Moji objednavka zustala bez reakce ze strany obchodu.

Reakce obchodu Koupelnyadlazby

Na všechny objednávky se snažíme reagovat co nejrychleji, proto nerozumím, kde se stal problém.

Vidím, že 19.3 ráno Vám byla zaslána zálohová faktura, která nebyla Vámi uhrazena, tudíž bez reakce tato situace z naší strany nebyla.

Děkuji.

• Už je to týden od objednání a zboží mi zatím nebylo doručeno.

Reakce obchodu Koupelnyadlazby

Ještě tentýž den jsem Vám psala do emailu informace ohledně Vaší objednávky z důvodu nedostatku kusů na skladě, bohužel bez Vaší odezvy. Objednávka tedy nemohla být doručena, protože jsem nedostala odpověď na případnou akceptaci.

Děkuji.

Prý zboží bude dodáno za 6 měsíců nebo zrušit objednávku. Objednal jsem jinde za stejnou cenu a dodáno za 3 dny.

Na eshopu je vystaveno zboží,které neodpovídá skutečnosti.Sháněl jsem starší model kvůli jednoduchosti výměny a byl mi doručen novější model,který jsem nechtěl z důvodu možných problémů při výměně za stávající,který mi dosluhuje. Vyobrazení i popis je však na starší model, který jsem sháněl,takže by se to dalo nazvat klamnou reklamou.Nemám možnost zboží vrátit z důvodu objemnosti a tím celkovou manipulací s ním.