• Přehlednost webu
    • Ceny
    • Žádnou jsem zatím nenašel

Objednal jsem akvárium v hektické době před Vánoci. Po zjištění nedostupnosti zboží mi byl poslán email, kde se mne obchodník zeptal, zda mi nevadí zpoždění dodávky. Napsal jsem, kdy je to pro mě akceptovatelné a akvárium dorazilo.

Vyzvedl bych hlavně komunikaci!

• Rychlá dodávka, zboží dorazilo v pořádku, doporučuji

• Rychlé vyřízení objednávky a doprava zboží.
    • Pytle s podestýlkou pro kočky byly poškozené.

• Velmi slušné ceny, rychlé dodání. Zboží bylo v mém případě dodáno do druhého dne.

Přehledný, široký sortiment, vstřícné jednání, rychlé dodání.

• dobrá cena

rychlost
    ochota
    profesionální komunikace
    dobrá cenová relace

• -široký sortiment nejrůznějších značek, každý si vybere pro své zvířátko to, co zrovna potřebuje i nepotřebuje, vybírat je opravdu z čeho
    • - přes webové stránky mě tolik nezaujme, musí se tam člověk jít podívat osobně a je na tak schovaném místě, že bych tam bez předchozí online objednávky nešla

• čas doručení uvedený v emailu se naprosto neshodoval s reálným časem doručení. doručovatel volal až když dorazil na místo. vzniká velká pravděpodobnost nezastižení adresáta

• velký výběr, dobré ceny

• Dobrá cena.
    • Žádné nemá.

Vzhledem k dobrým cenám a dobré komunikaci doporučuji všem.

• Dobré zboží za rozumné ceny.
    • Většina zboží není skladem a je na objednávku, což znamená, že i tak nemusí být k dispozici.

Doporučuji.

• Zboží jsem objednala asi v polovině ledna, bohužel nebylo momentálně na skladě, tak mě kontaktovali a slíbili, že ho objednají a za týden jsem ho obdržela. Byl to snad jediný prodejce kde jsem přeci jenom uspěla. To co jsem si objednala, tak nebylo v jiných obchodech k sehnání. Doporučuji, jsou ochotní a komunikativní.

• nevím o nich

dobrá cena rychlost doručení

• Komunikace s řidičem velmi špatná,byl arogantní a neslušný..

Dobrá komunikace s obchodem,jen rozvoz a zaměstnance by měli poučit o slušném chování..

Reakce obchodu KRMIVASHOP-CZ

Konečné doručování objednaného zboží naším zákazníkům provádí firma In Time, která má s námi na tuto činnost sepsanou smlouvu. Nejedná se o naše zaměstnance. Pokud byl problém s řidičem, který Vám doručoval zásilku, prosím napiště mi tuto skutečnost více rozepsanou na e-mail: [email protected], kdy tuto záležitost budu nezodkladně řešit s majitelem firmy, tak aby se v budoucnu nic takového již neopakovalo.