Vše proběhlo v naprostém pořádku. Obchod mohu doporučit.

Nic

Nakupuji zde opakovaně a jsem spokojena. Rychle a spolehlivě vyřízeno.

• Naprosto skvělá spolupráce. Potřebovala jsem především rychlost a bylo mi vše splněno nad očekávání

• Dárky jsou opravdu krásné a je vidět, že jsou to originály
    • Bohužel jsem objednala vánoční dárky pozdě

Skvělý obchod, rychlé dodání a dobré ceny... doporučuji a určitě budu nakupovat dále ❤️

Dlouhá dodací lhůta, delší než je uváděna.

• Dobrá komunikace, hezké výrobky

Delší dodací lhůta

Kupovala jsem šablonu, kterou jsem chtěla na renovaci dlaždic, přes potvor.cz, objednáno 15.6., až po urgenci jsem získala údaje k platbě. Po týdnu, kdy se nic nedělo, a po dotazech, se mi vždy dostalo odpovědi, ale ne řešení. 19.7. (po měsíci), se mi dostalo odpovědi, že má šablona byla nejspíše odeslána jinému zákazníkovi. Po dalším dotazu a další nejasné odpovědi jsem zažádala 30.7. o okamžité odeslání nebo vrácení peněz. 7.8. mi byla objednávka doručena. S menší šablonou jako dárek, ale po téměř dvou měsících.
    Přestože bych velmi ráda, nemohu tento obchod kladně hodnotit.

o.k.

Obchod nedoporučuji. Komunikace nulová, když napíšu dotaz nikdo nereaguje. Po 3 týdnech od objednání email, že je zásilka vyřízena a předávají Zásilkovně. Do dnešního dne (7.5.2021) žádná další zpráva o průběhu objednávky. Na Zásilkovnu stále nedoručeno.
    Zboží jsme plánovali jako dárek k narozeninám, které už samozřejmě byly. Pokud na zboží nechcete čekat dlouho a chcete ho mít hned, jak je v téhle době už běžné, tak si zde nic neobjednávejte!

Obchod Nedoporučuji. Zásilka přišla po necelém měsíci od objednání a zaplacení. Zboží je jiné než jsem si objednala. Konkrétně se to týká ubrousků.Bohužel jsem si nevyhledala před objednáním recenze.

• Nekomunikují
    • Nemají přehled v přijatých platbách
    • Slibují a nedodržují slovo
    • Nedodržují termíny, dva týdny nejsou žádný problém

Nedoporučuji.
    22.3. odeslaná objednávka a platba, dnes 15.4. jsem odstoupil od smlouvy.
    Odeslání platby jsem doložil, poté byla obchodem nalezena a přislíbeno okamžité odeslání objednávky. Do dnešního dne mi obchod nedal věděl, zboží nikde.
    Chápu, že se může stát chyba, něco se přehlédne, ale nerozumím, proč se opět nic neděje, když mi obchod psal, že zboží okamžitě odesílá. Čekal jsem tedy ještě další týden, vzhledem k tomu, že odesílají úterky a čtvrtky. Bohužel dnes, po téměř měsíci nemám zboží, ani peníze.
    Nespolehlivý obchod.

• Nic výhodného není.

Po zaplacení zaslána neúplná zásilka, přes několikeré urgence a sliby ani po 2 měsících nemám kompletní zboží, nulová reakce.

• Velký výběr. Skvělé ceny.
    • Komunikace nulová. Objednala jsem si zboží skladem,ale ani po týdnu ho nemám. Jsem zvyklá, že zboží zaplatím a max do 2 dnů je zboží odesláno. Tady nic.

• Žiadna
    • Podvodníci !!!!

22.11. som objednala a zaplatila za tovar na stránke bavlnenepanely.cz....do dnešného dňa nič neposlali a zrušili už aj stránku a kontakty nefungujú... Podávam trestné oznámenie... Prosím dávajte si pozor na týchto podvodníkov, nech neprídete o peniaze ako ja ☹️☹️ a nemáte skazené Vianoce.

• Neuvěřitelné

Neuvěřitelné jednání!!Objednávka z 26.11. 2020 a doteď balíček nemám. Nejdříve, že si balíček mohu vyzvednout na prodejně, ale kde mají údajně až odpoledne. Když se domluvím, že tam mohu být kolem 15h, tak ano..později, že odpoledne je u nich v 17h.Tak poprosím, jestli balík mohou zaslat, zaplatím a o 3dny stále nic, že budou zasílat až úterý čtvrtek) (to uběhl další týden a ve čtvrtek už je štědrý den!¨) Nedoporučuji, neskutečné jednání....sama vytvářím handmade tvorbu, ale dělám co proto, aby zákazník byl spokojen.

HROZNÉ!!!! objednáno 25.10.2020, ihned zaplaceno. Přes několik vyměněných e-mailů - nejdřív zásilku hledali, pak čeklali na správný telefon a už údajně 2x odeslali. Naposledy v pátek 6.11.2020 - balíček stále nikde. Rozhodně nedoporučuji.

JEDNÍM SLOVEM KATASTROFA!!!OBJEDNANÉ ZBOŽÍ BYLO ZAPLACENO PŘEDEM A DODNEŠKA ZBOŽÍ NEMÁM!!!POŘÁD SAMÉ VÝMLUVY ŽE ZÁSILKA JE V ZÁSILKOVNĚ PAK ŽE JI NEMŮŽOU DOHLEDAT ATD.KDYŽ PO NICH TEDA CHCI ČÍSLO TÉ ZÁSILKY TAK NIC!!!POČKÁM JEŠTĚ TÝDEN A PAK TO PŘEDÁVÁM K ŘÍZENÍ!!!

Objednávka daleko větší než je zde uvedena byla 8.10. Okamžitě i zaplacená a dodnes 29.10. nebyla doručena a ani oznámení, že by ji zaslali...