• nákup bez problému

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.

• rychlost a doruceni objdnavky
    • Zadne

Prehledny a ochtna obsluha

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.

• Výběr pěkný a nemusím nikam chodit a hledat po obchodech.

Byl jsem spokojen a Vy budete taky.

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.

• dobrá cena, zboží skladem

skvělý obchod ihned mne telefonicky informovali o stavu objednávky.Rychlé vyřízení. No naprostá spokojenost.

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení a takovouto pochvalu.

• Žádné

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení.

• Rychle a dobrá cena.

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.

• sleva pri platbe predem, telefonicke potvrzeni objednavky + predpokladany den expedice

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení kterého si vážíme.

• nákup v klidu domova
    • fotografie trochu pozmění skutečnou barevnost
    • zboží

jsem velmi spokojená - komunikace, vstřícnost
    a velmi milé jednání při domluvě o dodání zboží

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení které nás těší. Máte pravdu že fotografie ne vždy jsou barevně věrné a i nastavení monitoru v tom hraje velkou roli a to bohužel nelze úplně vyřešit.

nakup byl tak jak bylo uvedeno na int.strankach

• Standardní internetový obchod
    • Zrušil jsem objednávku, nemohu posoudit slabiny

Standardní internetový obchod s dobrou komunikací se zákazníkem.

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení i pře sto že jste objednávku stornoval.

• rychlost, možnost osobního odběru
    • málo odběrných míst

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Bohužel musím souhlasit že máme nedostatek odborných míst pro osobní převzetí. Náš sortiment vyžaduje paletovou přepravu a není jednoduché toto zajistit. Připravujeme možnost odběru na všech depech společnosti TOPTRANS tak snad aspoň toto pomůže.

• Vynikající komunikace

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.

• skvělá komunikace od začátku obchodu
    • vstřícnost s datem odeslání zásilky
    • při platbě předem sleva
    • zboží, které jsem kupovala, jinde levnější není
    • skvělá přepravní společnost (příjemný řidič)

Tento obchod mě nejvíce překvapil komunikací. Byla jsem kontaktována po vytvoření objednávky s upozorněním, že zboží, které objednávám, není skladem a že se musí vyrobit. Raději mi zopakovali termín tři nebo čtyři týdny (již přesně nevím) přesně tak, jak to mají na internetu. Jaké překvapení, že výrobek měli mnohem dřív (necelé dva týdny), a to se ještě čekalo na potvrzení přijetí peněz na jejich účet. Pak jsem byla kontaktována, že zboží bude doručeno daný den. Bohužel bych nemohla převzít, tak jsem s paní dohodla, že mi posunou termín dodání podle mého přání.
    Platby předem bych se nebála, zvolila jsem ji, abych ušetřila. Dala jsem na předchozí kladná hodnocení tohoto obchodu.

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a takto rozsáhlé hodnocení kterého si velice vážíme.

• našla jsem, co jsem hledala
    • to se uvidí,zatím žádné

dobrá cena,vstřícný přístup, jednání bez průtahů-tedy při koupi-
    zbytečně se zdůrazňuje,že na pozdější reklamace se nebere zřetel,což mě, možná zbytečně rozlaďuje, vždy může být nějaká závada, která na první pohled(při běžné prohlídce na popelnici před domem) není vidět a pak,při reklamaci, by se teprve ukázala skutečná kvalita obchodu :-)

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení. Co se týče našeho upozornění ať zásilku překontrolujete před řidičem tak věřte že je to nutné. Pokud poškození způsobené přepravou zjistíte hned a zásilku nepřeberete tak Vám obratem expedujeme nové zboží a vše zaplatí dopravce. Takže vlastně tím chráníme i zákazníka a musím konstatovat že od té doby co to takto praktikujeme tak počet neuznaných reklamací klesl více jak o 80%. To myslím za vlezlé upozornění stojí.

vše v pořádku, velmi dobré jednání

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení.

Tento obchod mohu vřele doporučit,výborná komunikace,rychlost dodání,perfektně zabalené zboží.za mě 100 procent

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení

• bylo to tam nejlevnější
    • cena za dopravu - když si koupím malý díl za 160 Kč, dát za dopravu 99 Kč je moc.

Jsem spokojen, doporučuji.

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Bohužel náklady na dopravu nejsou dle hodnoty zboží a jsme rádi že byl u Nás produkt nejlevnější a asi i pro to nemůže být doprava za nižší cenu :-). Myslím že stanovená cena 99,- za dopravné při nákupu do 1999,- Je velice příjemná a při vyšším nákupu máme již dopravné plně ZDAZMA.

• široký sortiment,příznivé ceny,rychlé dodací lhůty
    • jen bych uvítala u výrobků ,rozšířit parametry o rozměry v cm ,výška,šířka atd.výrobku.Ne každý má z obrázku představu o velikosti.Děkuji

Jsem velice spokojená,určitě se budu k nákupu vracet,přátelům jsem již doporučila.Rychlost,solidnost a kvalita .

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Snažíme se stále doplňovat informace a produktech ale při množství produktů které máme je to nekonečné :-)

• - velký sortiment
    • - nízké ceny
    • - přehlednou nabídku

Jednu položku z nákupu jsem byl nucen vrátit z vlstní viny,protože po změření na místě se ukázalo, že se skříňka nevejde do daného místa. Přesto mi skříňku přijali zpátky a v rekorním čase i vrátili peníze v plné výši na účet. Příště u nich nakoupím znovu.

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Na vrácení máte právo a nemáme žádný důvod zdržovat vrácení peněz a naopak se snažíme zasílat co nejdříve.

• výborná komunikace

obchodování doporučuji

Reakce obchodu KRASNÁ KOUPELNA.EU

Děkujeme za nákup a doporučení dalším zákazníkům.