• Rychlost dodání.
    • Žádné jsem neobjevila.

Nakoupila jsem rychle, levně a s dodávkou až do místa bydliště. Doporučuji všem kdo musí v současné době obracet každou korunu.

• Dobré ceny, velký výběr.
    • V balíku bylo jiné zboží, než jsem objednala, přestože faktura byla vyhotovena správně a správnou cenu jsem dobírkou uhradila. Ze strany obchodu byla velká snaha o nápravu, jako satisfakci jsem obdržela dárek.

Doporučuji.

• o nic se nestarám, zboží přijede až domů

spokojenost

• možnost vyzvednout zboží osobně v našem městě

• Hned jsem věděla na čem jsem. Po objednávce přišel email s informacemi o naskladnění a očekávaném odeslání
    • Špatně zabalený koberec. Byl jen v obyčejném sáčku, pošta ho zlomila napůl. Vracet se mi ho nechtělo kvůli oplétačkám a vyplňování formulářů pro poštu. Byl to obyčejný dětský kusový koberec, který nebude až tak zatěžovaný, takže i proto. Ale kdyby to byl koberec do celé místnosti, tak vracím. Se zabalením jsem byla nespokojená.

Obchod dobrý, zboží za velmi příznivé ceny. Jen zlepšit balení koberců, aby se nemohly přelomit.

Reakce obchodu Království interiérů

Koberce jsou odesílány tak jak jsou baleny od dodavatele nebo výrobce. Pokud při předání zákazník zjistí jakýkoli problém - zjevné poškození obalu, „zlomení“ koberce, je dopravce povinen zboží vybalit a stav zkontrolovat na místě a je nutné s dopravcem o tom sepsat zápis, případně zboží vůbec nepřevzít. Pozdější reklamace dopravce neuznává.

• dobrá cena

• nízká cena
    • doprava za větší nákup zdarma
    • delší dodací termín

velice dobrý obchod pro toho kdo nespěchá

• Velký výběr
    • Dlouhá délka dodací lhůty

Kdyby se zkrátila délka dodací lhůty na běžné 3 dny, byl by obchod velmi dobrý !

• nákup z pohodlí domova

přehledná nabídka a možnost slev

• Bohužel věnují málo pozornosti při měření zboží,koberec má díru respektive je prodřený asi 5 cm

I přes tento nedostatek O.K. Kobecec jsem podlepila,ale mrzí mě,že novou věc mám poškozenou

Reakce obchodu Království interiérů

Protože se jedná o anonym a nikdo oficiální reklamaci nepodal, není možné zjistit o kterou objednávku se jedná, tedy ani konkrétního dodavatele. Bez těchto informací a bez podání oficiální reklamace není možné věc řešit.

• - dobrá cena
    • - rychlé dodání
    • - dobrý kontakt se zákazníkem
    • Koberec, který jsem zakoupila byl dobře zabalen, na první pohled nepoškozen, ale při rozložení jsem zjistila, že koberec byl někdy předtím zlomen a pak znovu navinut na papírovou trubku. Zlomenina byla vidět zkroucením koberce uprostřed.

V tomto obchodě jsem nakoupila z důvodu nejlevnějšího produktu, který jsem zakoupila, při porovnání v jiných internetových obchodech.

Reakce obchodu Království interiérů

Jedná se o anonym, není jasné o jakou konkrétní objednávku se jedná, žádná reklamace podaná nebyla.

• levna cena,serioznost,velky vyber

kvuli cene, vetsiho vyberu kobercu

• Maju široku škalu produktou za nizke ceny.
    • Slabu komunikaciju s klientom

Vyhoda je že je prehladny a lacný nevyhoda slabej komunikacije ale zbožie aj tak dorazi.

Reakce obchodu Království interiérů

Poznámce o slabé komunikaci nerozumíme.
    Každý zákazník je informován e-mailem ( pokud je e-mailová adresa v objednávce správně uvedena ) o přijetí objednávky, o schválení, vyřizování a poté o datu expedice.
    Telefonicky kontaktujeme zákazníka pouze v případě nejasností, doplnění, nebo změnách v objednávce.

Byla jsem spokojena jak z domluvou tak i z dopravou.Jen jeden z koberců byl trošku poškozený,ta roura na které byl koberec zamotaný,byla zlomena tím i koberec byl ohnutý,ale to bylo tím,že měli menší auto a aby ho tam dostali tak ho ohli,ale jinak jsem byla spokojená a vřeli bych doporučila.

• Nejlevnější cena koberce Marmara na interntu.
    • Přehlednost internetových stránek a ukázky detailu zboží.
    • Rychlost vyexpedování a dodávky zboží.

Vřele doporučuji nákup v internetovém obchodě z důvodu výhodných cen v porovnání s ostatními internetovými obchody, přehledné zpracování stránek s ukázkami detailu zboží, bezproblémová komunikace, rychlé vyexpedování zboží a také rychlé dodání zboží konečnému spotřebiteli.

• dodací doba

• Nemohu zatím hodnotit, když zboží nedorazilo.
    • R. Konečná

Reakce obchodu Království interiérů

Vaše objednávka byla expedovaná 20.4, dopravce doručuje do 2 pracovních dnů.

• bohatý sortiment zboží

-pouze zde jsme našli to, co jsme potřebovali
    -bohužel jsme Váš obchod nenašli při běžném hledání zboží na internetu, ale na základě upozornění známého-profesionálního podlaháře
    -zákazníkům můžeme doporučit

Velice dobrá zkušenost, zboží dorazilo v termínu, nepoškozeno, doporučuji všem.