Druha a zaroven posledni objednavka.Vzdy v eshopu zbozi skladem.Vzdy tel.ze neni skladem ale u dodavatele a stejne poslou neco jineho.Nasleduje vraceni a komplikace. ...Ve druhem pripade dokonce rozdelena objednavka na dve...Koncim s timto eshopem.

Dobrý den, pane Tomeši
    U produktu je napsáno, že doba dodání je 8-10 dní, nicméně nedostupnost na centrálním skladě nejsme schopni ovlivnit -proto informujeme zákazníka telefonicky. Za expediční chybu se omlouvám, nicméně jsme špatné zboží zdarma svezli a zaslali správné obratem.
    Za tým KWON Katka

Bylo napsáno že právě moje zboží je skladem a můžu si klidně objednat, co udělala jsem a za pár dní bylo mi řečeno že objednávka může být až v prosinci. To zklamání zabralo mi čas a nervy. Proč neudělat pořádek na stránkách aby člověk věděl na co čekat

Dobrý den paní Slavíková,
    Po objednání zboží chodí automatický email, který shrnuje objednávku. Kabát se bohužel vyprodal na centrálním skladě a jeho dodání bohužel neurychlíme. Kontaktována jste nebyla za pár dní, ale 1 hodinu od objednání zboží.

Za tým KWON Katka

• Mají docela pěkný výběr doboku na taekwondo a jiného zboží na bojové sporty.Dobré ceny.
    • Zboží na stránkách které mají napsané "skladem" jsem chtěl zakoupit a neměly skladem a není nikde o tom informace.Tak až při objednání zboží jsem se dozvěděl že zboží není.Naskladnění za měsíc až měsíc a půl. Tím jsem musel objednávku zrušit a podívat se jinde.Dost jsem na to spěchal.Komunikace s paní Andresovou napřed probíhala normálně a později nebyla schopna odpovědi.Tak že komunikace nic moc a věci skladem nejsou skladem.

• velmi dlouhá doba dodání

Bohužel jsem velmi nespokojená, zboží jsem objednala 17.6. v 9 hodin ráno s tím, že je skladem a expedice probíhá každý den. Zvolila jsem doporučovaný převod, ale platební instrukce přišly až o den později. Ihned jsem provedla platbu, ale nedělo se několik dnů nic. Až na můj dotaz dne 23.6. mi bylo sděleno, že zboží nebylo skladem, ale že mohu očekávat doručení v pátek 25.6. Bohužel pásek nebyl stále doručen.

Nedodžují páteční otevírací dobu.
    Na telefon udaný jako kontaktní nereagují

Marná cesta 40 km.

Dobrý den, pane Baloune,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, na kterou si tímto dovoluji reagovat. Vámi objednané nunčaky máte u nás připraveny k vyzvednutí od 18.2., kdy Vám byl také zaslán e-mail s informací k vyzvednutí.

V případě, že jste k nám jel objednávku vyzvednout v pátek, jak píšete, bylo to pravděpodobně 21. února. V pátek 21.2. jsme byli na prodejně všichni, troufám si tvrdit, že i déle, než do avizovaných 15:30.

V dotazníku uvádíte, že jste objednávku nunčaků stornoval, to se ale nestalo. Příště nám prosím dejte vědět, že si objednávku přejete zrušit.

Toto nedorozumění nás mrzí. Přeji Vám hezký den,

Za tým KWON Klára

• Vrácení peněz z zrušené objednávky jsem musela telefonicky urgovat, i přes zaslaný mail s údaji o platbě.

Dobrý den paní Burešová,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste s nákupem (a následným vrácením zboží vs. platby na účet) nebyla spokojená. Dohledala jsem však, že Vám platba byla v pořádku vrácena v zákonné lhůtě. Snad se tedy vše dořešilo k Vaší spokojenosti.

Za tým KWON Klára

• Objednal som si kimono na karate a nie na Taekwon do ako tu pišete.

Reakce obchodu KWON Česká republika

Dobrý den pane Chrenko, díky za nákup a za zpětnou vazbu. Kimono bylo objednáno dobře, naštěstí jsme toto nedorozumění vyřešili obratem po telefonu. Za tým KWON Klára

• Nevím o žádné.
    • Přestože mají u zboží napsáno skladem, není to pravda.
    • Sami vám neoznámí, že zboží nemají skladem, musíte se sami dožadovat informací když vám objednávku nejsou pár dní schopni poslat.

