• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží bylo dle eshopu skladem, po týdnu od objednávky mi stroze oznámili, že už to nemají. Na následný dotaz už vůbec neodpověděli. NEDOPORUČUJI

Obchod je z mého pohledu nedůvěryhodný.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nevím, ale prý jsou seriózní obchod.
    • Asi tak, že neví co prodávají, spíše za jakou cenu a když udělají chybu, máme tu dva dodavatele, argument jak hrom.

Ptejte se, volejte. Já nakoupil sadu Honiton H6021 za 3tis. včetně DPH. V době objednání skladem byla, kamennou pobočku nemají, nebo o tom není informace. Tak by mě zajímalo tedy kam ta gola ze skladu šla. Obchod prý odebírá od dvou dodavatelů a proto dvoje ceny. Tedy mnou objednaná verze za 3tis. není a bude koncem ledna. Ouha, sada je i v prosinci ale za 4tis. Samozřejmě dodavatel zdražil, ano a museli se přizpůsobit.
    Vlastně nedoporučuji!!!
    Zakoupil jsem v jiném obchodě o 600,- dráž, tedy levněji než v tomto při aktuálním stavu a ten bych doporučil.
    Pro začínající e-shop, takové chování, není zrovna ku prospěchu.

Reakce obchodu kutilovo-naradi.cz

Vaši objednávku ze dne 7.12.2015 Gola sada HONITON kod SH6021 v ceně 2999,-Kč jsme nemohli odeslat z důvodu
    vyprodání posledních kusů na skladě a o této skutečnosti jsme Vás informovali v emailu za dne 7.12.2015.
    Jak jsme již uvedli při komunikaci přímo s Vámi, máme na skladě u firmy HONITON stejné produkty pod různými katalog.kódy od dvou dodavatelů
    z důvodu pokrytí výkyvů v dodávkách. Tuto skutečnost si lze lehce ověřit na e-shopu, jedná se téměř výhradně o zboží značky HONITON.

Cenové relace jsou u různých dodavatelů odlišné a z tohoto důvodů sada pod katal.číslem G6021 je typově shodná s Vámi objednané SH6021,
    ale v jiné cenové relaci a i o této skutečnosti jste byl informován.

Z Vašeho hodnocení vyplývývá, že to co jsme považovali za výhodu našeho eshopu t.j.
    (pokrytí výkyvů stejného sortimentu zdvojením produktů od různých dodavatelů) dává prostor pro dohady a domnělé chování eshopu směrem k zákazníkovi.
    Jak si lze přečíst níže z hodnocení našeho eshopu, jednáme se všemi zákazníky na rovinu a informujeme je o aktuální situacích a jak vznikají.

Jak jsme Vás informovali již v předchozí komunikaci, tuto situace bereme jako podmět pro změnu do budoucna a děkujeme za hodnocení.

Jiří Škorvánek
    kutilovo-naradi.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží dorazilo, ař po 10 dnech. Doprava byla objednána přes PPL , ale zboží přivezla Česká Pošta.

Zboží super, ale ta doprava.

Reakce obchodu kutilovo-naradi.cz

Dobrý den pane Zdeňku,

děkujeme za hodnocení a omlouváme se za záměnu způsobu dopravy, která vznikla nedopatřením. Bohužel se zde spojilo několik nepříznivých faktorů. Jak jsem již zmínil záměnu přepravní společnosti, zároveň v době před Vánoci bohužel většina přepravních společností nestíhá a tak i přeprava jinou společností by nabrala podobné zpoždění. Objednávka byla vyexpedována 3. pracovní den od objednávky a zmíněné zpoždění přepravní společnosti nemůžeme nijak ovlivnit. Děkuji za pochopení.