víčky dodány v obycejé obálce potlučené a přitom stačí bublinková folie

• netusim
    • vedome odeslane nekvalitni zbozi a velmi spatne zabalene bez ohledu na material a tvar zbozi

Neduverovat, nenakupovat

Reakce obchodu Kouzelný krámek

Reakce této zákaznice mě mrzí a nezakládá se na pravdě. Zboží byly keramické mýdlenky, ruční výroba, co kus to originál a nejednalo se o vadné zboží. Fotografie přesně zobrazovaly vzhled produktu. Zboží bylo uhrazeno 24.10.16 a odesláno hned následující den 25.10.16. Zabaleno bylo dostatečně v bublinkové fólii a pojištěno, posláno jako křehké. Nedošlo k jeho poškození, tudíž tvrzení, že bylo špatně zabalené není pravda. Zákaznici jsem navrhla vrácení zboží. Tato recenze se jeví jako záměrné poškození dobrého jména obchodu - viz. ostatní kladné recenze.

• zatial som nedostala objednaný tovar

Reakce obchodu Kouzelný krámek

Zákaznice je ze Slovenska a požadovala dodání zboží za cenu poštovného v rámci ČR. Když jí byla sdělena výše poštovného na Slovensko (dle ceny České pošty), svoji objednávku zrušila. Překvapuje nás její reakce a negativní recenze.
    Tato recenze se jeví jako záměrné poškozování Kouzelného krámku.

• obchod nekomunikuje

z obchodu se mi ani neozvali, zda zboží mají nebo je již výrobek vyprodán

Reakce obchodu Kouzelný krámek

Zboží bylo odesláno hned následující den po objednání (6.11.2015), současně s e-mailovou informací o potvrzení objednávky. Zákaznice nebyla poštou 9.11.2015 zastižena, proto je zásilka uložena na poště, kde si zboží zákaznice dosud nevyzvedla (16.11.2015). Chyba není na straně obchodu Kouzelný krámek.