Objednával jsem zboží SKLADEM, spěchalo to. Po 2 pracovních dnech nebylo s objednávkou hnuto a teprve po mé urgenci mi laskavě sdělili, že zboží je v Německu a musí ho teprve naskladnit do ČR.

Dobrý den paní Bártová,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Dovolte mi, abych se k němu vyjádřila. Objednávala jste bílý pásek délky 320 cm - u tohoto produktu máme na e-shopu uvedenu tuto informaci: "Termín dodání je obvykle do 8 - 10 pracovních dní." V této avizované lhůtě bychom Vám pásek byli schopni dodat.

Kromě toho, bílé pásky od nás v 99% odebírají malé děti, z toho důvodu jsou součástí dětských kimon. Délka 320 cm je atyp, proto je pouze na doobjednání z našeho centrálního skladu v Německu.

S Vaší objednávkou tedy "hnuto" bylo, obratem jsme pásek z centrálního skladu doobjednali. Tuto skutečnost jsme Vám sdělili telefonicky. Proto nás velmi mrzí Vaše nespokojenost.

Přeji Vám pěkný den. Za tým KWON Klára

• Označení zboží jako skladem, ve skutečnosti neni

Reakce obchodu KWON Česká republika

Dobrý den paní Stročková, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že Vámi objednané zboží bylo momentálně vyprodané. Nicméně o dostupnosti zboží - a jeho týdenní dodací době - jsme Vás telefonicky informovali ihned po obdržení Vaší objednávky. Za tým KWON Klára

• Vůbec nekomunikují a zboží neposlali!

Nevímm, co mám dělat, je to naprosto špatný obchod.

Dobrý den pane Žůrku,
    děkujeme za hodnocení a zároveň se omlouváme za delší dodací dobu objednávky. Ta byla způsobena tím, že jsme skladem momentálně měli menší počet přerážecích desek, než jste objednal.
    Nicméně toto jsme již vyřešili telefonicky a doufáme, že je zboží již v pořádku u Vás a jste s ním spokojen! :-)
    Za tým KWON Klára

• Špatná komunikace. Ani nevěděli, že jsme zadali objednávku. Museli jsme ještě 2x telefonovat, aby skutečně objednávka byla vyexpedována.

Dobrý den pane Vodičko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Ohledně Vaší objednávky jsem Vás telefonicky kontaktovala v pátek 18.11. Informovala jsem Vás, že vypálení libovolného motivu na dřevěné nunčaky již náš dodavatel neposkytuje. Tuto skutečnost jste akceptoval a domluvili jsme se spolu na odeslání. Objednané zboží Vám bylo odesláno následující pracovní den, tj. v pondělí 21.11. Spedicí PPL Vám bylo doručeno do 24 hodin.
    Věříme, že se zbožím z našeho obchodu jste spokojen.
    Za tým KWON Klára

Obchod jako jeden z mala u nas nabizel bokken se sayou, navic velmi levne. Bohuzel az moc levne. Saya je spatne riznuta, usti se stipe a drzi pohromade jen diky izolepe! Chapu, je to jen distributor, ale nejaka kontrola zbozi by neuskodila.

Reakce obchodu KWON Česká republika

Dobrý den Pavle. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Pokud Vám zboží jakkoliv nevyhovuje, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi reklamaci vyřešíme výměnou zboží, či vrácením peněz. Za tým KWON Klára

• libil se mi produkt
    • Neplní termín dodání i když zboží je na skladě!!!!! Nezvedá telefony, jenom vyzvání,nebo vypnutý či nepřístupný telefon. Neochota, když náhodou telefon někdo vezme.

Po zkušenostech nedoporučuji

• uvádí zboží skladem a dodání do 24h, objednávka nedorazila už 10 dnů

V tomto obchodě jsem obědnal kimono, jež mělo být dárkem k narozeninám. Bohužel při pokusu dovolat se někomu kompetentnímu, kdo by mě mohl říct, jak je na tom moje obědnávka mě nikdo nezvedá telefon. Kimono prozatím, a to 12 dnů od obědnávky ještě nedorazilo. Další obědnávku v tomto obchodě už pravděpodobně dělat nebudu, z důvodu jeho nespolehlivosti.