• cena a skladem
    • nezjistil jsem

cena a skladem, komunikace na 1.

• Ochota a schopnost obchodnika jednani o cene dodavce
    • Nema uvedene aktualni data o dostupnosti zbozi na vlastnich webovych strankach ani na strankach heureka.

Obchodnik uvadel na strankach (vlastnich i heureka), ze ma zbozi k dispozici. Po zaslani objednavky zjistil, ze zbozi skladem nema a u jeho dodavatelu je cena zbozi jina - vyssi. Nabidnul mi, ze v pripade meho zajmu muze zbozi stale dodat, nicmene oproti puvodni objednavce bude zbozi drazsi. Obchodnik byl po mem dotazani ochoten vysledni cenu alespon castecne snizit a to snizenim ceny dopravy. Vysledni celkova cena ovsem stale prevysovala cenu z puvodni objednavky.

• dobrá cena

spokojenost

• široká nabídka

rychlost, vstřícnost, komunikace

• Po mesici cekani na pneu jsem objednavku zrusil.

• Skvělá komunikace při objednávce.
    • Složitější vyhledávání potřebného druhu pneumatiky.

Mohu jen doporučit.

• Nedostupnost zboží i přes uvedenou dostupnost skladem.

Nedoporučuji!

• Pneu jsou OK, cenově dobré.
    • Slabinu vidím v logistice - pneu jsem objednal v neděli a přepravce přebíral ve čtvrtek. Dle údaje na portále Heuréka mělo být skladem, následně při přechodu na e-shop se pojem "skladem" změnil na do 48hod, nakonec to jsou 4dny.

K příspěvkům níže:
    1. kdyby byl rozdíl mezi eshopy a pneuservisy cca "stovka/kolo" asi bychom eshopy nevyužívali - potom nemusí být problém sleva na přezutí.
    2. testoval jsem nákup pneu i v servisech a ani tam mi negarantovali letošní rok výroby: "objednávají průběžně a to co mají dnes na skladě nemusí být při vaší budoucí návštěvě". Takže asi přezouvat, jen když to jde na počkání (zřejmě ne v 2. polovině října), ale stále je tu bod 1., viz výše.

• Cenim si toho, že se mi odpovědný pracovník individuálně věnoval, jednou mi i sám svoji informaci telefonoval. Do formuláře jsem zapsal datum, kdy bylo možné zboží obdržet nejdříve, ale protože se mi nehodilo, dohodli jsme si jiný termín - vše proběhlo dle dohody.

Obchod získal moji důvěru.

• zrušení objednávky z důvodu nedostatku zboží, přestože inzeruje zboží skladem.

Je dost spolehlivějších jiných obchodů.

• Rychlé, bez problémů.
    • Slabiny škoda,že se nedaly objednat disky, nebyl takový výběr.

Doporučuji obchod všem

• Velký výběr zboží za příznivé ceny.Našel jsem zboží,které jsem chtěl.
    • O žádných nevím.

Velký výběr zboží a dobrá komunikace s obchodem.

• V lidech

Nikdy v něm nebudu nakupovat

Nezjistitelný datum výroby, já dostal přesně rok staré, což je čtvrtina životnosti zimních pneu. Taky jsem mohl dostat tříleté,že. Příště kupuji v kamenné prodejně, je tam rozdíl cca 100kč na gumě, ale zase bonus 50% sleva na přezutí.

Reakce obchodu Kup-pneu.cz

Pane Kačer jak jste přišel na to,že 1 rok staré pneumatiky je 1/4 životnosti pneumatiky ??Odkud jste tyto infomace čerpal rád se nechám poučit ???

• Naoko dobré ceny
    • Zboží ačkoliv ho mají v nabídce, tak ve skutečnosti ho vůbec nemají a za tuto údajně nej.cenu ho ani vlastně nejsou schopny dodat!!!

Dobrý informační portál ohledně pneumatik. Zde se informujte a jinde nakupte

• Neinzerovat co nejsem schopen dodat

• dobré ceny
    • na e shop se jim připočítává cena za dopravu i při os odběru

ok můžete nakupovat , komunikace výborná

• Přehlednost a rychlé dodání.
    • Dopravce.

Rozhodně doporučuji.

• Zboží skladem, rychlost.