• Výborná komunikace, rychlost dodání, dobrá
    • cenová relace .

Doporučuji všem zákazníkům.

• Poměrně široký sortiment.
    • Poněkud delší dodací lhůty (na e-shop).

Pokud vyloženě nespěcháte tak doporučuji, hlavně pokud máte možnost osobního odběru tak velmi dobré.

• Nedodržení dodací doby.
    • Žádná komunikace ze strany obchodu.

Zboží objednáte s tím, že dodací doba jsou 3 dny. Po dnech zboží nikde a žádná reakce od prodejce k tomu - čili jednoznačně skvělý kauf :-D

• Výborná komunikace s p.Ondráčkem

Vyborně

• kvalitni zboží za super cenu

• komunikace se zákazníkem
    • v nabídce je zboží, které nejsou schopni dodat

vyhněte se

• Kvalitazboží a cena.
    • Nejsou.

U nás v marketech toto zboží nenabízeli,proto jsem se obrátil na tento obchod a jsem velice překvapen ochotou a kvalitou.

• v nabídce bylo zboží,které už nebylo možné objednat

Výběr obchodu hlavně podle cen, při jednání s p.Ondráčkem z jeho strany zájem nabídnout vhodné zboží k mé spokojenosti. Děkuji a rád v budoucnu znovu nakoupím. M.Habada

• - výborná komunikace a ochota personálu
    • - nižší cena nakoupeného zboží
    • - kamenný obchod pro osobní odběr

• Komunikace, informace o dodacím termínu

Týden po objednávce sdělí, že termín dodání je 1-2 týdny. Rychlost nadevše...

Reakce obchodu Koupelny SPA STUDIO

toto anonymní hodnocení může přidat naprosto každý, jedná se o poškozování našeho obchodu.

• standartní e-schop
    • o žádných nevím

dobrý

• kamenná prodejna v Praze
    • neschopnost zaměstnanců obchodu odeslat e-mail
    • deklarovaná doba doručení 2-5 dní, po měsíci čekání prodloužena o další 2 měsíce

potřebujete-li stihnout nějaký termín stavby, nakupte raději jinde, u tohoto obchodu se nemusíte dočkat

• je třeba kontrolovat zboží před expedicí

byla porušená ochranná fólie na hadici ke sprše a pletení hadice bylo prořízlé.

• Nabízí zboží, které už se ani nevyrábí.

Vážený zákazníku,

zboží, které jste objednal bylo výrobcem nahrazeno naprosto totožným zbožím, jen pod jiným názvem a cenou. Výrobce tak reagoval na končící prázdninové akce a doprodej skladů
    Tým Koupelny Spa Studio

• nabizene zbozi na internetu se jiz nevyrabi a tudiz neni na skladu

Vážená zákaznice,

některé zboží, které je pouze doprodej se na našem obchodě objevuje z toho důvodu, kdyby bylo potřeba sehnat určitý výrobek. Pokud se ale výrobek vyprodán, těžko jej můžeme mít na skladu a z našich stránek je okamžitě výrobek odstraněn.
    Pokud jste měla na mysli skladovou zásobu u nás na obchodě, nikde nebylo patrné, že bychom toto zboží měli skladem, ale byl uveden termín doručení v případě, že je zboží skladem u výrobce.

Tým Koupelny Spa Studio

• Velice vřelý přístup, výborná komunikace. V případě osobního odběru pomohou prodejci přenést zboží až do auta. Na e-shopu při vložení do košíku Vám e-shop nabídne předepsané příslišenství.
    • Nevšiml jsem si slabin.

Doporučuji.

Perfektní komunikace, okamžité info o momentální nedostupnosti jedné položky a opětovné info o jejím dodání a kompletaci dodávky. Spokojenost!

• Výborná komunikace
    • Nízké ceny oproti konkurenci

Komunikace a rychlost dodání suprová. Obchod doporučuji.