Není možnost osobního odběru

Reakce obchodu Kvalitní-tonery.cz

Děkujeme Vám za Váš názor, ale bohužel musíme konstatovat, že nemáte pravdu.
    Osobní odběr je možný v našich prodejnách v Liberci a ve Smržovce.

Zboží které bylo označené jako na skladě nebylo a kdybych sám nekontaktoval Heuréku, nikdo z obchodu by se neobtěžoval mě informovat o tom proč zboží není na cestě a kdy by mohlo dorazit.

• Když zboží momentálně nemáte skladem, mohli byste se sami ozvat... a ne že se člověk musí pídit proč zboží ani po 11 dnech a to placené předem nedorazilo..............

Čekal jsem na náplně přes týden, na e.shopu byli všechny skladem. Nikdo mi nedal nic vědět. Po zavolání mnou na firmu mi bylo sděleno, že se čeká na jednu barvu a nevědí kdy dorazí. Vzal jsem si tedy jinou místo ní a nechal zásilku poslat. Vůbec mě neinformovali a mohlo to trvat i několik týdnů než dorazí řekli. Na stránkách špatnou informaci skladem prý opraví.

• Stav zboží skladem je nepravdivý, jedná se klasickou ukázku klamání spotřebitele, pokud něco potřebujete ihned, tak se na to nedá spolehnout.

Alespoň se omluvili za nedodání včas.

• Zboží přišlo jiné - to se stane. Reklamační řízení katastrofa.
    • Nemám ani zboží ani peníze.

• Velmi špatná komunikace
    • Přestože mělo být zboží skladem a tudíž k odeslání, nebylo tomu tak. A i když člověk napíše žádost, aby Vás kontaktovali když barva nebude skladem, nic takového neudělají. A chyba na straně dopravce nebyla, hned na druhý den po odeslání byl balíček doručen.

Po opravdu delší době a urgencích zboží, které jsem bohužel zaplatila online předem dorazilo.
    Příště zakoupím raději jinde..

Ačkoli zboží podle všech sdělení na stránkách obchodu mělo být expedováno ještě týž den, dorazilo až za týden. Jeden ze dvou objednaných tonerů je vadný. Po vyplnění reklamačního formuláře dostupného rovněž na stránkách obchodu se opět téměř týden nic nedělo. Na telefonický dotaz zda bude reklamace vyřízena jsem obdržel sdělení, že paní z reklamačního oddělení není v práci a že mám zavolat další den. Toner jsem raději koupil jinde a po 14 dnech konečně můžu tisknout. Chápu, že v době koronavirové pandemie mají firmy spousty problémů. Zákazníci by ale měli být o případných omezeních jasně informováni.

Barevná netiskne správně- nelze vyčistit hlavu, objevují se stále bílé pruhy
    Černá nesedí rozměrově - drhne a tiskárna je následně při tisku velice hlučná

Osobně jsem při objednávání vše komunikoval (telefonicky). Bylo mi potvrzeno, že je na skladě 5 ks. Doobjednal jsem další zboží, které nebylo v nabídce obchodu. I když jsem si to nepřál, jsem musel přistoupit na platbu dobírkou (další náklady). Když jsem do týdne zboží neobdržel, tak jsem po telefonickém dotazování zjistil, že objednávka stále není vyřízena - objednané zboží není a neví se termín doručení!?!?!

Poprvé toner bez čipu- nefungoval. ted toner s čipem,nefunguje znovu-navíc zboží došlo poškozené,toner se v podstatě rozpadá. Strašné-nekupujte tam

• Rychlost dodávky a cena
    • Dvě cartridge nová tiskárna nenačetla, zdlouhavé reklamační řízení, odesílání zpět přes ulozenku

Cena cartridgi je dobrá, avšak tuto výhodu maže to, že nefungují.

Reakce obchodu Kvalitní-tonery.cz

Děkujeme za Vaši objednávku i Vaše hodnocení.
    Omlouváme se za komplikace, samozřejmě máte právo na reklamaci, kterou se budeme snažit vyřídit co nejdříve.

tým www.kvalitni-tonery.cz

• Uvádí, že mají zboží skladem i když to není pravda.

Nápln do tiskárny nevyhovuje vyhodila jsem zbytečně peníze

• Levné.
    • Objednal jsem dva tonery oba přišli nefunkční.
    • Vyhozené peníze.
    • Kupuju si originální, ale funkční.

• levné
    • Kdyby vše fungovalo, tak bych byl spokojen. Ale vyřízení reklamace je horor.

Popis zboží je zavádějící - zakoupená cartdridge na mé tiskárně nefunguje, ikdyž na webu obchodu je uvedena. Následná komunikace a pokus o reklamaci je příšerná. Odpověď obchodu vždy až na urgenci, když se konečně dohodneme na způsobu řešení, obchod udělá něco jiného.
    Tato zkušenost mě od jakékoliv další spolupráce s tímto obchodem totálně odradila.

nesolidní ochod nabízí zboží,které nemá,příliš dlouhá dodací lhůta.

Toner není kompatibilní s HP tiskárnou, na moji emailovou informaci ohledně tohoto problému nikdo nereaguje.

• Jak hodnotit nedoručenou zásilku?

Špatné!

• Zboží nemají skladem, i když tvrdí, že ano...zrovna u toneru, je to trošku problém...

Dodací lhůta je dlouhá a hlavně jiná, než slíbená. U něčeho to nevadí, u toneru do tiskárny, když vám dojde...ano. D.