• Rychlost, komunikace

• Rychlost a komunikace

• dobrá komunikace, seriózní jednání

Kvalitně zabaleno a obratem doručeno. Děkuji.

Uvádí zboží do 6 dnů. Zboží je již 4 týdny zaplaceno. Po té co jsem se obchodu ozval jak to je se zásilkou omluvili se mi a prý ať počkám ještě 14 dní Když bych se o zásilku nestaral nikdo by se možná nikdy neozval.

Reakce obchodu Koupelny-eshop.com

Dobrý den, je nám velice líto, že došlo ke zdržení při výrobě vaší zakázky. Výrobce nám oznámil prodloužení dodacích lhůt z důvodu čerpání dovolených a rychlost dodání tak momentálně nemůžeme nijak urychlit. Za opomenutí avizace delší doby dodání se ještě jednou dodatečně omlouváme. Objednávku jsme omylem přesunuli mezi vyřízené a proto Vás už nikdo nekontaktoval.
    Koupelny-eshop.com

Obchod jsem si vybral na základě kladných recenzí zákazníků. Mrzí mne,že se k nim nemohu připojit.
    Podle podrobných informací o výrobku jsem vybral sprchový box ARTTEC CALYPSO u kterého uvádíte jako hlavní přednost výrobu v ČR. Z tohoto důvodu jsem ho i přes vyšší cenu zvolil.Pokud bych se spokojil s neznačkovým boxem např. polským tak v každém hobby marketu jej koupím podstatně laciněji. Je zbytečné se dále rozepisovat,pouze opisuji výrobce dle vlepeného štítku.
    FirmaPOLIMAT Roman Brejecki Przedbojewice 33,88-150 Kruszwica.
    Věřím,že jste pouze převzali údaje od dodavatele,ale pro mne to znamená ztrátu důvěry ve Vámi deklarované vlastnosti výrobku.

• dobré ceny
    • rychlost dodání

mohu jenom doporučit :)

• skvělá doprava

• Výborná komunikace
    • Nízké ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky

rychlé jednání

V tomto obchodě jsem objednávala poprvé. Zboží došlo v pořádku. Naprostá spokojenost.

• zboží dorazilo do 3 dnů. Bylo v pořádku

Rychlé vyřízení objednávky.

• Všechno O.K. ......

• pohodlně z domova

Vše super rychlé jednani

Zcela chápu situaci během mimořádný h událostí, ale zboží je skladem, nedorazilo ani do deseti dnů a komunikace obchodu je kromě potvrzení objednávky nulová.

Reakce obchodu Koupelny-eshop.com

moc se za naši chybu omlouváme. Vše pramenilo z problému u dodavatele, u které vznikl problém s distribucí aktuálních dat, zřejmě i kvůli nastálé situaci. Takže jsme byli ve stejné situaci jako vy. Bohužel se stalo to, že naše kolegyně Vás neinformovala a nechala Vás bez odpovědi. Opravdu nás to mrzí a ještě jednou se za problém omlouváme.
    S pozdravem,

• Přehledný e-shop
    • Super komunikace a péče o zákazníka
    • Ceny
    • O žádných nevím

• Poté, co jsem zaplatila objednané zboží, mi bylo sděleno, že došlo ke změnám cen a bude téměř o 100% dražší. Takže jsem objednávku zrušila a už skoro měsíc marně čekám na vrácení peněz! Takže nákup zde rozhodně nedoporučuji!

Reakce obchodu Koupelny-eshop.com

za změnu cen u dodavatele se omlouváme, ale bohužel to nedokážeme ovlivnit. Nicméně na peníze jste čekala, protože jste neposlala správné číslo účtu.
    S pozdravem,