Sháněla jsem dřez se specifickými požadavky a v tomto internetovém obchodě jsem ho našla.

• Vše si nakoupíte v klidu z domova!

• Rychlý,pohodlný nákup.
    • Skvělé služby.

Doporučuji ostatním.

• nevím

nakupujte

• Dřez ,který jsem koupila, jsem nikde jinde nenašla, takový ....nebyl , jsem spokojená, je dle mých představ.
    • Nenacházím slabiny , dosáhla jsem toho co jsem chtěla, komunikace s prodávajícími byla skvělá jsou milí, ochotní ,velmi se snaží.

funguje to, jsou solidní, jsem spokojená.

Zboží dorazilo od dodavatele s chybějícím dílem, ze strany prodávajícího ale byla rychle zjednána náprava, s přístupem jsme byli spokojeni.

Dobrý deň,

ďakujeme za pozitívny ohlas. Snažíme sa každú reklamáciu posudzovať individuálne. Vo vašom prípade Vám chýbal z výroby prepad u drezu, ktorý sme obratom doručovali. Verím, že s produktom, ako i s našimi službani ste spokojní.

• rychlost, vyčerpávající informace prodejce, doplňkové služby, kvalita výrobku.

kvalitní služby

skvělá komunikace

• přehlednost
    • velký výběr
    • vysoké ceny

Výjimečný výběr zboží

• rychlé dodání, kavlitní zboží, rozumné ceny

100% spokojenost

• Přehlednost
    • Spolehlivost
    • Komunikativnost

Nákup v pohodlí doma .
    Přehledné vyobrazení a popisování.
    Při dotazech dostupnost na telefonu a komunikativnost.
    DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!

• rychlé jednání

spokojenost

• můžu si vybrat v klidu domova,mají velký výběr

dodací lhůta,perfektní zboží a dobrá cena.

• Výběr z domu
    • Vzor dřezu

Líbil se mi typ dřezu
    Rychlé jednání při nákupu

• Velká nabídka sortimentu
    • Chtělo by to poopravit texty pod výrobkem. U rohového dřezu MARMORIN bylo uvedeno,že se vyrábí pouze ve dvouch barevných provedení ch černá a piskova.... Ve skutečnosti je na výběr ze 3 barev, které byly v nabídce, tedy i v bílé barvě

Velice rychlý s velice dobrou komunikací i cenou

Reakce obchodu Kuchyňský-drez.cz

Dobrý den, děkujeme za věcnou kritiku našeho obchodu. Snažíme se zákazníkům nabídnout co možná největší výběr produktů, aby si u nás byl skutečně schopen vybrat každý potencionální zákazník, což samozřejmě znamená i neustálé přidávání nových produktů a barevných variant. Vzhledem k množství práce dochází k takovýmto překlepům, za které se samozřejmě omlouváme a budeme se snažit, aby jich na našich stránkách bylo co možná nejméně.

• Stav "SKLADEM" na rozdiel od iných obchodov sedí.

• velké množství nabízeného zboží
    • přehlednost

obchod doporučuji

• Vzorky všech dřezů, ochotný personál.

• V obchodě není k dispozici veškeré příslušenství k instalaci zboží.

Reakce obchodu Kuchyňský-drez.cz

Veľmi nás vaša recenzia zaskočila. K všetkým drezom na našom eshope štandardne dodávame kompletný sifón, okrem smaltovaných drezov, kde to výrobca k drezu nedodáva (nemáme to ani v príslušenstve k drezu na eshope) a je nutné to doobjednať. Preto vždy kontaktujeme zákazníkov, ktorý si smaltovaný drez objednajú, či budú chcieť i sifón, lemovku, prípadne konzoly. Stalo sa tak i vo vašom prípade, keď sme sa dohodli, že Vám priobjednáme i sifón k drezu, ktorý vám bol takisto doručený. Konzoly ste, i napriek našemu upozorneniu, odmietli. Sme presvedčení, že vaša objednávka bola vybavená rýchlo a so všetkými požiadavkami, ktoré ste mali a tútu negatívnu recenziu považujeme za neopodstatnenú. O kvalite vybavenia vašej objednávky svedčí aj 5 z 5 hviezdičiek, ktoré ste nám pridelili za dodaciu lehotu a komunikáciu a 3 za prehľadnosť obchodu.

• - rychlost dodání, nákup přes internet
    • - ochota vstřícnost dodavatele, který mne telefonicky kontaktoval
    • - žádné

Jsem velice spokojený