Náhradní čistící váleček, za který jsem zaplatila 200 Kč přišel použitý, zapáchající, silně znečištěný, mokrý.
    Návrh byl, vyperte si ho a bude jak nový - není tomu tak, protože byl silně znečištěný a zapáchající, váleček je na vyhození.

Reakce obchodu www.kupsitolevne.cz

Bohužel paní bylo vyhověno, byl zaslán náhradní váleček který nelze samostatně nikde koupit, váleček paní dostala zdarma, ano byl použitý stačilo váleček vyprat a je zcela funkční.
    www.kupsitolevne.cz

• Na základě recenzí jsem výrobek neobjednal .Všechny byly negativní a zákaznici nedoporučovali koupě

Reakce obchodu www.kupsitolevne.cz

Bohužel zákazník objednal zboží, na emaily nereagoval, zboží nezaplatil a poté udělil negativní komentář.
    www.kupsitolevne.cz

• Třikrát jsem neuspěl při objednávání. Vždy to po volbě placení a výběru zásilkový spadlo. A tak jsem objednával jinde.

Doručili jiné, levnější zboží. Zjistil jsem to až při předání dárku, tedy po cca 6 měsících a to už řešit nechtěli a poslali mě k šípku...

Zboží sice došlo, ale nebylo pořádně zabalené, při přepravě se dost poničilo a 75 % tablet je na dvě a více částí.

Krátká uložní lhůta a nemožnost opětovného doručení!

Všechny tablety přišli rozlamane některé se rozpadly na prach jiné na větší kousky. To opravdu do pohlcovače vlhkosti nedám. Netuším jestli to byla vina dopravce, zabaleno to taky nebylo úplně dobře. Za mě nespokojenost. To jsem vyhodil skoro 1000kč do kanálu.

• rychle dodanie
    • dobra cena
    • lego krabice v baliku boli poškodené

• Kaufland reseller. Zboží z kauflandu za dvojnásobní cenu.
    • Zboží jsem sice objednal, ale není po něm ani vidu a žádné sdělení proč čekám marně.

• Nejsem spokojena,hlavice mopu po nasazení směřuje na zadní část mopu,jelikož je špatně namontovaná..budu reklamovat

Ani po tydenni urgenci mi zboží nebylo doručeno.Pry se ztratil balíček:-(

• Zboží mi od 6.11. nebylo doručeno

Jen chtějí prodávat a nic moc zázemí. Špatný návod.

• Vypadá to na zdlouhavé vyřizování. Asi to budou zase vyhozený peníze…

Zboží které jsem kupoval jako nové, bylo už použité.

• Zboží barevně neodpovídá obrázku
    • Zboží dorazilo ušpiněné
    • Na webu byla možnost osobního odběru po dohodě, ale následně mi bylo sděleno, že tato možnost už není

• rychlé dodání nepříliš kvalitního výrobku

Bohužel inzerují dodání do 24 hodin,ale termín nedodrží. Chápu že je to krátká doba dodání,ale tak at ji neinzerují,je to klamání zákazníka. A to jsme měli na dodání 36 hodin.

Reakce obchodu www.kupsitolevne.cz

inzerujeme odeslání do 24 h ne dodání, to je rozdíl. Jinak zboží se snažíme odesílat ihned po obdržení platby.
    www.kupsitolevne.cz

Dobrý den obchod posílá zboží které není zkontrolovane. Místo třech kartáčů pouze dva.