25,2,2024 jsem objednala a zaplatila zboží, přijetí objednávky bylo potvtrzeno. Do dnešního dne nemám ani zboží ani žádnou zprávu !!!!

Reakce obchodu Kvalitní fólie

Ano, bohužel tak to dopadlo, naše chyba a je nám to lito.
    Paní si objednala pouzdro na Motorola One Fusion Plus, všechny evropské dodavatele ukončili prodej tohoto modelu a objednal jsem z Činy. Bohužel nestihlo přijít v uvedeny čas. Za zdrženi jsem se omluvil, refundoval a nabídl slevu na další nákup, dodací doba na stránkách opravena.

Nemůžu hodnotit, jste trochu napřed, zboží nedorazilo ,dnes je 6.6.23/ 12 oo hod.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Trvá to již měsíc

Reakce obchodu Kvalitní fólie

je mi líto, že nejste spokojena, ale o měsíční dodací lhůtě jste byla informována, ostatně u tohoto produktu je dodací lhůta do 6 týdnů. Po objednání jste byla znovu upozorněna na delší dodací lhůtu mailem, na toto jste nereagovala a 2.12. jste se dotazovala kdy pouzdro dorazí a opět vám byla dodací lhůta zopakována. Doporučuji tedy při nákupu číst dodací lhůty:(.

Tomáš Pittner

Bohužel dodané ochranné sklo není pro avizovaný typ hodinek. Asi mají nějakou univerzální velikost a nabízejí jí všem.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

pro každý model hodinek je sklíčko či fólie na míru dle průměru lunety. Je samozřejmě řada modelů, které mají stejný rozměr, což je v případě kulaté lunety naprosto běžné. Spíše mne udivuje, že jste neuplatnil reklamaci, když jak tvrdíte je sklíčko jiného rozměru. Případné problémy řešíme vždy ke spokojenosti zákazníka. Jen musíte reklamaci řešit s námi, srovnávací server vám problém nevyřeší. Stačí zaslat foto problému, rozměr došlého sklíčka, rozměr LCD a přesný název produktu, postup naleznete zde: https://www.kvalitni-folie.cz/cti/14/reklamace-a-vraceni-zbozi/

Edit: Pán bohužel ani po 5 dnech nebyl schopen doložit uváděný problém. Sklíčko bylo 100% pro model hodinek v objednávce.

• Už nikdy skla přišly rozlámana a peníze v háji už nikdy vyc
    • Už nikdy skla přišly rozlámana a peníze v háji už nikdy vyc

Reakce obchodu Kvalitní fólie

pokud vám přišlo zboží poškozené, je nutné problém s námi řešit a to se bohužel dosud nestalo. Před odesláním je u nás vždy zboží kontrolováno a řádně zabaleno. Stačí postupovat dle informací https://www.kvalitni-folie.cz/cti/14/reklamace-a-vraceni-zbozi/ . Reklamace řešíme vždy a snažíme se zákazníkovi pomoci. V případě poškození jste navíc měl tuto skutečnost oznámit přepravci DPD, což se dle dostupných informací také nestalo. Tedy podklady k reklamaci prosím zašlete na [email protected], stačí foto poškozeného zboží + nejlépe i přepravního obalu. Bez komunikace vám však pomoci neumím.

Děkuji

• kvalitní výrobek
    • špatná aplikace

Reakce obchodu Kvalitní fólie

děkujeme za vaše hodnocení, nicméně moc mu nerozumím:). Dáváte nám 100% , všude uvádíte 5 hvězd z 5, ale ve finále nás nedoporučujete. Děkuji za upřesnění:). Pokud jste měl problém s aplikací, uvádíme v expedičním mailu, aby nás zákazník v takovém případě kontaktoval a problém vyřešíme. Vše je jen a jen o komunikaci.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Veľký výber fólií a skiel na elektroniku
    • Nemajú tovar skladom
    • Treba počítať s dlhšou dobou dodania

Snáď tovar dorazí, už prišla notifikacia z pošty ale už 2deň nič. No obchod za to nemôže to česká pošta..
    Chcelo by to len poladiť predanie balíka dopravcovi. Od avíza po fyzické prevzatie trvalo tri dni..

Reakce obchodu Kvalitní fólie

zásilka je vždy předána v den avizace expedice. V mailu máte uvedeno číslo zásilky s informací, že pokud nedojde k doručení do 4 pracovních dnů, máte nás kontaktovat. To se bohužel nestalo, tedy nebylo možné operativně řešit s ČP. Problémů s doručením v případě České pošty je v poslední době celá řada:(. Prověřím samozřejmě co s vaší zásilkou přepravce od 25.9. provádí, případně kontaktujte na základě čísla zásilky i vaší doručovací poštu.

Kvalitni-folie.cz

• Objednávka byla obratem zrušená se zdůvodněním, že nebyla uhrazena cena, kterou jsem chtěl zaplatit při osobním odběru zboží. Asi před rokem jsem koupil v tomto e-shopu podobné zboží a vše proběhlo bez problému. Proto mě překvapil postup obchodníka v tomto případě. B.B.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

Zvolil jste osobní odběr s platbou online prostřednictvím platební brány. Nevybral jste žádnou platební metodu, proto byla objednávka automaticky stornovana. Byl jste také kontaktován mailem, bohužel bez reakce. Nejsem kamenná prodejna a hotovostní platby bohužel nepřijímám.

