• co znaci zbozi v akci? objednane stejne zbozi pred rokem ma stejnou cenu jako dorucene v unoru 2015 v akci - vysvetlete zakaznikum

Reakce obchodu Království interiérů

Zboží v akci je zboží s dočasně sníženou cenou. Dočasně snížená cena tedy pravděpodobně stále platí.
    Dotaz na konkrétní zboží pište na [email protected]

• - dobrá cena
    • - rychlé dodání
    • - dobrý kontakt se zákazníkem
    • Koberec, který jsem zakoupila byl dobře zabalen, na první pohled nepoškozen, ale při rozložení jsem zjistila, že koberec byl někdy předtím zlomen a pak znovu navinut na papírovou trubku. Zlomenina byla vidět zkroucením koberce uprostřed.

V tomto obchodě jsem nakoupila z důvodu nejlevnějšího produktu, který jsem zakoupila, při porovnání v jiných internetových obchodech.

Reakce obchodu Království interiérů

Jedná se o anonym, není jasné o jakou konkrétní objednávku se jedná, žádná reklamace podaná nebyla.

nez si neco objednate, zeptejte se radedji po telefonu z ceho doopravdy vyrobek je...na strankach mel obchod garnyze z kovu,kvalitne vypadajici...me prisly plastove, vadove a obal byl na nekolika mistek propalen cigaretami a nejen obal,ale i garnyze samotne a jelikoz nebyly z kovu ale z plastu obycejneho, tak byly i ony propaleny nevratne!!!!! zasilku jsem odmitla prevzit! navic se zdrzely s dodanim a ani se neobtezovali me o tom informovat - musela jsem tam volat v den slibeneho dodani a az pak mi rekli ze jsem si v praci vzala volno zbytecne a ze nejak do tejdne do dvou jim to prijde...!

Reakce obchodu Království interiérů

Každý zákazník má samozřejmě právo nepřevzít zásilku, pokud je nějakým způsobem poškozená.
    Co se týká materiálu, garnýže byly kovové s UH koncovkami, nosníky a kroužky, tak jak bylo správně uvedeno u popisu zboží. Jednalo se o výprodej zboží ze skladů za sníženou cenu.
    Za potíže se omlouváme.