BIO jsou nyní nedostupné dlouhodobě, měli jsme na skladě jedny, jak bylo uvedeno. Ty druhé jsem Vám navrhovala doposlat, jakmile budou a nebo vrátit finance.

Tedy určitě bylo v našich silách navrhnout vícero řešení. Bohužel s raw a bio potravinami je to tak, že ty čerstvé nejsou stále dostupné, záleží na sezoně, dopravě a dalších věcech, u kterých je třeba dbát na nekompromisní kvalitu.

Přeji si, aby se naše služby dále zlepšovaly a Vaše cenné hodnocení je pro mě inspirací a závazkem.

Promiňte za způsobené nepříjemnosti a případně se mi ozvěte do mailu,

Klára Hlaváčová, majitelka

Posilali mě newsletter. Nikdy na newslettery ne přihlašuji.

DObrý den milý zákazníku,

děkuji za hodnocení, ze kterého jsme si vzali ponaučení. Zasílání lahodných receptů je odsouhlaseno v obchodních podmínkách a samozřejmě jde snadno zrušit jedním klikem přímo v mailu. Nicméně toto nastavení již rušíme.

Přeji krásné lahodné dny a děkuji za možnost se opět o něco zlepšit,

Klára Hlaváčová

• komunykace

Dobrý den vážený zákazníku,

nevím o co přesně jde, ale věřím, že jakoukoliv komunikaci bychom společně vyřešili.

Přeji krásný lahodný den a ať se moc daří, Klára Hlaváčová