• Rychlost + dobrá komunikace
    • Fólie je prezentována jako, že patří k této konkrétní navigace, ale není to pravda.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

pokud cokoli není v pořádku, je dobré uplatnit reklamaci a to se nestalo. Server Heureka.cz vám reklamaci zcela jistě nezajistí. Stačí postupovat dle návodu: https://www.kvalitni-folie.cz/cti/14/reklamace-a-vraceni-zbozi/ , reklamace řešíme VŽDY, jen musí být uplatněna. Vámi objednaný Airglass je přímo pro model Edge Exlore 1000. Jste si jist modelem? Kontaktujte mne prosím na mailu [email protected] a vše vyřešíme.
    Edit: Zákazník vlastní model Garmin Edge Explore 2018, nikoli Edge Explore 1000, z naší strany tedy vše OK .Nicméně zákazníkovi bude zdarma zaslána nová fólie.

Děkuji

kvalitni-folie.cz

• Folie je ze všech stran malá

Reakce obchodu Kvalitní fólie

u produktu je jasně uvedeno, že vzhledem k zakřivení okraje displeje, je protector menší, tedy na dotekovou plochu LCD, nikoli přes zakřivení. Pokud vám tato situace nevyhovuje, či jste informaci přehlédl, měl jste kontaktovat především nás. To se do dnešního dne nestalo.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Čekat na folii déle než na mobil je dost blbé.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

Objednal jste fólie s dodáním 1 týden před svátky, tedy s delší dobou dodání bylo nutné počítat.

• Rychlé dodání.

AirGlass Premium Glass Screen Protector pro Nikon Coolpix B500. Toto flexibilní sklo má jiný rádius v rozích a na délku je delší než LCD. Na jedné straně přesahuje přes LCD, až na okolní rámeček plastu, takže špatně sedí.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

pokud vám dorazila jiná folie, je nutné o tom informovat především nás a to se bohužel do dnešního dne nestalo. Srovnávací server vám reklamaci nevyřeší. Reklamace toho charakteru řešíme obratem, stačí jen postupovat dle informací v sekci Reklamace.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Počítal jsem z tvrzenou folii kterou avízovali , a poslali obyčejnou kterou vydávali za tvrzenou . to vše. Protože jsem to již rozbalil a koega to nalepil a potom mi bylo řečeno že je to obyčejná folie . Jenom sem zasakroval že tuto folii jsem schopem sehnat za 150 Kč a ne za 380 Kč.,

Reakce obchodu Kvalitní fólie

u produktu je avizováno, že se jedná o tvrzen flexibilní fólii a
    toto bylo také doručeno. Detailní popis včetně videa je uveden u produktu https://www.kvalitni-folie.cz/?co=detail&pom_admin=ano&id=3673 . Je velmi mrzuté, že tuto skutečnost sdělujete vyhledávajícímu placenému serveru, kde vám reklamaci nevyřeší. U nás jste žádné odstoupení od smlouvy, ani reklamaci neuplatnil. Tedy naprosto nechápou vaše hodnocení. Je dobré číst popis produktu, který zákazník kupuje. Vždy jednáme se zákazníkem jasně a k reklamaci, či nejasnostem se stavíme čelem.

Děkuji za pochopení.

Kvalitni-folie.cz

Koupil jsem si fólie s popisem Ultra-Clean (Ultra čisté) ale leda tak hovno :D čisté maximálně 1den. Snadno se poškrábe ať už to čistíte čímkoliv.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

v popisu je uvedeno Ultra čisté zobrazení, jedná se tedy o průhlednost. Tedy vlastnost, kterou popisujete u produktu nikde neuvádíme. Vámi uvedený výraz má v angličtině více významů, proto je vše uvedeno v češtině v popisu produktu, při nákupu je tedy dobré sledovat co jako zákazník kupujete a zda produkt plní vaše požadavky. Koupil jste zcela základní sadu fólií, kde cena 1ks je 33,-, tedy odolné proti poškrábání zcela jistě nejsou a toto také nikde neuvádíme. Tato základní fólie má za úkol chránit LCD proti poškrábání a to také plní. Pokud jste nebyl po dni používání s produktem spokojen, měl jste možnost jej reklamovat a vrátit ve 14 lhůtě. To jste neučinil. K dodací lhůtě: u produktu je dodací lhůta 5 pracovních dnů, jedná se o produkt do výroby. Objednal jste 18.4 v odpoledních hodinách, expedováno na vaši adresu bylo 21.4. a doručeno po víkendu 24.4, tedy bohužel ani termíny dodání u produktu jste nečetl a to jste byl na dobu dodání znovu informován mailem ihned po realizaci objednávky.

Děkuji za pochopení

Kvalitni-folie.cz

• Zklamala mě koupě pouzdra na tablet. Vybírala jsem dle fotografie, ale bohužel barva neodpovídala skutečnosti.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

Pokud vám dorazilo jiné pouzdro, musíte o této skutečnosti v první řadě informovat nas a to se zatím nestalo. Vyhledávací server vám reklamaci nezajistí. Děkuji za pochopení.

Tomas Pittner

Zboží bylo jiné. Uváděno sklo, byla to pouze folie.

Reakce obchodu Kvalitní fólie

U produktu je jasně uvedeno v popisu, že se jedná o tvrzenou fólii. U produktu je video, které vás s produktem seznámí ještě podrobněji. Tedy v případě přečtení informací u produktu zákazník naprosto přesně ví, jaké zboží kupuje a co od něho očekávat. V případě nejasností, či pochybností by bylo dobré kontaktovat v první řadě nás, to se bohužel nestalo.