• zboží nejenže dosud nedorazilo (objednáno a zaplaceno před 15 dny), ale ze strany obchodu neproběhla absolutně žádná komunikace

Bylo objednáno přes oranžové tlačítko, ze strany Heuréky sice reagovali na zaslané e-maily ihned, ale pouze s tím, že obchod zaurgovali, což nikam nadále nevedlo. Proto jsem dnes chtěla objednávku zrušit a vrátit peníze, ale opět přišla pouze odpověď, že předali můj požadavek obchodu a ten má na vrácení ze zákona 14 dní. Takže já se (možná) dočkám peněz až po měsíci od objednání, kdy nemám ani globus (který měl být pro syna k narozeninám) ani peníze. Proto obchod nedoporučuji.

Nedostatek komunikace. Neobdržela jsem doposud žádnou informaci o termínu doručení.

Reakce obchodu Království Map

objednala jste si mapu v rámu, kterou vyrábíme vždy až na základě přijaté objednávky. Její výroba trvá obvykle 7 pracovních dnů. O této skutečnosti je každý zákazník předem informován. Mapu jsme Vám také v tomto termínu vyrobili a odeslali. Škoda že jste s napsáním recenze chvíli nepočkala.
    Hubáčková K.
    Království map

Ačkoli jsem zboží objednala a uhradila, ani po 6 týdnech nedorazilo.
    Opakovaně ho urguji.

• Doprava pouze GLS - zboží mi opakovaně nedoručili, stále čekám na doručení. Jde o nespolehlivého přepravce, hodnotím negativně, že nelze vybrat jinou přepravní společnost.

• všechno vypadá skvěle, pěkné recenze
    • 25.10. jsem objednala, 26.10. jsem zaplatila, dnes je 1.11. a zatím nepřišlo ani avízo od zásilkové služby. Ano v mezidobí byla sobota + neděle. Stále doufám že zásilka přijde.
    • Heureka posílá dotazník spokojenosti automaticky po iks dnech. Je to systémová chyba. Nenapadlo by mě psát nepříznivé hodnocení, kdyby mi nepřišel dotazník. Proto jsem ani nepsala do obchodu.

Celé hodnocení souvisí s tím, že zásilku dosud nemám.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Objednávka mi dodnes (18/9) nebyla doručena, přestože mi bylo oznámeno, že kurýr dorazí 13/9. Na emaily nikdo nereaguje a není možné se ani dovolat.

Objednávka dorazila rychle a komunikace byla taky v pořádku. Nebyla jsem spokojena s produktem, na mapě nebyla žádná ochranná folie a byla zabalená velmi na těsno takže bylo těžké ji vytáhnout z tubusu. Některé části mapy byli seškrábané. To mě mrzelo.

• Těžko hodnotit, když zboží ještě nedorazilo.

• 10.2.objednán Globus světelný Orion-e-shop uváděl dodání do 14 dnů.Po týdnu byl obchodu odeslán dotaz,zda skutečně můžeme do oněch 14 dní zboží očekávat s ohledem na oslavu narozenin vnuka.Do dneška 1.3. jsem nedostala ani odpověď ANI dárek,natož oznámení, zda se na objednávce vůbec pracuje.Neskutečné!!!
    • Obchod nedodržel uváděnou dobu dodání, neseznamuje se stavem vyřizování objednávky a na písemné dotazy neodpovídá!Obchod nedoporučuji.

Obchod nedodržuje uváděnou dobu dodání, na písemné dotazy ohledně dodání zboží nereaguje.Obchod nedoporučuji.

• Zboží už je objednané více než týden a zatím nedorazilo, ani žádná další zpráva z obchodu.

Reakce obchodu Království Map

vybrala jste si rámovanou mapu - výroba včetně objednání rámu trvá cca 7 dnů, což je map v rámu vždy uvedeno. Pokud jste mapu potřebovala dříve, mohla jste se s námi spojit a Váš požadavek nám sdělit. Mohli jsme třeba vybrat jinou barvu rámu, který máme ihned k dispozici a výroba se tak dala urychlit. Mapa je nachystána na expedici začátkem týdne.
    Hubáčková, Království map

• Trvání dodání

Objednával jsem zboží 28. 6. Je 12. 7. a moje zásilka byla teprve dnes odeslána. Na dotaz, co tak trvá, odpověděli, že byly státní svátky. Tak dlouhou expedici zboží, které je dle e-shopu skladem, jsem na internetu ještě nezažil.

Objednal jsem si jinou mapu než jsem dostal. Objednal jsem 1:100t,přislo 1:66666.Nevadi,přiště to snad vyjde.

• Po měsíci zboží nedorazilo

• Bylo to zdlouhavé, mnoho ztraceného času.

• Zboží nedorazilo
    • Nikdo nekomunikuje

Zboží dorazilo s týdenním zpožděním (chyba GLS), na zákaznickém servisu ale vůbec nevěděli co se děje, ani si neotevřeli mou objednávku, nijak me neinformovali. Nevěděli, zda už mi zboží poslali nebo ne.. po dvou telefonátech mi bylo sděleno, že zboží snad odešlou v příštím týdnu, až přijde zboží od dodavatele... A přitom můj balík dorazil hned další den :) jinak zboží je v pořádku a za chybu GLS nemohou.. pouze lepší komunikace a péče o zákazníka by byla na místě :)

nekupovat protože chci vratit zboří

Špatné, něco nabízejí a potom po delší době napíšou, že to vlastně nemají a nebudou to řešit

• Opravdu nevím.
    • Dlouhé čekání na zboží, ve finále dorazilo poškozené.