• prehlednost

doporucuji
    jelikoz to bylo poprve byl jsem zpokojen

• -našla jsem co chtěla
    • - dtto
    • to nevím - napoprvé těžko říct

ano - zdá se že to je dobrý obchod

• ochota

ano doporučila,protože máte přehledné internetové stránky,ochota prodávající a velmi dobře poradíte

• rychlost dodávky po objednávce
    • nezjištěny, prodejnu jsem si zatím neprohlédl

perfektní

• zboží které jsme kupovali nabízejí výrazně levněji
    • já jsem nezaznamenala

bez problémů, skvělá komunikace

Objednal jsem si zahradní altán,kde jsem se ještě tázal,zda je střecha v béžové barvě a černou konstrukcí,protože jeden už mám,a chtěl jsem úplně stejný.Bylo my odpovězeno ano.Dovezli mě krásně zabalenou krabici,a při otevření,bylo na první pohled že se jedná o zelenou barvu kostry,a plachta střecha altánu je krémová.Byl jsem znechucený,protože balit opět altán a nakládat ho do auta,a na svoje náklady odesílat altán zpět,mě v tu chvíli připadlo k ničemu.Altán jsem daroval,a u obchodu už odmítám někdy něco nakupovat.

Reakce obchodu kvalitadodomu.cz

Vážený pane Fedáku,
    velice mne mrzí, že jste nebyl spokojen s nákupem v našem e-shopu. Dovolte mi několik poznámek k Vašemu zápornému hodnocení našeho obchodu, které mne velmi mrzí, neboť jsem se snažila vyjít Vám opravdu vstříc s Vašemi požadavky..
    1) V objednávce jste uvedl, cituji: Stříška altánu je v béžové barvě nebo bílé, mám už doma jeden stejný altán a chci s béžovou stříškou..? Po fyzickém prověření, kde jsem zjistila, že v balení altánu není bílá stříška, ale skutečně béžová, jsem Vám napsala, že ano, že barva je béžová. Teď píšete o krémové barvě. Nevím přesně, jaký rozdíl mezi těmito barvami máte, ale bílá nebyla, proto jsem altán odeslala. O barvě konstrukce nebyla řeč, kdybyste nechtěl zelenou, určitě Vám ji nepošlu, nemohu vědět, že máte doma altán s černou konstrukcí.
    2) Pokud byste mne kontaktoval, nebyl by problém se domluvit, zboží bych si od Vás po dopravci odvezla a vrátili bychom Vám plnou částku za nevyhovující zboží, jak postupujeme zcela běžně, pokud zákazník není spokojen s vybraným zbožím - Vy jste mne však nijak nekontaktoval, bohužel, což jste měl.
    Denisa Fialová

Jeden kus zboží byl poškozen. Závadu jsem nahlásil a skoro obratem mi poslali nový nepoškozený kus bez jakýkoliv dalších poplatků. Super.

• Široká nabídka
    • Výborná přehlednost webu, velmi jednoduché hledání potřebných informací

Jednoznačně doporučuji!
    Obchod jsem našla vyhledávačem při hledání konkrétního produktu
    Původně zamýšlený nákup jsem rozšířila, protože jsem vzhledem k přehlednosti webu velmi rychle a snadno našla další produkty, které mne zaujaly

• v obchodě měli požadované zboží
    • (jinde jsem ho neviděl)

Dobrá komunikace a rychlé dodání zboží. Mohu jen doporučit.

Špatně jsem objednala a snadno jsem se domluvila s velmi ochotnou a příjemnou zaměstnankyní pí.Fialovou

• kvalitní zboží

korektní jednání v případě reklamace

• nakupování v klidu doma
    • délka dodací lhuty

přijatelne ceny

• Nízké ceny
    • Celkem vysoké poštovné/dopravné

Reakce obchodu kvalitadodomu.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Ceny poštovného jsme upravili, při platbě předem jednotná cena 99,- Kč s DPH.
    Denisa Fialová

• Komunikativnost, rychlost.

Doporučuji.

• Pracovnice obchodu okamžitě kontaktuje zákazníka, když je nějaký problém. Je ochotná a milá
    • V tomto obchodě jsem nakoupila, neboť jsem zde našla zboží, co jsem hledala

V tomto obchodě jsem nakoupila, neboť jsem zde našla zboží, co jsem hledala
    Rychlost, vstřícnost, zákazník na prvním místě
    Obchod bych určitě doporučila
    I když jsem měla ty nejspeciálnější požadavky, zapátrali, nabídli, dodali.

• vsechny vyber v klidu domova
    • zadne ,nevim o zadnych

nemusim nikam jezdit usetrim penize

• cena:-)
    • žádné:-)

• Bezproblemovi nakup z domu. Nabydka konkretniho zbozi.

Nabydka konkretniho zbozi.Zkusenosti s obchodem nejsou.Tento obchod bych doporucil.Priznive ceny konkretniho zbozi.

• dobrá cena
    • velký výběr